Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 08.02.2019r.

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
ODPOWIEDZ
Em(J)Gie

Re: Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 08.02.2019r.

Post autor: Em(J)Gie » 11 lut 2019, o 13:32

jagger77 pisze:
11 lut 2019, o 12:21

Pisząc o tym chodzi mi o to, że każdy kibic inaczej widzi mecz, jeden koncentruje się na udanych zagraniach, inny na błędach. Gdy zawodnik ogólnie jest lubiany, to błędy są niedostrzegane albo wybaczane, widzi się głównie pozytywy. Odwrotnie jest w przypadku zawodnika 'nielubianego', może być jednym z najlepszych na boisku a może być to niedostrzeżone. Tak wiec, nikt tu na forum, będąc kibicem Jagi obiektywnie spotkania i piłkarzy nie oceni.
To samo tyczy się zespołów. Oglądacie wszystkie mecze legii i lechii twierdząc że grają piach a ich wygrane to kupa szczęścia?
Jeżeli tak to dlaczego? Kibicujcie im, bo nie mówcie że oglądanie Ekstraklasy to wasz fetysz.

Pawel1

Post autor: Pawel1 » 11 lut 2019, o 14:20

Akurat ja kibicuje zawsze drużynom które graja z nimi.

Awatar użytkownika
Kolombek

Post autor: Kolombek » 11 lut 2019, o 14:59

Em(J)Gie pisze:
11 lut 2019, o 13:32
jagger77 pisze:
11 lut 2019, o 12:21

Pisząc o tym chodzi mi o to, że każdy kibic inaczej widzi mecz, jeden koncentruje się na udanych zagraniach, inny na błędach. Gdy zawodnik ogólnie jest lubiany, to błędy są niedostrzegane albo wybaczane, widzi się głównie pozytywy. Odwrotnie jest w przypadku zawodnika 'nielubianego', może być jednym z najlepszych na boisku a może być to niedostrzeżone. Tak wiec, nikt tu na forum, będąc kibicem Jagi obiektywnie spotkania i piłkarzy nie oceni.
To samo tyczy się zespołów. Oglądacie wszystkie mecze legii i lechii twierdząc że grają piach a ich wygrane to kupa szczęścia?
Jeżeli tak to dlaczego? Kibicujcie im, bo nie mówcie że oglądanie Ekstraklasy to wasz fetysz.
Jak mam czas to oglądam inne mecze w ekstraklasie i mam dzięki temu porównanie do tego na jakim aktualnie my jesteśmy poziomie. Lechia np. wygrała z Pogonią praktycznie prawie w ogóle jej nie atakując pozycyjnie. Mieli kilka stałych fragmentów gry i po dwóch z nich zdobyli gole. Po za tym zdecydowanie bardziej zależało im na defensywie. Pogoń fajnie się starała ale nie dała rady. Leszka też oglądałem troszkę. Super końcówka z niewykorzystanym karnym Starzyńskiego a później jego "asysta drugiego stopnia". Oglądałem też Cracovie i powiem szczerze, że byłem zdziwiony, że Probierzowa drużyna potrafi pograć piłką :) Oglądam tylko ekstraklasę i dzięki temu mam rozsądniejsze spojrzenie na ligę.

Pabalo

Post autor: Pabalo » 11 lut 2019, o 15:09

Czy rozsądniejsze to niekoniecznie. Ale nawet moja Żona stwierdziła, że brakuje już jej polskiej ligi i meczów Jagi (choć zna się na tym stereotypowo) - to taka toksyczna miłość z naszą kopaniną a co do Jagi to już zupełnie. A nasz "aktualny" poziom to miejsce w tabeli, bo potrafimy zagrać fajny mecz by za tydzień zgarnąć bęcki u siebie 4 do jajca.
Tak czy inaczej patrzmy głównie na siebie - mamy mniej przewagi nad grupą spadkową co Lechia nad nami.

Wizjoner

Post autor: Wizjoner » 11 lut 2019, o 18:14

Mecz bez szału, ważne że wygrany. Mógłbym pomarudzić, ale zobaczymy co przyniosą koleje spotkania. Na plus występ Sandomierskiego chociaż za dużo roboty nie miał.
P.S.
Strasznie szkoda mi Mile Savković'a. Miałem nadzieję, że skończy się to mniej dotkliwie, ale jak pech to pech.
Recepta na uleczenie Ekstraklasy -> w wyjściowej jedenastce maksimum 4 obcokrajowców.

PszemO

Post autor: PszemO » 11 lut 2019, o 20:06

Wizjoner pisze:
11 lut 2019, o 18:14
Na plus występ Sandomierskiego chociaż za dużo roboty nie miał.
To w takim razie za co ten plus? Czyżby to jakaś ukryta, bądź nie, sympatia do Sandomierskiego?
Murem za Jagą!

Wizjoner

Post autor: Wizjoner » 12 lut 2019, o 18:06

PszemO pisze:
11 lut 2019, o 20:06
Wizjoner pisze:
11 lut 2019, o 18:14
Na plus występ Sandomierskiego chociaż za dużo roboty nie miał.
To w takim razie za co ten plus? Czyżby to jakaś ukryta, bądź nie, sympatia do Sandomierskiego?
54 minuta bardzo dobra interwencja
93 czy tam 94 minucie też dobrze szedł za piłką - piłka uderzyła w poprzeczkę (jakby leciała niżej to by ją bramkarz wybił)
Recepta na uleczenie Ekstraklasy -> w wyjściowej jedenastce maksimum 4 obcokrajowców.

ODPOWIEDZ