Frekwencja na Jagiellonii

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
Awatar użytkownika
Hemik1920

Re: Frekwencja na Jagiellonii

Post autor: Hemik1920 » 30 lis 2018, o 10:19

adr(J)ano pisze:Temperatura i godzina meczu. O cenie można by było mówić gdyby było ciepło i słabo szła sprzedaż, chodź nie oszukujmy się, ale nawet jak warunki były komfortowe to kompletu nie osiagalismy ostatnio. Teraz przy takich mrozach, a jutro ma być
- 15 sprawa oczywista dlaczego tak słabo z frekwencją. Do tego czynniki inne dochodzą mniej istotne i chyba więcej dusić tematu nie trzeba.
Co to za mrozy... :twisted:
Obrałem jedną drogę - (J) - robię dla Ciebie wszystko co mogę !

Bony

Post autor: Bony » 30 lis 2018, o 10:59

W godzinach meczu ma byc -7,-8 wiec da sie przezyc:) ciepla "herbata" rozgrzeje co trzeba

Awatar użytkownika
FanJB

Post autor: FanJB » 30 lis 2018, o 16:06

WARDOG_11 pisze:
pawelz pisze:Poziom słaby ale emocji nie brakuje.
masz rację - tylko że dla zwykłego, białostockiego oglądacza piłki nożnej (w stylu: jestem za Jagą, bo to klub z Białego, a Mamrot to nie wiem kto jest), są to emocje na poziomie zjedzenia surströmming albo picia kawy kopi luwak: dla koneserów :)
Najlepsza promocja emocji, polecam obejrzeć. Wspomnienia do dziś.

https://www.facebook.com/zoltoczerwones ... 8HUc&__xts__

Sucre

Post autor: Sucre » 30 lis 2018, o 19:24

Grost pisze:
Sucre pisze:Biorąc pod uwagę frekwencje poniżej 10 000 na 4 ostatnich meczach rundy jesiennej i 4 pierwszych meczach rundy wiosennej, klub powinien zastanowić się nad tymi 4 spotkaniami poniżej, czy nie warto zastosować na nie innego cennika? Np. zamiast standardowej 10% zniżki przy sprzedaży internetowej zastować 30% zniżkę.

Kolejka 17 - 1-2 grudnia

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia

Kolejka 19 - 15-16 grudnia

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Kolejka 22 - 16-17 lutego

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

Kolejka 24 - 2-3 marca

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

SUPERVIP
normalny: punkt stacjonarny - 100zł, internet (-10%) - 90zł, okres zimowy 70zł (-30%)
ulgowy: punkt stacjonarny - 70zł, internet (-10%) - 63zł, okres zimowy 49zł (-30%)

VIP
normalny: punkt stacjonarny - 70zł, internet (-10%) - 63zł, okres zimowy 49zł (-30%)
ulgowy: punkt stacjonarny - 50zł, internet (-10%) - 45zł, okres zimowy 35zł (-30%)

BOK, PROSTA
normalny: punkt stacjonarny - 40zł, internet (-10%) - 36zł, okres zimowy 28zł (-30%)
ulgowy: punkt stacjonarny - 30zł, internet (-10%) - 27zł, okres zimowy 21zł (-30%)

ULTRA, ŁUK, RODZINNY
normalny: punkt stacjonarny - 30zł, internet (-10%) - 27zł, okres zimowy 21zł (-30%)
ulgowy: punkt stacjonarny - 20zł, internet (-10%) - 18zł, okres zimowy 14zł (-30%)

Trzeba coś zrobić, bo stadion w tym okresie świeci pustkami. Lepiej jeszcze by było zorganizować w tym okresie akcję "za połowę na Jagiellonię", ale nie wiem czy klub na to stać.
A co z karnetowiczami? Cena karnetu też powinna być niższa. Jako stałemu karnetowiczowi nie podoba mi się takie rozwiązanie obniżania cen tylko na pojedyncze bilety.
Dodatkowe punkty na JageBenefit były w zeszłym roku - dobre i to.
Też jestem stałym karnetowiczem i bardzo by mnie cieszył widok pełniejszego stadionu, ale oczywiście w Polsce nigdy nic się nie zmieni, bo wiecznie wszyscy daj daj daj, ale żeby dać coś od siebie to nie ma takiej możliwości, tylko pytanie, co ja z tego będę miał?

szaju32

Post autor: szaju32 » 1 gru 2018, o 10:40

5012 widzów pojawiło się na piątkowym meczu z Arką. Była mniejsza frekwencja po otwarciu całego stadionu?

Awatar użytkownika
FYM

Post autor: FYM » 1 gru 2018, o 10:58

Pewnie, choćby rok temu w grudniu - z Pogonią (4111) i Koroną (4774).

Awatar użytkownika
TABALUGA

Post autor: TABALUGA » 1 gru 2018, o 15:29

Kiedyś w lutym na Górniku Łęczna też była chyba ok. 4 tys. Jakby ktoś znalazł dokładną to może poprawić.

Awatar użytkownika
Astro Bo(J)

Post autor: Astro Bo(J) » 1 gru 2018, o 20:21

Nie no jak czytam niektóre wpisy, nie tylko w tym wątku, ale tutaj mnie tchnęło szczególnie, to....

Ciekawe ilu "kibiców" Jagi, którzy ostatnio mają gdzieś własne mecze domowe, obowiązkowe i dopingowanie na żywo Dumy Miasta oburzyło się straszliwie ostatnimi słowami gwiezdy Novikovasa, albo np.wielce zasmuciły pogłoski o odejściu Ivana?
Warto przypomnieć, że atmosfera na meczach w Białymstoku jest JEDNĄ z tych wartości dodanych, która sprawia, że piłkarzom przyspiesza tętno, pompuje więcej krwi aż rośnie serce wielce i sprawia, że czujesz się zwycięzcą, zdobywasz puchary i medale!
...że piłkarze przez TEN JEDYNY MOMENT zapominają o tym, że są tylko pracownikami... :roll:

:!: WSTYD :!:, frekwencja na poziomie 5000 w Białymstoku to jest wielki wstyd dla wszystkich, którzy mienią się nazywać siebie Kibicami Jagiellonii! Śmierdzi fałszem i to strasznie!
Wstydźcie się, jesteście jak ryby, nie macie głosu, morda w kubeł!

Ps.: Te "zaledwie" 5000 (!) na ostatnim meczu dało jednak to "COŚ" na Estadio. Liczba wstydliwa, ale od dawien dawna nie słychać było pomruków niezadowolenia i pomrocznego januszowania. Suma summarum te "zaledwie" 5000 to ostatecznie powód do dumy!

Ps2.: To nie znaczy, że Klub ma olać te nagrzewnice pod trybunami, bo to kpina, wczoraj Dziewcze (szacunek dla niej) drżało jakby miało parkinsona w przerwie, oczywiście pomogłem jej jak mogłem ;), ale czy nie mogła by się biedula ogrzać od jakiejś ogrzewnicy??
O Jagiellonio maaaa

Em(J)Gie

Post autor: Em(J)Gie » 1 gru 2018, o 21:49

Nie wiem o co płacz.
We Wrocławiu 6800 na meczu z liderem.
W Legnicy 4300
W Płocku 3000

R.afał

Post autor: R.afał » 1 lut 2019, o 10:11

Wiem, ze ty chcesz przede wszystkim atencji i jest ci bardzo smutno, że nikogo twoje żale tu nie interesują, więc proszę bardzo, odpowiem.
TVN to po prostu nie jest źródło informacji dla normalnego człowieka, podobnie jak TVP i inne partyjne media. Ten materiał oczernia przede wszystkim UJB, wrzucając ich grafy i zdjęcia z kiepsko zamazanymi twarzami w przeplatance ze zdjęciamy niewiadomego pochodzenia, ale wyglądającymi na dużo starsze. Sugeruje, że osoby z UJB, których zdjęcia też tam są, to te same osoby, co na zdjeciach z flagami ze swastyką. Jest to ordynarne kłamstwo, podane w dodatu w obrzydliwy sposób, bo kolaż fotek jest zrobiony, jakby był kierowany do ludzi ograniczonych umysłowo, nawet nie kryje sie ze swoimi propagandowymi zamiarami - ma po prostu wryć do głowy jakiś przekaz i go tam zostawić. Wypowiadasz się poprawnie po polsku, wnioskuję w związku z tym że masz IQ powyżej 90, więc dziwię się, że możesz traktować coś takiego poważnie. Ja jeśli widzę nawet coś z czym się zgadzam, ale jest to mi pokazane w taki sposób, to jednak zapala się czerwona lampka. Założe się, ze jesteś osobą kipiącą ze złosci na materiały TVP, ale tutaj nie widzisz nawet identycznego sposobu montażu. Ale do meritum - jest to forum prowadzone przez UJB, więc nie oczekuj, że będzie miejscem do kolportowania kłamstw na ich temat.

Jak chcesz to oglądaj, wierz w co chcesz, ale forum kibiców to nie jest miejsce na politykę. Masz rację, straty wizerunkowe są, dlatego że ludzie tacy jak ty bezkrytycznie podchodzą do tego co oglądają i wierzą w to jak w świętość. Ale są to straty małe - na szczęście takich osób jest mało, co widać po zainteresowaniu tutaj twoją aferą. Co do frekwencji, rotacja na stadionie jest gigantyczna, odwiedziło go łącznie juz pewnie kilkadziesiąt tysięcy ludzi, więc potencjał jest. Ludzie wierzący w to co zobaczą w telewizji i stawiający to nad tym co zobaczyli na własne oczy to ułamek - głównie geriatria i polityczni zacietrzewieńcy jak ty. Prawda jest taka, że ty nie masz pojecia kto "rządzi" na Jadze, czy w ogóle ktoś rządzi i jakie reprezentuje poglądy polityczne. Sa to tylko twoje wymysły poparte materiałami z mediów, które są najdalej od sprawy jak tylko się da. Na stadionie są ludzie o pełnym spektrum poglądów, nikt o nie nie pyta, chodzą rodziny z dziećmi, kobiety, zaangażowani kibice i widzowie i to co łączy ich wszystkich to Jagiellonia, żadna inna idea. Gdyby 15 lat propagandy kibic-faszysta twoich ukochanych mediów działało, widzielibyśmy to już teraz, na szczęście tak nie jest i to cię tak boli.

dolomity

Post autor: dolomity » 1 lut 2019, o 11:10

Spox, R.afał, sam widzisz, nie ma dyskusji, ktoś poucinał to co uznał za stosowne. Chyba sam rozumiesz, że nie mogę dalej kontynuować - no ba, brak mi atencji gości, którzy przekażą mi wypierdalaj dzbanie - w najlepszym razie :)

nazwa

Post autor: nazwa » 1 lut 2019, o 11:14

R.afał, szacunek za chęci użerania sie z takimi osobami. Dobrze że ktoś im tłumaczy, to może przejrzą na oczy. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Max
Administrator

Post autor: Max » 1 lut 2019, o 12:10

dolomity pisze:
1 lut 2019, o 11:10
Spox, R.afał, sam widzisz, nie ma dyskusji, ktoś poucinał to co uznał za stosowne. Chyba sam rozumiesz, że nie mogę dalej kontynuować - no ba, brak mi atencji gości, którzy przekażą mi wypierdalaj dzbanie - w najlepszym razie :)
Gościu, rozpierdalasz temat o frekwencji, a potem płaczesz, że posty poucinane. Tutaj nie jest forum gazety.pl i nie będziesz robił, co chcesz. Ja wiem, że praca w gazecie wyborczej to ciągłe wymyślanie bzdur, ale daruj sobie.

ps. W internecie nikt nie jest anonimowy, pamiętaj.

bruner

Post autor: bruner » 1 lut 2019, o 12:21

A tymczasem karnety schodzą słabiutko.... A Wy tu gadu gadu o .... w zasadzie no o czym?

R.afał

Post autor: R.afał » 1 lut 2019, o 13:18

O frekwencji, w trochę szerszym aspekcie ;) Trochę czasu jeszcze jest, ale z tego co zauważyłem to spora grupa kupiła karnet od razu po uruchomieniu sprzedaży, później się to praktycznie zatrzymało. Pewnie ruszy dopiero tydzień przed meczem.
Max pisze:
1 lut 2019, o 12:10
dolomity pisze:
1 lut 2019, o 11:10
Gościu, rozpierdalasz temat o frekwencji, a potem płaczesz, że posty poucinane. Tutaj nie jest forum gazety.pl i nie będziesz robił, co chcesz. Ja wiem, że praca w gazecie wyborczej to ciągłe wymyślanie bzdur, ale daruj sobie.

ps. W internecie nikt nie jest anonimowy, pamiętaj.
No i coś mi się wydaje, że to koniec aktywności użytkownika dolomity. Anonimowo jest jednak łatwiej :lol:

an

Post autor: an » 5 lut 2019, o 14:31

Jak na nasze obecne warunki, po okienku transferowym mamy (chyba) mocny skład. Uważam, iż warto nowych zawodników zobaczyć na żywo. Ja, w każdym razie, melduję nabycie karnetu (który jest tańszy od kernatu na rundę jesienną). Swoją drogą głód piłki i pasja kibicowska działą in plus odnośnie "zaludnienia" stadionu (Widzew, Wisła Kraków). Czyżby u nas ich brakowało?

Awatar użytkownika
SkaUa

Post autor: SkaUa » 7 lut 2019, o 11:55

".. Nikomu niczego nie udowadniajcie, udowodnijcie to samym sobie, nigdy nie mieliście ku temu lepszej okazji.. to jest ten moment.."

zelatyna

Post autor: zelatyna » 17 lut 2019, o 12:31

W tym momencie sprzedanych jest 3784 karnetów, z czego 659 na Ultrę.

szaju32

Post autor: szaju32 » 17 lut 2019, o 13:49

Na wczorajszym meczu z Wisłą Płock na trybunach zasiadło 9066 kibiców.

an17

Post autor: an17 » 10 mar 2019, o 19:25

Jak widać to nie tylko nasz problem

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... go/kxxtkgz

ODPOWIEDZ