Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
bruner

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: bruner » 13 cze 2019, o 12:11

Em(J)Gie pisze:
13 cze 2019, o 11:44
Heroinowy_Joe pisze:
13 cze 2019, o 11:18
@2x up:

mnie coraz bardziej mdli od transferów "asów" w stylu Machaja, Klemenza czy (przewijającego się tu ostatnio - pomiędzy tonami pierdów - nazwiska) Augustyniaka. Natomiast jeżeli jesteś w stanie zaproponować odpowiedniego Polaka, gotowego wystąpić na poziomie ekstraklasy, którego można nabyć za rozsądne pieniądze, wal do klubu.
Nie no pewnie. Najlepiej zatrudnić 20 obcokrajowców którzy będą odcinać kupony.
Poza tym moje zainteresowanie Ekstraklasowym szambem jest takie że nie potrafię wymienić 2-3 zawodników z każdego klubu więc tym bardziej nie polecę żadnego Polaka do gry. Dziwi mnie jednak to że ludzie odpowiedzialni za to nie potrafią tego zrobic.

Jeszcze jedno Ci wszyscy najemnicy którzy przychodzą nie są zawodnikami pokroju Dziczka, Szymańskiego Walukiewicza czy Żurakowskiego na których nas nie stać. To są zwykli przeciętniacy jak połowa Polaków w tej lidze. I nie piszcie że jest inaczej bo nie raz w minionym sezonie oglądaliśmy nieporadność naszych obcokrajowców w meczach ligowych.
Myślę że na Żurakowskiego nas stać.... fachowcy kurwa mać

anwi

Post autor: anwi » 13 cze 2019, o 12:13

Z ofensywnych, mających gole i asysty Polaków z naszej ligi niewielu mi przychodzi do głowy, ale kilku jest:
- Krzysztof Drzazga (do wzięcia za darmo?)
- Kamil Drygas
- trzech z Zagłębia Lubin: Starzyński, Pawłowski, Tuszyński
- może Cholewiak i Radecki ze Śląska
- Konczkowski z Piasta
I to tyle, w lidze jest dramat pod tym względem.

Legia wzięła Gvilię - bardzo dobry ruch. Czymś musi Jaga odpowiedzieć :)

anglik

Post autor: anglik » 13 cze 2019, o 12:46

jebac7egie pisze:
13 cze 2019, o 09:23
Ten cudak z Chorwacji (bramkarz) już podobno przyjechał do Białegostoku
Sam go widziałem wczoraj w towarzystwie Prezesa.

piotrekbks1

Post autor: piotrekbks1 » 13 cze 2019, o 13:11

Śmiechem żartem na video nie wygląda źle. Ale to tylko video https://www.youtube.com/watch?v=EZcq44f2dLE

Awatar użytkownika
jack28

Post autor: jack28 » 13 cze 2019, o 13:11

anglik pisze:
13 cze 2019, o 12:46
jebac7egie pisze:
13 cze 2019, o 09:23
Ten cudak z Chorwacji (bramkarz) już podobno przyjechał do Białegostoku
Sam go widziałem wczoraj w towarzystwie Prezesa.
Może tu przyjechał w celach turystycznych.....teraz u nas temperaturowo to lepiej niż Chorwacja :lol: na bramkarza 189cm to trochę mało.
Nie podoba mi się ten pomysł, ogólnie polityka transferowa klubu coraz mniej mi się podoba....ale to nie moja kasa.

Awatar użytkownika
FYM

Post autor: FYM » 13 cze 2019, o 13:14

nosebleed pisze:
13 cze 2019, o 09:34
Facet poza swoim krajem nigdy nigdzie nie był pierwszym bramkarzem, a miał na to trochę czasu i trochę świata zwiedził.
No tak się składa, że był. Na rundę wiosenną był wypożyczony do słoweńskiego Domzale, któremu pomógł w zakończeniu sezonu na 3 miejscu i awansie do pucharów.

P.S.
Żeby nie było, też nie jestem zwolennikiem tego transferu.

Szejq

Post autor: Szejq » 13 cze 2019, o 13:16

Asatiani i Pigiel rozwiązali kontrakty z Jagiellonią

Luka Asatiani i Marcin Pigiel nie są już zawodnikami Jagiellonii Białystok. Obaj młodzi obrońcy rozwiązali kontrakty z naszym klubem za porozumieniem stron.

20-letni Gruzin Luka Asatiani w Jagiellonii trenował od 2016 roku. Mimo wyjazdów z pierwszym zespołem na obozy przygotowawcze nie zdołał zadebiutować w LOTTO Ekstraklasie i grał głównie w drużynie juniorów Żółto-Czerwonych. W ostatnich dwóch sezonach udawał się również na wypożyczenia do pierwszoligowych Wigier Suwałki oraz trzecioligowej Olimpii Zambrów.

Na debiut w pierwszej drużynie nie doczekał się także 21-letni Marcin Pigiel. Wychowanek Jagiellonii z rocznika 1998, który w sezonie 2015/16 z zespołem juniorów starszych awansował do półfinału Centralnej Ligi Juniorów, w ostatnich sezonach reprezentował barwy Widzewa Łódź (41 meczów) oraz Górnika Łęczna (7 meczów, 1 bramka).

Luka, Marcin - dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci/c ... lonia.html

Awatar użytkownika
AndreasKuettel

Post autor: AndreasKuettel » 13 cze 2019, o 13:23

jack28 pisze:
13 cze 2019, o 13:11
na bramkarza 189cm to trochę mało.
Nasz podstawowy bramkarz ostatnich 3 sezonów był niższy :p

b227

Post autor: b227 » 13 cze 2019, o 13:30

Sprawdzałem na transfermarkcie tego Santiniego i z przymrużeniem oka ;)Obrazek

nosebleed

Post autor: nosebleed » 13 cze 2019, o 13:35

FYM pisze:
13 cze 2019, o 13:14
nosebleed pisze:
13 cze 2019, o 09:34
Facet poza swoim krajem nigdy nigdzie nie był pierwszym bramkarzem, a miał na to trochę czasu i trochę świata zwiedził.
No tak się składa, że był. Na rundę wiosenną był wypożyczony do słoweńskiego Domzale, któremu pomógł w zakończeniu sezonu na 3 miejscu i awansie do pucharów.
Faktycznie, ostatnią rundę zagrał całą. Trochę sie zagalopowałem z tym "nigdy nigdzie". Mam tylko nadzieję, że ktoś go jednak widział na oczy. Mimo wszystko facet zmienia kluby jak rękawiczki, a to nigdy dobrze nie wróży.

Awatar użytkownika
Kolombek

Post autor: Kolombek » 13 cze 2019, o 16:24

Em(J)Gie pisze:
13 cze 2019, o 15:12
bruner pisze:
13 cze 2019, o 12:11
Em(J)Gie pisze:
13 cze 2019, o 11:44

Nie no pewnie. Najlepiej zatrudnić 20 obcokrajowców którzy będą odcinać kupony.
Poza tym moje zainteresowanie Ekstraklasowym szambem jest takie że nie potrafię wymienić 2-3 zawodników z każdego klubu więc tym bardziej nie polecę żadnego Polaka do gry. Dziwi mnie jednak to że ludzie odpowiedzialni za to nie potrafią tego zrobic.

Jeszcze jedno Ci wszyscy najemnicy którzy przychodzą nie są zawodnikami pokroju Dziczka, Szymańskiego Walukiewicza czy Żurakowskiego na których nas nie stać. To są zwykli przeciętniacy jak połowa Polaków w tej lidze. I nie piszcie że jest inaczej bo nie raz w minionym sezonie oglądaliśmy nieporadność naszych obcokrajowców w meczach ligowych.
Myślę że na Żurakowskiego nas stać.... fachowcy kurwa mać
Nie masz bucu do czego się przyjebać? Huja do dupy szukasz na siłę czy posty nabijasz?
Sam się przyznajesz, że nie potrafisz wymienić 2-3 zawodników z każdej drużyny, więc akurat twoją fachowość właściwie ocenił ;) a, że jak mniemam była to literówka to akurat mógł sobie darować. Tak zresztą jak i ja a piszę tylko dlatego bo nie lubię chamskich odzywek.

jagaartur

Post autor: jagaartur » 13 cze 2019, o 17:55

Rozumiem że w Białymstoku mocno grzeje co może doprowadzić do udaru,ale sprowadzanie następnego bramkarza to już nawet udarem nie można tłumaczyć. Czy w klubie nie widzą na jakich pozycjach potrzebujemy wzmocnień.

szaju32

Post autor: szaju32 » 13 cze 2019, o 18:03

jagaartur pisze:
13 cze 2019, o 17:55
Rozumiem że w Białymstoku mocno grzeje co może doprowadzić do udaru,ale sprowadzanie następnego bramkarza to już nawet udarem nie można tłumaczyć. Czy w klubie nie widzą na jakich pozycjach potrzebujemy wzmocnień.
Szukaliśmy przecież skrzydłowego, napastnika i bramkarza.

Awatar użytkownika
AndreasKuettel

Post autor: AndreasKuettel » 13 cze 2019, o 18:15

Skład bramkarzy na ten moment w Jagiellonii:
Grzesiek Sandomierski - siedział większość sezonu na ławce, pokazał się z Legią, ale poza tym nie zademonstrował formy, która mogłaby go stawiać w roli pewniaka do nr 1.
Damian Węglarz - niezły sezon na filmikach, które wrzucano w trakcie kampanii, ale w kluczowych meczach sezonu grał jego zmiennik.
Hubert Gostomski - 2 rundy, 2 stracone szanse. Nie przebił się ani w Bruk Becie ani w GKS Jastrzębie.
Luka Gugeszaszwili - niezły sezon w Gruzji, ale to Gruzja. Moim zdaniem ten sezon mniej znaczy niż występy Węglarza w Wigrach, poza tym Gugesz jest słabo ceniony przez nasz sztab.

Miszczuk i Kelemen odchodzą. Z młodych Niezgoda to moim zdaniem drugi Karpieszuk (a nawet może i gorszy od Krzyśka bramkarz), a Kaczorowski musi się pokazać konkretnie przynajmniej w sparingach pierwszej drużyny, żeby cokolwiek o nim powiedzieć.

No nie wiem czy to jest szeroki skład bramkarzy w drużynie z aspiracjami na tytuł.

Awatar użytkownika
krzy1920siek

Post autor: krzy1920siek » 13 cze 2019, o 18:30

Miszczuk jest u nas bardziej jako figurant. Gdyby nie jego ojciec w życiu nie znalazł by się w kadrze poważnego zespołu.

Awatar użytkownika
scar

Post autor: scar » 13 cze 2019, o 18:41

AndreasKuettel pisze:
13 cze 2019, o 18:15

Damian Węglarz - niezły sezon na filmikach, które wrzucano w trakcie kampanii, ale w kluczowych meczach sezonu grał jego zmiennik.
W ostatnich meczach sezonu nie grał z powodu kontuzji, zresztą na ławce rezerwowych siadał na własną prośbę, nie trenował, ale mniejsza.

Pozyskanie Poletanovicia (który ja akurat uważam mimo wszystko za plus), Scepovicia i tego nowego wynalazku łączy jedno nazwisko agenta, byłego piłkarza Polonii Warszawa. Ciekawe, że nikt jeszcze na to nie zwrócił uwagi.

Poza tym jeszcze trzy lata temu byliśmy zespołem, do którego chciał przyjść niemal każdy młody utalentowany piłkarz. Dziś nie przyjdzie tu prawie nikt taki, dzięki polityce transferowej prowadzonej od kilkunastu miesięcy.

PS: Uprzedzając komentarze, powyżej nic nie oceniam - stwierdzam tylko fakty

mkkm

Post autor: mkkm » 13 cze 2019, o 19:01

http://www.bialystokonline.pl/ponad-20- ... 8,3,1.html
Nie wiedziałem gdzie to wkleić ale jest to dobry opis przychodów Jagi. Niektórym liczącym wirtualne kwoty może otworzy to trochę oczy.

Kamil_BKS

Post autor: Kamil_BKS » 13 cze 2019, o 19:52

AndreasKuettel pisze:
Grzesiek Sandomierski - siedział większość sezonu na ławce, pokazał się z Legią, ale poza tym nie zademonstrował formy, która mogłaby go stawiać w roli pewniaka do nr 1.
Transfer Chorwata zmusi jednego z nich do odejścia z klubu :x

Awatar użytkownika
AndreasKuettel

Post autor: AndreasKuettel » 13 cze 2019, o 19:54

Kamil_BKS pisze:
13 cze 2019, o 19:52
AndreasKuettel pisze:
Transfer Chorwata zmusi jednego z nich do odejścia z klubu :x
O ile nie dwóch. Bo jak przyjdzie Chorwat, to będzie dwóch niezadowolonych.

Magiczny007

Post autor: Magiczny007 » 13 cze 2019, o 20:02

scar pisze:
13 cze 2019, o 18:41
AndreasKuettel pisze:

W ostatnich meczach sezonu nie grał z powodu kontuzji, zresztą na ławce rezerwowych siadał na własną prośbę, nie trenował, ale mniejsza.

Pozyskanie Poletanovicia (który ja akurat uważam mimo wszystko za plus), Scepovicia i tego nowego wynalazku łączy jedno nazwisko agenta, byłego piłkarza Polonii Warszawa. Ciekawe, że nikt jeszcze na to nie zwrócił uwagi.

Poza tym jeszcze trzy lata temu byliśmy zespołem, do którego chciał przyjść niemal każdy młody utalentowany piłkarz. Dziś nie przyjdzie tu prawie nikt taki, dzięki polityce transferowej prowadzonej od kilkunastu miesięcy.

PS: Uprzedzając komentarze, powyżej nic nie oceniam - stwierdzam tylko fakty
Trzy lata nie było takiego popytu na młodych polskich piłkarzy w silniejszych i bogatszych ligach. Teraz jak ktoś się zaczyna wyróżniać od razu jest eksportowany więc trudno żeby trafiał do nas.

ODPOWIEDZ