Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
Pepe2011

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Pepe2011 » 7 gru 2019, o 13:46

A co podłączysz Poletanovica do prądu.
Muryńskiemu doładujesz szybkości i techniki - to nie gra komputerowa.
Gdyby Imaz grał tak regularnie jak na początku sezonu dawno go w Polsce by nie było.
Co do pozostałych graczy nie wycofuję się z mojej oceny. Ten "typ" zawodnika tak ma jeden dobry mecz na trzy lub cztery spotkania - typowy przykład Pikryl i dlatego grają w Jagiellonii.
Typowy casus przeciętnego leniwego zdolnego ucznia raz piątka a później 2, 3, 1.

Kamil_S

Post autor: Kamil_S » 7 gru 2019, o 19:30

W Jagiellonii przydałoby się zmienić Runje lub kwietnia bo ostatnio patrząc na ich grę ręce opadają

Sehje

Post autor: Sehje » 7 gru 2019, o 19:51

A właśnie co się dzieje z Guilerme?

Kamil_S

Post autor: Kamil_S » 7 gru 2019, o 19:56

Chyba narazie nie gra bo bodvarsson jest w dobrej formie

Sagi

Post autor: Sagi » 7 gru 2019, o 22:22

Kamil_S pisze:
7 gru 2019, o 19:56
Chyba narazie nie gra bo bodvarsson jest w dobrej formie
Bodvarsson ja na razie zagrał jeden dobry mecz, z ŁKS-em. Nie rozumiem zachwytów nad tym piłkarzem, popełnia sporo błędów w defensywie i daje mało jakości z przodu. Guilherme jest lepszym piłkarzem, przy wszystkich jego wadach.

jagaartur

Post autor: jagaartur » 7 gru 2019, o 22:36

Bodvarson może lepiej wygląda ale nie ma liczb,moim skromnym zdaniem to nie jest poziom na czołówkę ekstraklasy.

Jaga71

Post autor: Jaga71 » 8 gru 2019, o 17:38

Kostal ponoć ma być wypożyczony do Wisły Kraków

Szejq

Post autor: Szejq » 8 gru 2019, o 20:32

Kostal to pomyłka. Kompletnie zbędny grajek.

Jaga71

Post autor: Jaga71 » 8 gru 2019, o 20:45

Szejq pisze:
8 gru 2019, o 20:32
Ja bym poczekał na nowego trenera może on potrafiłby go odblokować bo papiery na granie to on ma .

Kamo Bks

Post autor: Kamo Bks » 8 gru 2019, o 21:10

Jaga71 pisze:
8 gru 2019, o 20:45
Szejq pisze:
8 gru 2019, o 20:32
Ja bym poczekał na nowego trenera może on potrafiłby go odblokować bo papiery na granie to on ma .
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Tak jak kiedyś po przyjściu Hajto potrafił odblokować Makuszewskiego.

Awatar użytkownika
Gregzman

Post autor: Gregzman » 8 gru 2019, o 23:55

Sądziłem że jeśli zwolnimy trenera to bedziemy mieli następce w zasadzie na już. Ale może to i lepiej że ogarną trenera na przerwe zeby przepracować okres przygorowawczy z świeżą głową i pomysłem. Mówią o trenerze ze wschodu to taki Leonid Slutski by się nadał trenował na wschodzie i na zachodzie tylko sadze ze moze być dla nas za drogi jak większość trenerów z marką. Chciał bym by Jaga określila sie jak chce grać zeby kazdy trener prezentował podobny styl gry

Awatar użytkownika
Heroinowy_Joe

Post autor: Heroinowy_Joe » 9 gru 2019, o 07:59

Kamo Bks pisze:
8 gru 2019, o 21:10
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Tak jak kiedyś po przyjściu Hajto potrafił odblokować Makuszewskiego.
to samo może być z Mudrińskim, Prokrilem, Camarą i resztą - nie wierzę, że zawodnicy zapominają, jak się gra w piłkę. Po prostu nie każdy grajek podejdzie trenerowi pod jego ustawienie i sposób gry. Mamrot (prócz braku doświadczenia) źle dobrał sobie zawodników.

kamil23r

Post autor: kamil23r » 9 gru 2019, o 08:16

Ja mam wrażenie że Mudrinski przy "Probierzowym" stylu gry by trochę postrzelal jednak

Awatar użytkownika
jack28
Ostrzeżenia: 1

Post autor: jack28 » 9 gru 2019, o 09:13

Heroinowy_Joe pisze:
9 gru 2019, o 07:59
Kamo Bks pisze:
to samo może być z Mudrińskim, Prokrilem, Camarą i resztą - nie wierzę, że zawodnicy zapominają, jak się gra w piłkę. Po prostu nie każdy grajek podejdzie trenerowi pod jego ustawienie i sposób gry. Mamrot (prócz braku doświadczenia) źle dobrał sobie zawodników.

Nie twierdzę, ze trener nie ma wpływu na grę zawodnika, ale to tylko niewielki procent. Uważasz, że Mudryńskiego w tym wieku mozna nauczyć techniki i szybkości? Ja mam odmienne zdanie. Ten piłkarz poza wzrostem nie ma żadnych cech, które powinien mieć ofensywny piłkarz. Od ofensywnego piłkarza w dzisiejszych czasach wymaga się gry na jeden kontakt, szybkości, techniki, balansu ciała, prawidłwego ustawiania się -czytania gry, gry z obrońcą na plecach czyt. zastawiania się ......i myślenia. Tych cech brakuje mu ewidentnie. Dla mnie to jedna z najwiekszych wtop transferowych Jagiellonii w ostatniej dekadzie ... na równi z wtopą B.Grzelaka, Maycon, Rajalakso, Peruvo...... równie dobrze na tej pozycji mógłby grać Tomasz Porębski / Marek Wasiluk przynajmniej ziomale , efekt byłby nie gorszy.
I nie mam zamiaru obrażać zawodnika, widocznie ma super przekonującego managiera.....

Awatar użytkownika
bodybuilder

Post autor: bodybuilder » 9 gru 2019, o 10:03

jack28 pisze:
9 gru 2019, o 09:13
Heroinowy_Joe pisze:
Kamo Bks pisze:

Nie twierdzę, ze trener nie ma wpływu na grę zawodnika, ale to tylko niewielki procent. Uważasz, że Mudryńskiego w tym wieku mozna nauczyć techniki i szybkości? Ja mam odmienne zdanie. Ten piłkarz poza wzrostem nie ma żadnych cech, które powinien mieć ofensywny piłkarz. Od ofensywnego piłkarza w dzisiejszych czasach wymaga się gry na jeden kontakt, szybkości, techniki, balansu ciała, prawidłwego ustawiania się -czytania gry, gry z obrońcą na plecach czyt. zastawiania się ......i myślenia. Tych cech brakuje mu ewidentnie. Dla mnie to jedna z najwiekszych wtop transferowych Jagiellonii w ostatniej dekadzie ... na równi z wtopą B.Grzelaka, Maycon, Rajalakso, Peruvo...... równie dobrze na tej pozycji mógłby grać Tomasz Porębski / Marek Wasiluk przynajmniej ziomale , efekt byłby nie gorszy.
I nie mam zamiaru obrażać zawodnika, widocznie ma super przekonującego managiera.....
Z twojego postu aż bije uprzedzeniami.
Gość jest top 1 wszech czasów swojej ligi, już widzę jak Marek Wasiluk, czy Tomek Porębski by to osiągnęli...

No i kolejny raz - gość przyszedł do nas bez przepracowanego obozu przygotowawczego, może być tak, że i za Mamrota zaczął by strzelać na wiosnę, bo akurat w pozycji to on się umie znaleźć. Za łatwo odpuszczacie.

Awatar użytkownika
jack28

Post autor: jack28 » 9 gru 2019, o 10:50

bodybuilder pisze:
9 gru 2019, o 10:03
jack28 pisze:
Heroinowy_Joe pisze:

Gość jest top 1 wszech czasów swojej ligi, już widzę jak Marek Wasiluk, czy Tomek Porębski by to osiągnęli...

No i kolejny raz - gość przyszedł do nas bez przepracowanego obozu przygotowawczego, może być tak, że i za Mamrota zaczął by strzelać na wiosnę, bo akurat w pozycji to on się umie znaleźć. Za łatwo odpuszczacie.
Powinieneś napisać gość był top 1 wszech czasów swojej ligi.....zresztą kogo to to teraz obchodzi? ......uj z tego, ze potrafi się znaleźć jak poza jedną bramką w Gdańsku efekt tego jest mizerny ....z podobną laurką do nas przychodził Sawitskij ....Maycon. Od niego oczekuje się efektów na teraz, tymbardziej, że tyle kosztował klub mnóstwo kasy..... a nawet gdyby ...miał dość czasu aby się zgrać z zespołem i nabrać dynamiki. Za "kota w worku" nie płąci się takich pieniędzy....znaczy Jaga nie płaci
co ja zrobię, że na czarne mówię czarne :( a na białe białe ....zdejmij te różowe okulary.

Awatar użytkownika
bodybuilder

Post autor: bodybuilder » 9 gru 2019, o 11:08

jack28 pisze:
9 gru 2019, o 10:50
bodybuilder pisze:
9 gru 2019, o 10:03
jack28 pisze:

Powinieneś napisać gość był top 1 wszech czasów swojej ligi.....zresztą kogo to to teraz obchodzi? ......uj z tego, ze potrafi się znaleźć jak poza jedną bramką w Gdańsku efekt tego jest mizerny ....z podobną laurką do nas przychodził Sawitskij ....Maycon. Od niego oczekuje się efektów na teraz, tymbardziej, że tyle kosztował klub mnóstwo kasy..... a nawet gdyby ...miał dość czasu aby się zgrać z zespołem i nabrać dynamiki. Za "kota w worku" nie płąci się takich pieniędzy....znaczy Jaga nie płaci
co ja zrobię, że na czarne mówię czarne :( a na białe białe ....zdejmij te różowe okulary.
Nie był, nadal jest.

A dlaczego uważasz, że mam różowe? Bo sam widzisz sytuację w czarnych barwach?
Nie da się być dobrze przygotowanym do sezonu, nie przepracowując okresu przygotowawczego.
Nie zamierzam się tu spierać, ale za wcześnie skreślać takiego gracza po 4 miesiącach, chociażby nawet ze względu na aklimatyzację.

Awatar użytkownika
jack28

Post autor: jack28 » 9 gru 2019, o 13:40

A dlaczego uważasz, że mam różowe? Bo sam widzisz sytuację w czarnych barwach?
Nie da się być dobrze przygotowanym do sezonu, nie przepracowując okresu przygotowawczego.
Nie zamierzam się tu spierać, ale za wcześnie skreślać takiego gracza po 4 miesiącach, chociażby nawet ze względu na aklimatyzację.
Chciałbym aby Mudryński został królem strzelców tej naszej miernej e-klapy - tego mu oczywiście życzę, ale bądzmy realistami, oświeć mnie proszę, jakie oprócz wzrostu widzisz w tym zawodniku zalety? Czy każdy realista jest pesymistą....?To nie są synonimy!
Nie widzę wszystkiego w czarnych barwach, jednak z twoim podejściem nie zamierzam polemizować. Dla mnie był, jest i będzie "drewniany" nawet po rocznej aklimatyzacji.

kamil23r

Post autor: kamil23r » 9 gru 2019, o 15:07

Serarens czy jak mu tam w eredivisie lidze duuuzo lepszej niz ekstraklasa strzelił całkiem nieźle, a tu kopie się po czole jest najgorszym piłkarzem ligi, o czym to świadczy? Raczej nie o tym że jest ch*jowy tylko trener nie potrafi go wykorzystać jak należy. Pamiętacie takich Grajkow jak Nespor i Vacek? Grali super za Latala a później nawet nie zbliżyli się do takich wyników, do tej ligi przychodzil Necid czy chociażby Sadiku i nic nie grali, a później strzelają w lepszych ligach. Dużo zależy od trenera jak potrafi albo jak nie potrafi wykorzystac danego zawodnika

Awatar użytkownika
Gregzman

Post autor: Gregzman » 9 gru 2019, o 16:17

Z kazdym piłkarzem jest tak ze musi pasowac do taktyki i strategii gry Mudrinski jest typową dziewiatką operującą wewnątrz pola karnego żyjącą z podań i dobijania odbitych piłek wiec oczywistym jest ze nie jest do gry takiej jak w ostatnich miesiacach pokazywaliśmy czyli laga na najszybszego i zeby wygrał stykówke od tego mamy dynamicznego Klimale. Gdybyśmy grali posiadaniem piłki i zagrywali piłki w środek Mudrinski okazał by sie lepszą opcją od Patryka bo masa i siła robiła by swoje. Wiec dla wszystkich twierdzacych ze Mudri jest az takim niewypalem powiem jedno ewidentnie taktyka nie była ppd niego. Fakt jest powolny małozwrotny ale do pozycji dochodzi wiec ma swoje zalety tylko potrzebuje innego sposobu gry.

ODPOWIEDZ