Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
Windykator

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Windykator » 15 sty 2020, o 20:50

rexon33 pisze:
15 sty 2020, o 20:26
Grzesiek poradzi sobie w.zyciu.po co ten lament.
Nie lament a raczej wkurwienie jak sie obchodzi u nas z zawodnikami z naszego podwórka... Grzesiek wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce, wiec wychodzi na to ze pod wzgledem sportowym byl/jest w najlepszej formie z naszych wszystkich bramkarzy, a raptem po miesiacu dostaje info ze ma szukac sobie klubu. Sorry ale cos tu mi nie pasuje... jak widac z kims ma nie po drodze i niestety nasz wychowanek tylko z tego powodu nie moze pozostac w klubie w ktorym sie wychowal, bo pod wzgledem pilkarskim moim zdaniem z tych nazwisk ktore mamy jest w pierwszej dwojce wiec spokojnie w najgorszym wypadku moglby siedziec na lawie i czekac na swoja okazje, ale niestety pan wielki bramkarz Santini ma wieksze notowania... mimo ze nie zagral ani minuty w meczu o stawke w tej rundzie... paranoja...

Ugibugi

Post autor: Ugibugi » 15 sty 2020, o 21:19

pawelz pisze:
15 sty 2020, o 19:03
Żal komentować. Kształt polityki transferowej teraz wygląda mniej więcej tak: otworzyło się okienko więc robimy transfery Nie ma myślenia przez chociażby 2 miesiące przed jego otwarciem. Ten bialorus to chyba na zakupy do Auchan przyjechał i Kulesza Go wyskałtował. Wypierdolenie Grześka zostawiam bez komentarza. Miało być spolszczanie szatni. A jest jedna wielka hujnia i brak pomysłu.
Jak tak dalej pójdzie to poza herbem, który wedle władz klubu zasługuje na taki opis: "Ten herb towarzyszył Jagiellonii podczas jej zapaści sportowej w drugiej połowie lat 90-tych ubiegłego wieku, kiedy nasza drużyna „podbijała” boiska m.in. w Piastowie, Ostrołęce czy Wołominie.",a który to herb zostanie najprawdopodobniej przywrócony powrócimy również na zaplecze ekstraklasy.

Z tym wypożyczeniem to jeszcze przed odejściem G. Sandomierskiego byłem pewien, że musieli dać jakiś zapis umowny o tym, iż nowy bramkarz będzie miał zapewnione miejsce w wyjściowym składzie bo w każdym innym wypadku wypożyczenie dla zawodnika z Arsenalu do Jagiellonii nie miałoby najmniejszego sensu. Jeśli tak jest to klub obrał bardzo złą taktykę transferową w zakresie bramkarzy - nie myślimy przyszłościowo tylko myślimy kategorią tu i teraz.

Ogólnie transferowo wyglądamy słabo - dlatego też nie mogę zrozumieć z jakich przyczyn skoro nie możemy kupić Polaków to nie szukamy wzmocnień z Ameryki Południowej oraz Afryki. Ligi europejski na 100% są bardziej czujnie sprawdzane przez skautów niż ww. kierunki. Panie Kulesza kup Pan jakiegoś murzyna - gorzej nie będzie niż ze Scepovicem oraz Mudrinskim.

Sialala_1920

Post autor: Sialala_1920 » 15 sty 2020, o 21:56

Zazwyczaj się nie wypowiadam bo uważam że są tu madrzejsze głowy ode mnie aby zabierać tu głos, jednak jak patrzę na to że się "wywala" naszego Grześka, a trzyma jakiegoś Santiniego to mnie kurw strzela i włosy siwieją.

chiper88

Post autor: chiper88 » 15 sty 2020, o 22:09

Grzesiek i Santini maja po pol roku kontraktu.
Santiniego nikt nie chce.
Grzesio zarabia pewnie 15 a Santini 40 miesięcznie tylko, ze na Sandomierskiego zaraz się chętny znajdzie a na Santiniego nie.
Weglarz 23 lata wiec zostaje jako ławka - ciekawe czy będzie chciał na tej ławce siedzieć.
Gorzej na nowy zawodnik będzie grał piach...
A co z Gostomskim? Czy nie można z nim zaryzykować?
Teraz mamy 5 bramkarzy i zero pewniaka.

Fala68

Post autor: Fala68 » 15 sty 2020, o 22:14

Jaka firma wyrzuca swojego najlepszego pracownika na danym stanowisku???? Co to oznacza? Komu na tym zależy?

Kris.

Post autor: Kris. » 15 sty 2020, o 22:24

Fala68 pisze:
15 sty 2020, o 22:14
Jaka firma wyrzuca swojego najlepszego pracownika na danym stanowisku???? Co to oznacza? Komu na tym zależy?
Twoim zdaniem Sandomierski jest najlepszym bramkarzem Jagiellonii?

Awatar użytkownika
bodybuilder

Post autor: bodybuilder » 15 sty 2020, o 22:27

Kris. pisze:
15 sty 2020, o 22:24
Fala68 pisze:
Koniec rundy jesiennej - bezapelacyjny nr 1.
Ktoś rzuci jakieś dodatkowe światło, co Grzesiek przeskrobał i u kogo?

anglik

Post autor: anglik » 15 sty 2020, o 22:42

Kris. pisze:
Fala68 pisze:
Wskaż lepszego proszę.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2020, o 22:42 przez anglik, łącznie zmieniany 1 raz.

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 15 sty 2020, o 22:42

Polityka transferowa w naszym klubie od czasów trenera Mamrota a szczególnie w tym okienku wygląda jak farsa.
Po pierwsze opierdalamy wszystko co się rusza w klubie oby tylko one milion ojro na liczniku się pojawiło.
Później za centy chcemy pozyskać równorzędnego zawodnika i tu wychodzi amatorka tzw. "nosy".
Widać w tym wiele przypadku i duży apetyt na bałkańców.
Tym bardziej jestem szczerze zdziwiony że to jeszcze jako tako funkcjonuje.
Sądzę ,że przyczyną jest podobna amatorka w pozostałych klubach ekstraklasy czego skutkiem jest to że nikt nam w tym nie odjeżdża.

Adam

Post autor: Adam » 15 sty 2020, o 22:52

To kogo według ciebie sprzedaliśmy za marne pieniądze w ostatnim czasie?

Sizahpl

Post autor: Sizahpl » 15 sty 2020, o 22:52

Raczej wskaż sytuacje w których Sandomierski uratował nam punkty. Nie ma co tutaj deliberować. Mam obawy co do wątpliwego wzmocnienia w postaci Ilieva, ale nikt mi nie wmówi, że Grzesiek czy Damian to wybitni fachowcy. Bronili średnio na jeża i nikt po nich obu płakać nie będzie. Potrzebny nam ktoś, kto wybroni w meczu ze dwie piłki "niemożliwe do obrony". Marian pokazał całym sobą ile dla nas znaczył. Takich nam trzeba a nie przeciętniaków.

an

Post autor: an » 15 sty 2020, o 23:06

Po tym, co przeczytałem o dotychczasowych transferach in/ uot oraz o postawie Klubu w sprawie "Jotki", jako kibic J, ale też długoletni stały klient SSA J, czuję, jak to mówi powszechnie znany pan Sławek, absmak. Wg mnie, Grzesiek, tak jak już napisało wielu z Was, np. bodybuilder na koniec rundy był numerem 1 na bramce.
Z drugiej strony, prowadząc biznes piłkarski wspomagany pieniędzmi publicznymi z Miasta, Zarząd i akcjonariusze SSA ponoszą odpowiedzialność za losy Spółki. Oby nas- kibiców decyzje Władz SSA J jednak kiedyś mocno nie zabolały.

yak

Post autor: yak » 15 sty 2020, o 23:08

Grzesiek Sandomierski ratował i utorował drogę na Narodowy. To pokazywało jego potencjał. Wybronił mecz w Dzierżoniowie, Katowicach. W nagrodę w półfinale zagrał Supermen i puścił wolnego z 35 metrów z Miedzią. Z Lechią stoi pewnie jeszcze przy słupku i czeka, pewnie na Puchar. Mimo wszystko zabrakło konsekwencji w graniu pucharu drugim bramkarzem.

Szejq

Post autor: Szejq » 15 sty 2020, o 23:09

Powiem tak. Decyzja o daniu Sandomierskiemu wolnej ręki na szukanie klubu obroniłaby się tylko wtedy gdyby do klubu został ściągnięty porządny bramkarz. Póki co są jakieś jaja z wypożyczeniem jakiegoś ogóra i to wszystko znów wygląda tak chujowo jak przypadek Santiniego. Nie wiem, dla mnie to jest niepojęte. Albo ściągamy konkretnego bramkarza albo grajmy tym co mamy. Takie pierdolenie się w jakieś wypożyczenia to o kant chuja obić.

Awatar użytkownika
AndreasKuettel

Post autor: AndreasKuettel » 15 sty 2020, o 23:19

yak pisze:
15 sty 2020, o 23:08
Wybronił mecz w Dzierżoniowie, Katowicach.

W Katowicach to my prawie nie wychodziliśmy z połowy Gieksy, a jak rozgrywaliśmy od bramki to Grzesiek wyłożył piłkę rywalowi na pustaka. Jak już oceniamy, to róbmy to sprawiedliwie.

Kris.

Post autor: Kris. » 15 sty 2020, o 23:19

anglik pisze:
15 sty 2020, o 22:42
Kris. pisze:
Fala68 pisze:
Wskaż lepszego proszę.
Moim zdaniem jest tak samo beznadziejny jak Węglarz. Chociaż jeśli miałbym wybrać z tej dwójki to wolę Węglarza. Pamiętam jak Sandomierski bronił kiedyś, jeszcze zanim wyjechał do Belgii, i w jego przypadku do straszny zjazd. Ja nie przypominam sobie żeby jakiś zawodowy piłkarz tak strasznie zatracił swoje umiejętności. Osobiście uważam, że powinien zostać w klubie jako trzeci bramkarz, ale na pewno nie pierwszy.

Moniek

Post autor: Moniek » 15 sty 2020, o 23:38

Kris. pisze:
15 sty 2020, o 23:19
anglik pisze:
Kris. pisze:

Wskaż lepszego proszę.
Moim zdaniem jest tak samo beznadziejny jak Węglarz. Chociaż jeśli miałbym wybrać z tej dwójki to wolę Węglarza. Pamiętam jak Sandomierski bronił kiedyś, jeszcze zanim wyjechał do Belgii, i w jego przypadku do straszny zjazd. Ja nie przypominam sobie żeby jakiś zawodowy piłkarz tak strasznie zatracił swoje umiejętności. Osobiście uważam, że powinien zostać w klubie jako trzeci bramkarz, ale na pewno nie pierwszy.
Kris, czas chyba do okulisty.

anglik

Post autor: anglik » 15 sty 2020, o 23:56

Kris. pisze:
15 sty 2020, o 23:19
anglik pisze:
Kris. pisze:

Wskaż lepszego proszę.
Czyli wyżej od Grześka cenisz chłopa którego nigdy w grze nie widziałeś? Spoko masz prawo. Co do różnicy Węglarz vs Sandomierski przy podobnych umiejętnościach zawszę wybiorę chłopka stąd, dla którego gra z J na piersi jest czymś więcej niż tylko piłką nożną.

WYSOKI999

Post autor: WYSOKI999 » 16 sty 2020, o 00:05

Grzesiu odchodzi??? najbardziej Białostocki z Jagi??? no to zaczynamy jeżeli chodzi o " odpolszczenie" składu!!! Chcieliśmy trenera z zagranicy? ( do niego nic nie mam wydaje się naprawdę ok) no to mamy. Człowiek nie zna naszych piłkarzy i ligi więc będzie sprowadzał z zagranicy. Jak się ma do tego deklaracja klubu o sprowadzaniu Polskich piłkarzy kosztem zagranicznych??? Pytanie czy chcemy Jagę cudzoziemską??? Ja nie chcę!!!nie utożsamiam się z tym! Zdaje sobie sprawę że nie da się utrzymać zespołu w ekstraklapie na samych wychowankach ale sorry trzeba szanować nasze miasto i pracę tych chłopaków w akademiach!!! To duża wtopa że Prezes szuka wszędzie tylko nie w Białym. Ale to już interesy biorą górę nad zdrowym rozsądkiem!!!

ODPOWIEDZ