Praca, praca, praca

Dyskusje na różne tematy niezwiązane z Jagiellonią.
MichalJB

Praca, praca, praca

Post autor: MichalJB » 1 paź 2014, o 13:25

Od przyszłego poniedziałku (06.10.2014) będę potrzebował jednej osoby do pracy fizycznej. Na początek parę dni. Praca przy ogrodach. Wyrównywanie terenu, rozwożenie kamieni taczką itd. Zainteresowanych zapraszam na priv. Stawka uzależniona od umiejętności.

19_Jaga_20

Re: Praca, praca, praca

Post autor: 19_Jaga_20 » 1 paź 2014, o 17:16

poszukiwany staż do biura dla dziewczyny wiek 25l po zarządzaniu

jak toś coś słyszał bądź sam kogoś poszukuje to pw.

Awatar użytkownika
Piter1985

Post autor: Piter1985 » 3 paź 2014, o 14:54

W sumie nie proponuję pracy, ale ewentualną możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Trochę nam brakuje do rocznego targetu, więc szukam wszędzie możliwości. Jeśli macie kogoś, kto jeździ/lata na wakacje z Itaką, możecie podesłać mi klienta. Jeśli nasz kontakt skończy się finalizacją rezerwacji, podział prowizji po połowie. Nie obiecuje wielkich pieniędzy, ale umówmy się wkład pracy też jest niewielki. Jeśli kogoś takiego znacie, gdzieś słyszycie że ktoś myśli/planuje/chce zakupić, dajcie namiar na mnie. Nawet jeśli to będzie 10 zł, to za kilka minut roboty to chyba przyjemna stawka. Oczywiście im wyższa kwota rezerwacji, tym większe pieniądze :)

Ze swojej strony zapewniam fachowe doradztwo, kompleksową obsługę, gadżety i upominki. W razie czego zapraszam na priv po szczegóły.

Awatar użytkownika
MateuszJB

Post autor: MateuszJB » 13 sty 2015, o 11:39

Mam na imię Mateusz. Jestem młodą osobą. W roku 2012 otrzymałem dyplom ukończenia studiów I stopnia na kierunku Europeistyka w Wyższej Szkole Finansów Zarządzania w Białymstoku. Natomiast, od tego roku jestem absolwentem Stosunków Międzynarodowych II stopnia Uniwersytetu Białostockiego. W związku z tym, że tyle czasu poświęciłem na naukę i studia, a w tamtym czasie pracowałem tylko dorywczo, jestem teraz osobą bezrobotną, zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy. Interesują mnie oferty pracy stałej lub tymczasowej (umowa o pracę, umowa zlecenie) oraz staże absolwenckie. W 2013 roku brałem udział w projekcie pt. "Szlachetna Paczka" organizowanym przez Stowarzyszenia WIOSNA. Tam byłem wolontariuszem. W tamtym miejscu nabrałem w dużej mierze umiejętności w prowadzeniu negocjacji, otwartej rozmowy z ludźmi oraz nauczyłem się mądrej pomocy ludziom potrzebującym, dlatego też szukam pracy szczególnie w obszarze biurowym-administracyjnym.
Dlatego też interesuje mnie pracą związana z doradztwem klienta, czy konsultingiem. Dlaczego szukam pracy akurat w tych obszarach? Chociażby dlatego, że posiadam wykształcenie wyższe magisterskie oraz poszukuję pracy związanej w jakimś stopniu z moim wykształceniem kierunkowym. Jednak ostatnio pracowałem fizycznie i dlatego nie wykluczam żadnej innej oferty, normalnej i uczciwej pracy. Posiadam także znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Jest to poziom średnio-zaawansowany. Jeśli ktoś coś słyszał o jakiejś pracy to byłbym wdzięczny, aby napisał do mnie prywatną wiadomość. Z góry bardzo dziękuję, za wszelką pomoc.
WIELKA POLSKA NASZYM CELEM!

macieksim

Post autor: macieksim » 13 sty 2015, o 19:29

W Pronarze w Siemiatyczach brakuje siły roboczej ok. 300 osob :p

Awatar użytkownika
MateuszJB

Post autor: MateuszJB » 13 sty 2015, o 21:07

macieksim pisze:W Pronarze w Siemiatyczach brakuje siły roboczej ok. 300 osob :p
Chodziło mi o Białystok kolego.

Feyenoord

Post autor: Feyenoord » 14 sty 2015, o 18:17

Dlatego jebac studia dzienne, ktore oprocz papierka nic nie daja. Koniec studiow=magister zdobyty=5 lat zmarnowanych=ZERO doswiadczenia, ktore jest wazniejsze niz jakas teoria sprzed 20 lat, na ktora sie powoluja w bibliografii magistry i profesóry.

Awatar użytkownika
MateuszJB

Post autor: MateuszJB » 14 sty 2015, o 23:35

Feyenoord pisze:Dlatego jebac studia dzienne, ktore oprocz papierka nic nie daja. Koniec studiow=magister zdobyty=5 lat zmarnowanych=ZERO doswiadczenia, ktore jest wazniejsze niz jakas teoria sprzed 20 lat, na ktora sie powoluja w bibliografii magistry i profesóry.
Myślę, że w Polsce w której obecnie żyjemy, nie ważne, czy masz papierek czy nie, pracy i tak nie ma.

19_Jaga_20

Post autor: 19_Jaga_20 » 15 sty 2015, o 11:52

MateuszJB pisze:
Feyenoord pisze:Dlatego jebac studia dzienne, ktore oprocz papierka nic nie daja. Koniec studiow=magister zdobyty=5 lat zmarnowanych=ZERO doswiadczenia, ktore jest wazniejsze niz jakas teoria sprzed 20 lat, na ktora sie powoluja w bibliografii magistry i profesóry.
Myślę, że w Polsce w której obecnie żyjemy, nie ważne, czy masz papierek czy nie, pracy i tak nie ma.
Praca jest tylko trzeba chcieć pracować.
Sam w grudniu i styczniu byłem na 4rozmowach o pracę. Odmawiałem też 4razy bo stawki były mniejsze od tej co mam obecnie.
Na początek trzeba brać co dają i nabierać doświadczenia by później wybierać i grymasić.

pietrekjb

Post autor: pietrekjb » 15 sty 2015, o 19:02

A do kolegi, który ogłaszał się tu, że szuka pracy. Proponuję byś przygotował porządne CV i zaczął aktywne poszukiwanie pracy zamiast liczyć na to, że ktoś przeczyta Twój wpis i od razu zaproponuje ci etat.

DaroBema

Post autor: DaroBema » 16 sty 2015, o 21:44

Panowie i Panie,
poszukuję osobę, która zaprojektuje mi mało skomplikowane logo oczywiście w rozsądnej cenie. Ponadto czy ktoś się orientuje gdzie i w jakich cenach można przenieść logo na pieczątkę?
Druga sprawa, poszukuję szwaczki/krawcowej na emeryturze, która chce sobie dorobić, możliwość dłuższej współpracy. Jeśli ktoś ma Mamę, Ciocię, Babcię lub inną uzdolnioną znajomą osobę proszę o kontakt na priv.
Trzecia sprawa, projekt i kompletne wykonanie strony sklepu internetowego w nieskomplikowanej wersji.
Na pewno się dogadamy.

Awatar użytkownika
moryc

Post autor: moryc » 16 sty 2015, o 23:11

19_Jaga_20 pisze:Praca jest tylko trzeba chcieć pracować.
Chyba nie umiem szukać pracy. :)

Awatar użytkownika
Robert1920

Post autor: Robert1920 » 18 sty 2015, o 10:35

DaroBema pisze:Panowie i Panie,
poszukuję osobę, która zaprojektuje mi mało skomplikowane logo oczywiście w rozsądnej cenie. Ponadto czy ktoś się orientuje gdzie i w jakich cenach można przenieść logo na pieczątkę?
Druga sprawa, poszukuję szwaczki/krawcowej na emeryturze, która chce sobie dorobić, możliwość dłuższej współpracy. Jeśli ktoś ma Mamę, Ciocię, Babcię lub inną uzdolnioną znajomą osobę proszę o kontakt na priv.
Trzecia sprawa, projekt i kompletne wykonanie strony sklepu internetowego w nieskomplikowanej wersji.
Na pewno się dogadamy.
Jak oczekujesz od kogoś pisania na prv, to potem na nie odpisuj! A nie odczytasz i siedzisz cicho jak przysłowiowa "mysz pod miotłą".

Awatar użytkownika
Jagiellonczyk96

Post autor: Jagiellonczyk96 » 22 sty 2015, o 14:33

Może jakaś praca na FERIE ? :)

lifestyle

Post autor: lifestyle » 12 kwie 2015, o 15:25

Zna ktoś może jakąś sprawdzoną zagraniczną agencje pracy (oprócz Wielkiej Brytanii)?

Malina

Post autor: Malina » 26 kwie 2015, o 18:16

zbliżają się wakacje może miałby ktoś robotę na te 2 miesiące

Awatar użytkownika
Twardy

Post autor: Twardy » 29 kwie 2015, o 09:01

lifestyle pisze:Zna ktoś może jakąś sprawdzoną zagraniczną agencje pracy (oprócz Wielkiej Brytanii)?
W Holandii:

- HOBIJ (pracowałem z nimi ponad pół roku i żałuję, że zjechałem do Polski. Praca przy sałatkach owocowo-warzywnych, mało wymagająca, całkiem fajnie płatna. Wypłaty tygodniowe)

- Bakker (prace głównie na produkcji i w ogrodnictwie. Wypłaty miesięczne)

- Axidus - bardzo ciężko dostać się przez nich do pracy, jednak jak już dostaniesz tę pracę, to trzymaj się tego biura rękoma i nogami.

Dobrą firmą jest też Keyworks (w Polsce pod nazwą Derksen Polska), zatrudnia pracowników w Belgii. Pracowałem przez nich prawie 2 lata.

Te firmy mogę polecić z czystym sumieniem.

Feyenoord

Post autor: Feyenoord » 1 maja 2015, o 22:41

Twardy pisze:
lifestyle pisze:Zna ktoś może jakąś sprawdzoną zagraniczną agencje pracy (oprócz Wielkiej Brytanii)?
W Holandii:
- Axidus - bardzo ciężko dostać się przez nich do pracy, jednak jak już dostaniesz tę pracę, to trzymaj się tego biura rękoma i nogami.
Jak wysylali do pracy to bylo ok, ale przyszedl taki okres ze przez 3 tygodnie sie siedzialo na rezerwie, rzekomo pracy nie bylo.
Jak na ich kwaterach sie mieszka to raczej nie ma takiego problemu, zapierdalasz. Bus przywozi, odwozi.

BKS_iak

Post autor: BKS_iak » 16 lip 2015, o 17:19

Może ktoś jest zainteresowany pracą na wakacje a może i na dłużej? Przyjmę do pracy na budowie, konkretnie przy pokryciach dachowych. Ogłoszenie kieruję do osób sprytnych, nie bojących się chodzić po dachu i chcących pracować. Kontakt i więcej informacji w prywatnej wiadomości.
Walczyć, trenować! Białystok musi panować!

sushi

Post autor: sushi » 17 lip 2015, o 13:51

pracował ktoś może w Szwajcarii? Jakieś doświadczenia, no i czy warto jechać?

ODPOWIEDZ