Polityka

Dyskusje na różne tematy niezwiązane z Jagiellonią.
ODPOWIEDZ
__P__

Polityka

Post autor: __P__ » 15 paź 2014, o 18:06

Wszystko o polityce w Polsce i na świecie.

Szuter

Re: Polityka

Post autor: Szuter » 15 paź 2014, o 20:09

Dzisiaj w autobusach co chwilę był nadawany komunikat że prezydent Truskolaski zaprasza na mecz. Niby wszystko w porządku ale traf tak chciał że znowu przed wyborami zainteresował się Jagiellonią :lol:

IFRIT

Post autor: IFRIT » 15 paź 2014, o 20:47

Gonić gamonia.

legenda

Post autor: legenda » 19 paź 2014, o 21:17

pogonić to powinniśmy przede wszystkim jasia Dobrzynskiego

Awatar użytkownika
Jag

Post autor: Jag » 20 paź 2014, o 17:23

Uzasadnij dlaczego.
Znajdzie się cela dla tuska cwela.

bambus

Post autor: bambus » 20 paź 2014, o 21:47

Dlatego, że jest to dla Jagiellonii postać bardzo "zasłużona". O ile pamiętam, on blokował uchwalenie planów umożliwiających budowę galerii przy Jurowieckiej. Zamknięcie górnej części starej Ultry, która rzekomo groziła zawaleniem to też chyba jego sprawka.

Awatar użytkownika
Jag

Post autor: Jag » 21 paź 2014, o 21:02

Cos slyszales, cos pamietasz, nie wiadomo do konca co. No, ale truskawka przeciez takie piekne ulice pobudowal. Chuj, ze podwaliny pod budowe wiekszosci ulic, w postaci planow przygotowane byly jeszcze za czasow, gdy prezydentem byl Lech Rutkowski. Obecny "prezydent" majac tyle hajsu w postaci funduszy unijnych musialby byc uposledzony zeby tychze planow nie zrealizowac. A, ze rozmach mial niemaly to miasto zadluzyl konkretnie. Nie chce mi sie pisac o mpec-u, braku jakiegokolwiek przemyslu, braku zorganizowanej polityki socjalnej, tej w wymiarze lokalnym. Po krotce to wyglada tak: napierdolil blokow w kazdym mozliwym miejscu, co arteria to galeria. Placa realna w Bialymstoku jak ktos ma farta wynosi jakies 1800zl na reke, jak farta ni ma tyraja ludzie za najnizsza. Ja bede glosowal na Dobrzynskiego, developery i biznesmeny napewno na swojego tadzia.

bambus

Post autor: bambus » 21 paź 2014, o 23:24

Słowem o Truskolaskim w swoim poście nie wspomniałem, także nie wyskakuj mi tu z nim. Nic mnie nie obchodzi na kogo głosujesz. Wyjaśniłem ci tylko kwestię Dobrzyńskiego. Fakty są takie, że gdy był on wojewodą, robił co tylko mógł żeby zaszkodzić Jagiellonii. Uchwalenie planów zagospodarowania i zamykanie części trybun to przykłady jego działalności, które najbardziej zapadły mi w pamięć. Pamiętna oprawa "Pierdolę nie robię" była między innymi wymierzona w działalność władz województwa.

Goldie

Post autor: Goldie » 23 paź 2014, o 14:52

Dziwi mnie, że ktoś mający się za kibica Jagiellonii rozważa głosowanie na Dobrzyńskiego. Ciekaw jestem co Pan Myszkowski ma na ten temat do powiedzenia, ponieważ sam startuje z listy PiS.

Awatar użytkownika
Jag

Post autor: Jag » 26 paź 2014, o 11:17

Dorosniesz to pewne rzeczy przestana cie dziwic. W okresie dojrzewania wielu nastolatkow przechodzi burze hormonow. Przejdzie to. W swoim czasie zaczniesz samodzielnie myslec i podejmowac samodzielne decyzje.

Traker

Post autor: Traker » 26 paź 2014, o 14:16

Jag pisze:Dorosniesz to pewne rzeczy przestana cie dziwic. W okresie dojrzewania wielu nastolatkow przechodzi burze hormonow. Przejdzie to. W swoim czasie zaczniesz samodzielnie myslec i podejmowac samodzielne decyzje.
Chyba nieźle Ci te hormony się pomieszały. Bez obrazy, oczywiście. Po prostu pewnych rzeczy prawdziwy kibic nie zapomina, a tym bardziej jak ktoś sra na resztę społeczeństwa i mówi, że tak lubi. Niestety "pan janek" w swojej firmie również ma burdel i to pod sam dach, a co tu mówić o reprezentowaniu miasta. Miał już swoje 5min jako wojewoda i starczy.... Myślący na pewno nie zagłosują na niego.

Awatar użytkownika
Jag

Post autor: Jag » 26 paź 2014, o 20:34

Mi osobiscie mozecie i glosowac na biedronia. Dzieki Bogu myslacy ludzie nie beda glosowac na tadka marionetke. A swoja droga zeby rozjasnic troche "prawdziwym kibicom" mogly by sie w tym temacie wypowiedziec pewne osoby, ktore mialy mozliwosc uslyszec u źrodla sprosowanie rewelacji na temat p.Dobrzyńskiego i jego podejscia do Jagiellonii. I nie chodzi tu o agitacje tylko o prawde, bo niektorzy to kurwa maja telewizor zamiast mozgu.

niekoniecznie

Post autor: niekoniecznie » 26 paź 2014, o 22:07

Jag pisze:Mi osobiscie mozecie i glosowac na biedronia. Dzieki Bogu myslacy ludzie nie beda glosowac na tadka marionetke. A swoja droga zeby rozjasnic troche "prawdziwym kibicom" mogly by sie w tym temacie wypowiedziec pewne osoby, ktore mialy mozliwosc uslyszec u źrodla sprosowanie rewelacji na temat p.Dobrzyńskiego i jego podejscia do Jagiellonii. I nie chodzi tu o agitacje tylko o prawde, bo niektorzy to kurwa maja telewizor zamiast mozgu.
a Tobie z kolei nienawiść do PO przesłania rzeczywistość. To, że ktoś nie popiera Dobrzyńskiego, nie znaczy że z automatu zagłosuje na PO albo Truskolaskiego. Dla mnie np. jeden jest wart drugiego. PIS mógł wystawić znacznie lepszego kandydata, Dobrzyński dla wielu ludzi jest skompromitowany (i nie mówię tu wcale o sytuacji z galerią).

esterprzester

Post autor: esterprzester » 27 paź 2014, o 14:59

Jaki macie stosunek do Ruchu Narodowego? ;)

BKS_iak

Post autor: BKS_iak » 2 lis 2014, o 17:23

A propos wyborów to wiecie może co spowodowało, że Jacek Chańko startuje teraz z list PiS- u? Oraz jak postrzegacie kandydaturę można powiedzieć zasłużonego kibica Jacka Cylwika z list SLD.
Walczyć, trenować! Białystok musi panować!

danekbks

Post autor: danekbks » 3 lis 2014, o 19:15

BKS_iak pisze:A propos wyborów to wiecie może co spowodowało, że Jacek Chańko startuje teraz z list PiS- u? Oraz jak postrzegacie kandydaturę można powiedzieć zasłużonego kibica Jacka Cylwika z list SLD.
Przerzut. Odszedł z partii czując, że pali jej się grunt pod nogami.

Awatar użytkownika
rogal141

Post autor: rogal141 » 7 lis 2014, o 12:54

Ja nic nie chce mówić ale Wam chodzi o Jarosława Zygmunt Dworzańskiego którego razem z Truskiem wygwizdaliśmy na meczu a nie kandytata z ramienia Pis-u Dobrzańskiego.
Są takie momenty, gdy ufa się już tylko Bogu

http://i.imgur.com/ILqpm.gif

Awatar użytkownika
Hobbit

Post autor: Hobbit » 7 lis 2014, o 21:04

Awatar użytkownika
Jag

Post autor: Jag » 7 lis 2014, o 22:37

Probierz jest pracownikiem klubu, Kulesza, Strzalkowski sa jego pracodawcami. Pracownik wykonuje polecenia pracodawcy. By zylo sie lepiej kurwa hehe.

d4n3k

Post autor: d4n3k » 8 lis 2014, o 00:24

te fotomontaże to i tak chuj przy naszej gwieździe konwentów wyborczych jedynej słusznej partii...

ODPOWIEDZ