Polityka

Dyskusje na różne tematy niezwiązane z Jagiellonią.
ODPOWIEDZ
West Ham

Re: Polityka

Post autor: West Ham » 4 paź 2017, o 07:08

FanatykBKS pisze:
kibolek1920 pisze:Obrazek

O wiele więcej powinniśmy dostać za to co dla naszego kraju zrobił Hitler.
Dla wszystkich ,którzy piszą ,że rząd Rzeczpospolitej się zrzekł odszkodowań mają rację ,ale zrobił to komunistyczny rząd. Jeśli historia( i obywatele ) uważają ,że od przełomu lat ,a dokładniej 1989 rząd Rzeczpospolitej stał się wolny to Polska ma prawo ubiegać się o odszkodowanie. Jedynie szkoda ,że nie zrobiła tego wcześniej!

Jeżeli Niemcy oddadzą nam cokolwiek To i tak my Polacy niczego z tego nie zobaczymy. Kaczyński i rząd zasponsoruja Ukrainę wpychając im w tyłek ile będę mogli. Tak jak to robię do tej pory bez zgody narodu. Reszte rozkradna pasozyty z rzadu. Nachapia sie ile tylko beda mogli. Tak zawsze było i będzie.

Awatar użytkownika
Słoneczna

Post autor: Słoneczna » 30 lis 2017, o 16:54

Niemcy sa potega gospodarcza za czyje ZA NASZE zrabowane dobra podczas wojny czemu tego nie zwrocili po wojnie szybko staneli na nogi bo mieli za co ZA NASZE zloto dziela sztuki i inne dobra materialne przechowywali to w usa czesciowo w innych panstwach europy Plan Marschala o szybkiej odbudowie i zagospodarowaniu Niemiec pomogl im Ale gdyby niemcy nieposiadali zrabowanych kosztownosci to USA wypiela by sie na nich mieli z tego potezny zysk czemu o tym nigdy jawnie sie nie mowi przywlaszczyli takze mnostwo zrabowanych dobr z calej europy i sa za to wspolwinni staneli tylko z boku i mowili wojne rozpetal hitler ale co do majatku zagarnietego ludnosci calej europy to nie my Ameryka jest zlodziejem podobnie jak Niemcy sa wspolwinni grabiezy Niemcy panoszom sie teraz ,,co to nie my i co my mamy ” Ale skąd to maja Dlaczego tak wysoko stoia Otoz z ludzkich krzywd mordow cholokaustu grabiezy Gdyby polska stanowczo upominala sie o swoje a niemcy mieliby nam zwrocic wrzystko to by popadli w totalna ruine i przestaneliby cwaniakowac Bo dalej wiekszosc panstw robi na tych KUTASOW GERMANSKICH
Biaałystok Biaałystok Jagiellonia - Jagiellonia Białystok
Biaałystok Biaałystok Jagiellonia - Jagiellonia Białystok
lalalalalalalalalalalalalalalal - Hej Jagiellonia Jagiellonia Białystok

Redaktor

Post autor: Redaktor » 24 mar 2018, o 06:46

Do wyborów samorządowych pozostało jeszcze trochę czas. Zanim przyjdzie czas na kampanie wyborczą, zanim każdy z "samorządowców" czy polityków zostanie przyjacielem Jagiellonii i kibiców Jagiellonii to chciałbym napisać, kto do tej pory, gdy jeszcze nie zaczęła się gra "o stołki" wspierał i pomagał nam kibicom w różnych sprawach związanych z ruchem kibicowskim na Jagiellonii. Tak by później gdy "ruszy machina" można było sobie przypomnieć ten post.
Zaznaczam, że jest to moje zdanie , moja opinia.

Na największą pomoc, wsparcie i zainteresowanie naszymi problemami mogliśmy liczyć na naszego kolegę kibica Pawła Myszkowskiego. Cokolwiek by się nie działo to zawsze odzywano się do "Myszy". Wiadomo, że nie jest on liderem w swoim klubie, ale zawsze ile mógł to pomagał, nakierował na osoby , które mogłyby w jakiś sposób pomóc ogarnąć interesujące nas rzeczy.

Inną osobą związaną z Jagiellonią (chociaż nie Kibic) to jest Jacek Chańko. Od Jacka również mogliśmy liczyć na zrozumienie i pomoc w pewnych sprawach, gdy tylko się do niego odezwaliśmy. Czego nie potrafił załatwić sam, to organizował spotkanie z kimś, kto mógłby nam w tym pomóc.

Artur Kosicki - od wielu lat wspierał nas i pomagał ile mógł w "walce" Stowarzyszenia z urzędem skarbowym. W 2014 roku zainteresował się sprawą, przeanalizował dokumentację, stwierdzając brak uchybień z naszej strony i przeszedł do działania. W naszej sprawie odbywał spotkania m.in. w Ministerstwie Finansów. Dzięki niemu dostawaliśmy konkretne informację co da się zrobić, a czego nie , dawał wskazówki w którą "stronę" mamy iść.

Marek Chojnowski - pomagał prawnie w sprawie problemów ze skarbówką. By obecny na paru spotkaniach dotyczących tej sprawy, angażował się w pomoc naszemu Stowarzyszeniu.

Adam Andruszkiewicz - u posła Andruszkiewicza również mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie w kilku kwestiach związanych z kibicowskimi wydarzeniami i nie tylko.

To właśnie te osoby przewinęły się przy rożnych wydarzeniach związanych z kibicami Jagiellonii i ich problemami.
Pisząc o wsparciu i pomocy - nie mam na myśli jakiegoś koleśowskiego załatwiania spraw w nie wiadomo jaki sposób - tylko pomocy w zainteresowaniu się sprawami, przekazaniu informacji gdzie i w jaki sposób możemy uzyskać pomoc, czy też załatwić jakąś sprawę. Dla nas było to bardzo ważne wsparcie ponieważ w wielu dziedzinach życia i problemach z którymi stawialiśmy czoła, nie mieliśmy większej wiedzy i doświadczenia jak walczyć o swoje prawa - a Ci ludzi nam w jakiś większy lub mniejszy sposób pomagali.

Ta lista osób może być jeszcze dłuższa, bo nie tylko ja jeden działam na rzecz kibicowskiej Jagiellonii.

Awatar użytkownika
veteran1985

Post autor: veteran1985 » 22 kwie 2018, o 15:59

Kiedy beda znani kandydaci na prezydenta naszego miasta w tegorocznych wyborach?

Krzysztof Grabski

Post autor: Krzysztof Grabski » 8 maja 2018, o 08:48

Taką odpowiedź możesz uzyskać w biurach poselskich na terenie Białegostoku.
Oczywiście chodzi o największe partie polityczne.
Warszawiak i kibic Legii Warszawa.

Awatar użytkownika
plaJer

Post autor: plaJer » 7 cze 2018, o 17:08

Zapowiada się podwyżka paliw o 10 gr...
Białostocka Jagiellonia

Gniazdowy(Mateusz)

Post autor: Gniazdowy(Mateusz) » 30 cze 2018, o 10:03

Adam Andruszkiewicz zdradził swoich wyborców poraz kolejny. Przykro , ze tak młody ,perspektywistyczny chłopak dał się przekabacić starym wyjadaczom i pieniążkom. Piękne slogany wygłasza w TVP INFO , a robi swoje głosując tak jak każe mu Izrael.

Żenada . Nigdy niechciałbym go więcej spotkać na Ultrze. Chłopaki z ONR od początku mówili i wiedzieli jakim jest człowiekiem.

Szejq

Post autor: Szejq » 30 cze 2018, o 10:08

Niestety, także mu zaufałem. Przykro się patrzy na naszą scenę polityczną.

Awatar użytkownika
luca_brasi

Post autor: luca_brasi » 30 cze 2018, o 18:18

Szejq pisze:Niestety, także mu zaufałem. Przykro się patrzy na naszą scenę polityczną.
Czyli nie tylko ja się zawiodłem...

Awatar użytkownika
sphinx

Post autor: sphinx » 1 lip 2018, o 12:20

a ja sie nie zawiodlem ,duzo osob go krytykuje tylko dlatego ze popiera ta ustawe o IPN i ma poglady podobne do polityki PiS-u...

1920x2018

Post autor: 1920x2018 » 1 lip 2018, o 15:24

sphinx pisze:a ja sie nie zawiodlem ,duzo osob go krytykuje tylko dlatego ze popiera ta ustawe o IPN i ma poglady podobne do polityki PiS-u...
Tez glosowal m.in za oplata emisyjna za paliwo...

Gniazdowy(Mateusz)

Post autor: Gniazdowy(Mateusz) » 1 lip 2018, o 16:18

sphinx pisze:a ja sie nie zawiodlem ,duzo osob go krytykuje tylko dlatego ze popiera ta ustawe o IPN i ma poglady podobne do polityki PiS-u...
Nie podpisał petycji „Nie dla ustawy 447”
Głosował za gmo, za przyznaniem 100 mln zł na cmentarz żydowski, za nowym podatkiem dla kierowców,
Głosował przeciw zmianie ustawy o obronie koniecznej.

Do tego IPN, nie mówią , ze jako narodowiec z bloków zapomniał o kolegach, wypiął się na przeszłość i patrzy tylko na przyszłość swojej kariery.

Awatar użytkownika
sphinx

Post autor: sphinx » 5 wrz 2018, o 08:30

na porannym i nie tylko tam nawet slowa nie bylo
https://apps.facebook.com/robertwinnick ... =3&theater

Gniazdowy(Mateusz)

Post autor: Gniazdowy(Mateusz) » 18 wrz 2018, o 13:15

Nasz kapitan Rafał Grzyb, startuje z listy truskolaskiego... jedno zostało mu wybaczone, teraz taki numer ehh

Redaktor

Post autor: Redaktor » 20 wrz 2018, o 16:58

Redaktor pisze:Do wyborów samorządowych pozostało jeszcze trochę czas. Zanim przyjdzie czas na kampanie wyborczą, zanim każdy z "samorządowców" czy polityków zostanie przyjacielem Jagiellonii i kibiców Jagiellonii to chciałbym napisać, kto do tej pory, gdy jeszcze nie zaczęła się gra "o stołki" wspierał i pomagał nam kibicom w różnych sprawach związanych z ruchem kibicowskim na Jagiellonii. Tak by później gdy "ruszy machina" można było sobie przypomnieć ten post.
Zaznaczam, że jest to moje zdanie , moja opinia.

Na największą pomoc, wsparcie i zainteresowanie naszymi problemami mogliśmy liczyć na naszego kolegę kibica Pawła Myszkowskiego. Cokolwiek by się nie działo to zawsze odzywano się do "Myszy". Wiadomo, że nie jest on liderem w swoim klubie, ale zawsze ile mógł to pomagał, nakierował na osoby , które mogłyby w jakiś sposób pomóc ogarnąć interesujące nas rzeczy.

Inną osobą związaną z Jagiellonią (chociaż nie Kibic) to jest Jacek Chańko. Od Jacka również mogliśmy liczyć na zrozumienie i pomoc w pewnych sprawach, gdy tylko się do niego odezwaliśmy. Czego nie potrafił załatwić sam, to organizował spotkanie z kimś, kto mógłby nam w tym pomóc.

Artur Kosicki - od wielu lat wspierał nas i pomagał ile mógł w "walce" Stowarzyszenia z urzędem skarbowym. W 2014 roku zainteresował się sprawą, przeanalizował dokumentację, stwierdzając brak uchybień z naszej strony i przeszedł do działania. W naszej sprawie odbywał spotkania m.in. w Ministerstwie Finansów. Dzięki niemu dostawaliśmy konkretne informację co da się zrobić, a czego nie , dawał wskazówki w którą "stronę" mamy iść.

Marek Chojnowski - pomagał prawnie w sprawie problemów ze skarbówką. By obecny na paru spotkaniach dotyczących tej sprawy, angażował się w pomoc naszemu Stowarzyszeniu.

Adam Andruszkiewicz - u posła Andruszkiewicza również mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie w kilku kwestiach związanych z kibicowskimi wydarzeniami i nie tylko.

To właśnie te osoby przewinęły się przy rożnych wydarzeniach związanych z kibicami Jagiellonii i ich problemami.
Pisząc o wsparciu i pomocy - nie mam na myśli jakiegoś koleśowskiego załatwiania spraw w nie wiadomo jaki sposób - tylko pomocy w zainteresowaniu się sprawami, przekazaniu informacji gdzie i w jaki sposób możemy uzyskać pomoc, czy też załatwić jakąś sprawę. Dla nas było to bardzo ważne wsparcie ponieważ w wielu dziedzinach życia i problemach z którymi stawialiśmy czoła, nie mieliśmy większej wiedzy i doświadczenia jak walczyć o swoje prawa - a Ci ludzi nam w jakiś większy lub mniejszy sposób pomagali.

Ta lista osób może być jeszcze dłuższa, bo nie tylko ja jeden działam na rzecz kibicowskiej Jagiellonii.
Zbliżają się wybory samorządowe. Radni i politycy dwoją się i troją by przypomnieć się mieszkańcom miasta i miasteczek, wsi by zapamiętali ich nazwisko, imię i za miesiąc odznaczyli ich na listach wyborczych.

nigdy jakoś specjalnie nie angażowaliśmy się w politykę, aż do czasu kiedy polityka uderzyła w nas - Kibiców !!!
trzeba określić jasno i dosadnie , kto nam szkodził, kto nam uprzykrzał życie, kto nam pomógł, wspierał, doradzał.
Uważam, że nie ma co się wstydzić tego lecz pisać prawdę jak było .

Jako kibicowska Jagiellonia przetrwaliśmy bardzo wiele na przestrzeni ostatniej dekady. najwięcej ZŁEGO wyrządzili nam ludzie związani z platformą obywatelską. to dzięki ich staraniu nasze Stowarzyszenie próbowano zniszczyć wszelkimi sposobami. Pierwsza była próba delegalizacji organizacji, którą uwalił sąd w Białymstoku uznając wniosek prokuratury za całkowicie bezzasadny, bezsensowny.
Nie udało się takim sposobem to do gry ruszył urząd skarbowy, nasłany przez obecnych rządzących miastem, który miał unicestwić organizację Kibiców Jagi. z urzędem skarbowym "walka" nie była już równa. Ponieważ różne przepisy każdy z urzędników może interpretować sobie inaczej, to doszło do takiej sytuacji że nasze Stowarzyszenie - jako jedne jedyne w Polsce - zostało "ukarane" zapłatą podatku dochodowego za swoją statutową działalność.
Przez ponad 4 długi lata trwała "walka" z urzędnikami i tak na prawdę jeszcze się nie skończyła.
W wyniku tej "wojny" którą rozpętali przeciwko nam peowcy straciliśmy już około 200 000 złotych.
Cokolwiek i kiedykolwiek by się wydarzyło to tym ludziom z platformy NIGDY tego nie wybaczymy.
Choćby obiecywali złote góry, naprawę wszystkich szkód, to nigdy im nie darujemy wyrządzonego zła przeciwko nam.

Szkoda jedynie, tego że nasz kapitan dał się wciągnąć w ich sieci i startuje z ich listy na radnego. Szkoda bo zrobią z niego maszynkę do zdobywania głosów, a chłopak nie jest świadomy po co go wzięli.

ps. na górze wklejony post z przed kilku miesięcy, opisujący kto nam w miarę swoich możliwości pomagał !

Awatar użytkownika
sphinx

Post autor: sphinx » 21 wrz 2018, o 08:20

Coś o panu truskolaskim i naszym stadionie

https://vod.tvp.pl/video/magazyn-sledcz ... 8,38759370

1920x2018

Post autor: 1920x2018 » 11 paź 2018, o 17:25

Odnosnie wyborow:
https://www.facebook.com/Jagiellonia.Bi ... =3&theater
Kibic Jagi, kandydat do sejmiku wojewodztwa.

Maciek88

Post autor: Maciek88 » 17 paź 2018, o 19:58

Obrazek

Proszę o głosy, rozpowszechnienie informacji i przekazanie dalej. 8-)

Kibice którzy by chcieli pomóc a nie mogą oddać na mnie głosu, bo nie są z Białegostoku, również możecie mnie wesprzeć.

Głosujcie na któregoś kandydata do Sejmiku Województwa z listy Ruchu Narodowego nr 7, żeby zwiększyć ilość głosów na daną listę.

ODPOWIEDZ