Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
mistrzek22

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: mistrzek22 » 11 cze 2019, o 14:57

pietasso pisze:
11 cze 2019, o 14:42
R.afał pisze:
11 cze 2019, o 13:35
Doprawdy wzruszająca historia. Wkurwiałeś ludzi więc musiałeś zmienić nick, a teraz znowu zaczynasz. To jest temat o transferach, a nie o kazku wróblu - napisz mu na priv kilka wzruszających słów wsparcia, mozecie się nawety spotkać i wzajemnie powspierać.

Ja się póki co wylogowuję i dziękuję. Dopóki ktoś tego nie ogarnie uczestnictwo w tym gówno forum nie ma sensu. Zachęcam wszystkich logicznie myślących do tego samego. Zamiast się kopać z ludźmi którzy przegrali życie, przestańcie pisać. Może jak zostaną tu same kazki i inni internetowi stulejarze ktoś w końcu dojdzie do wniosku, że prowadzenie tego w tej formie nie ma sensu. Przyopomni sobie, że kiedyś to było ważne narzędzie dla całej Jagiellonii. Nie było jebanej internetowej demokracji szamba, najważniejszy głos miały robiące coś osoby, gnidy żyjące tylko w świecie wirtualnym nie uważały, że to jest właściwe miejsce dla nich. I moze komuś zechce się tym forum zaoopiekować, zrobić jakąś podstawową weryfikację użytkowników, regulamin i odtworzyć sens istnienia forum.
1920% POPARCIA !!!
Człowiek tu zagląda bo może jest coś nowego w sprawie transferów, a tu pierdolamento "ptaszków" zmieniających niki - już teraz nie muszą bo bana nie dostaną....
I ja popieram, nawet pomijajac czy oni maja jakakolwiek slusznosc to czlowiek wchodzac tu ma nadzieje na jakas nowa spekulacje transferowa a widzi pierdolenie jakis dwoch durniow, ciagle o tym samym, żenada.

amifz4

Post autor: amifz4 » 11 cze 2019, o 15:40

nic na temat tylko syf opowiadania jeden post na pol strony. Idzcie na flaszke a forum zostawcie

alabama

Post autor: alabama » 11 cze 2019, o 16:42

Jakieś ciekawostki transferowe, czy będzie dalej pierd$lić głupoty?

Enfant terrible

Post autor: Enfant terrible » 11 cze 2019, o 16:49

Moim zdaniem pewien zastój transferowy teraz wynika z tego, że my potrzebujemy tylko jednego zawodnika do kompletu. Klasowego napastnika, który da kilkanaście bramek w sezonie. Nasze problemy w ostatnich dwóch latach głównie z tego się brały, że takiego brakowało. Skrzydłowi są (zakładam, że Arvy zostanie, bo Legia go nie weźmie, a o jakichś Turkach, czy Rosjanach nie słychać). Rezerwowymi skrzydłowymi pozostaną Gui i Wójcicki, czy komuś to się podoba, czy nie. Pewnie przydałby się też ktoś na poziomie na pozycję między DP a OP na zastępstwo Pospy, ale klub właśnie przywrócił Mystka do łask. Więc po pierwsze napastnik, po drugie młodzieżowiec. Ideałem byłoby zrobić ludzi z Łapińskiego, ale tego nie wie nikt. No gdzieś musi być upchnięty młodzieżowiec, bo nie wyobrażam sobie, że dalej będziemy wychodzili w pierwszym składzie z Klimalą na szpicy. Chyba, ze Mystek to ten młodzieżowiec, nie wiem czy on się mieści w wieku?

19Adam20

Post autor: 19Adam20 » 11 cze 2019, o 17:21

Idźcie sobie z tego wątku fachowcy. Ile można czytać waszego pierdolenia..

Awatar użytkownika
FanJB

Post autor: FanJB » 11 cze 2019, o 18:37

Enfant terrible pisze:
11 cze 2019, o 16:49
Moim zdaniem pewien zastój transferowy teraz wynika z tego, że my potrzebujemy tylko jednego zawodnika do kompletu. Klasowego napastnika, który da kilkanaście bramek w sezonie. Nasze problemy w ostatnich dwóch latach głównie z tego się brały, że takiego brakowało. Skrzydłowi są (zakładam, że Arvy zostanie, bo Legia go nie weźmie, a o jakichś Turkach, czy Rosjanach nie słychać). Rezerwowymi skrzydłowymi pozostaną Gui i Wójcicki, czy komuś to się podoba, czy nie. Pewnie przydałby się też ktoś na poziomie na pozycję między DP a OP na zastępstwo Pospy, ale klub właśnie przywrócił Mystka do łask. Więc po pierwsze napastnik, po drugie młodzieżowiec. Ideałem byłoby zrobić ludzi z Łapińskiego, ale tego nie wie nikt. No gdzieś musi być upchnięty młodzieżowiec, bo nie wyobrażam sobie, że dalej będziemy wychodzili w pierwszym składzie z Klimalą na szpicy. Chyba, ze Mystek to ten młodzieżowiec, nie wiem czy on się mieści w wieku?
Skoro chcemy mieć napastnika to na jakiej pozycji będzie grał młodzieżowiec?

Adasiek

Post autor: Adasiek » 11 cze 2019, o 18:45

Ja się powtórzę, ale liczę że będzie to bramkarz.

kawo85

Post autor: kawo85 » 11 cze 2019, o 20:38

Enfant terrible pisze:

Gui i Wójcicki na skrzydłach? To już zdecydowanie wolę nowego skrzydłowego niż napastnika. Jak będziemy grać obrońcami na skrzydłach to nie dziwmy się, że drużyna nie potrafi stwarzać sytuacji

Enfant terrible

Post autor: Enfant terrible » 11 cze 2019, o 20:44

FanJB pisze:
11 cze 2019, o 18:37
Enfant terrible pisze:
Skoro chcemy mieć napastnika to na jakiej pozycji będzie grał młodzieżowiec?
Cholera wie, ale potrzebujemy dobrego napastnika.

amifz4

Post autor: amifz4 » 11 cze 2019, o 23:30

ja pierdole co za felietony....to na zlosc?

Prezes

Post autor: Prezes » 12 cze 2019, o 08:30

koneser pisze:
12 cze 2019, o 06:25
A nie potrzebujemy kogoś, kto będzie dostarczał asysty temu napastnikowi? W obecnym składzie nasi napastnicy otrzymują podania bardzo sporadycznie.
O to to, podejrzewam ze nawet Piatek z naszymi wirtuozami rozgrywania/ostatniego podania za wiele by nie postrzelal.

Cezar21

Post autor: Cezar21 » 12 cze 2019, o 08:33

Wszyscy tutaj chcieli powrotu Daniego więc możliwe że będziemy mieli swojego Daniego tym razem w ataku. Wszystko wyjaśni się w przyszłym tygodniu.

Jaga71

Post autor: Jaga71 » 12 cze 2019, o 09:09

O kogo chodzi?
Jak coś wiesz to mów a nie zaczynasz i nie kończysz .

Awatar użytkownika
Tom(J)

Post autor: Tom(J) » 12 cze 2019, o 09:37

Toż pisze ,Dani (Dani Quintana) tylko trochę jestem zdziwiony z racji ,że ostanie rozmowy były bardzo ciekawe na temat kasy oraz kontraktu , co było już pisane na forum ;)

szaju32

Post autor: szaju32 » 12 cze 2019, o 09:47

Tom(J) pisze:
12 cze 2019, o 09:37
Toż pisze ,Dani (Dani Quintana) tylko trochę jestem zdziwiony z racji ,że ostanie rozmowy były bardzo ciekawe na temat kasy oraz kontraktu , co było już pisane na forum ;)
W ataku? ;)

nosebleed

Post autor: nosebleed » 12 cze 2019, o 10:01

I zaczynamy głuchy telefon. Jeden napisał tak, że nie do do końca wiadomo czy chodzi o Quintanę. Teraz będzie 37 postów czy faktycznie chodzi o Quintanę czy o napastnika o imieniu Dani, których w niższych ligach hiszpańskich jest z pięćdziesięciu. Zaczynamy!

Ramze$

Post autor: Ramze$ » 12 cze 2019, o 10:15

Czytajcie ze zrozumieniem. Gość piszę tym razem w ataku czyli wiadomo że nie chodzi o Quintanę.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, o 10:16 przez Ramze$, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tom(J)

Post autor: Tom(J) » 12 cze 2019, o 10:16

szaju32 pisze:
12 cze 2019, o 09:47
Tom(J) pisze:
12 cze 2019, o 09:37
W ataku? ;)
Bez kitu dopiero się przyjrzałem ,moja pomyłka .

michcio93k

Post autor: michcio93k » 12 cze 2019, o 10:29

Może Cabrera jednak? Dani chyba miał isc do Cracovii wiec pewna analogia zachodzi ;p

Jaga71

Post autor: Jaga71 » 12 cze 2019, o 10:37

Nie ma co się rozpisywać bo to może zwykła ściema.Pisze nie kończy coś takiego każdy może napisać.Tyle w temacie

ODPOWIEDZ