Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
matiz

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: matiz » 14 cze 2019, o 19:15

Wróbel pisze:
14 cze 2019, o 18:28
"ewan" - pięć postów przez 4,5 roku może ty jesteś zamrożonym trolem. Ja nikogo pierwszy nie obrażam ale trudno nie reagować gdy ktoś po merytorycznym wpisie zamiast odpowiedzieć argumentami i faktami obrzuca inwektywami. Komentarze nie są po to by przytakiwać ale wyrażać poglądy które nie koniecznie płyną z głównym nurtem bo wielu ci potwierdzi, a przysłowie mówi co płynie z nurtem rzeki.
merytorycznym ...
Serio ?
Wałkujesz to co Ci pasuje. Nie doceniasz to co ktoś osiągnął i czego pilnuje prezes by sie nie rozsypało jak domek z kart. Ty za to wyjeżdzasz z wpisami jak powinno byc albo co spier..i. Czemu nie piszesz co osiagneli ? Ten syf, te słabe typu biegające po boisku zajely 5 miejsce w Lidze. Matko co za wstyddddd

lifebonus

Post autor: lifebonus » 14 cze 2019, o 19:57

Z braku ruchów transferowych naszego klubu brak sensownych wpisów na forum. Zrobił się chat. Ale tu fajnusio ☺

Yelred

Post autor: Yelred » 14 cze 2019, o 19:59

A mi twórczość niektórych nie przeszkadza tylko proszę zmieńcie tytuł tego wątku na " Paplanina" .

matiz

Post autor: matiz » 14 cze 2019, o 20:01

Wróbel pisze:
14 cze 2019, o 19:52
" matiz" - Od tego "łubu dubu" jest tutaj cała gromada jak wy piszecie pozytywnych "troli" i wystarczy. Jak tobie wystarczy "wieczne" piąte miejsce to twoje ambicje ja chciałbym ciągłego progresu w grze zespołu i w jego kadrze i tylko tyle. Na razie te okienko transferowe zapowiada następny tytuł "królów transferowych"
Ja bym chciał gre co roku w Lidze Mistrzów lub chociaż w LE ale w porównaniu do Ciebie stąpam mocno po ziemi a nie latam gdzies z ptaszkami miedzy chmurkami. Potrzebujemy solidnego zaplecza i stałej stabilnej gotówki w budzecie, której ni emamy.

Awatar użytkownika
FanJB

Post autor: FanJB » 14 cze 2019, o 20:08

szaju32 pisze:
14 cze 2019, o 16:55
bodybuilder pisze:
14 cze 2019, o 16:30
Em(J)Gie pisze:
13 cze 2019, o 15:12

Nie masz bucu do czego się przyjebać? Huja do dupy szukasz na siłę czy posty nabijasz?
Ale żeby jakiś patafian tak sie odzywał do Brunera i kurwa nie wyleciał w pizdu z tego forum z banem na IP to dla mnie jest kurwa skandal. Ktoś w końcu zacznie ogarniać tą Stajnie Augiasza?
Dołączam się do pytania :!:
Jest taka opcja "zgłoś post" ...

alabama

Post autor: alabama » 14 cze 2019, o 20:32

Jesteście kretynami. Skonczcie tą głupia dyskusje!!

Gdzie są moderatorzy? :roll:

lifebonus

Post autor: lifebonus » 14 cze 2019, o 20:36

Czasami mi palnie ale tego nie da się czytać. Chat samotnych. Liga minęła. Wakacje... Ludzie stop. Brak plotek transferowych jest i tyle. Na razie u nas cisza i proszę wszystkich o jej uszanowanie.

jarcyk

Post autor: jarcyk » 14 cze 2019, o 22:52

Dobry wieczór,
napisałem co napisałem,ale pisałem w dobrej wierze i z optymizmem o przyszłych transferach Jagiellonii .Widzę jednak , że to jest już przynajmniej w tym temacie nie forum kibiców Jagiellonii, tylko frustratów oczekujących gruszek na wierzbie. Miło mi jest, że kilku forumowiczów ma właściwy dystans do tego tematu i odróżnia marzenia od realiów.
Pozdrawiam.
PS.tak czy siak zespól będzie wzmocniony.

qart79

Post autor: qart79 » 15 cze 2019, o 08:34

Wróbel pisze:
15 cze 2019, o 08:19
Kolego "jarcyk" ze słowem wzmocniony poczekajmy do końca transferów i efektów gry nowych piłkarzy w nowym sezonie. Z góry nic nie możemy zakładać, a przykładem tego było ostatnie okienko transferowe gdzie okrzyknięto nas "królami tegoż okienka". Odeszli tacy wartościowi piłkarze jak Świderski, Frankowski ( 4mln, euro) i zrezygnowano z Sheridan, Bezjak. Z nowych sprawdzili się Imaz i Arsenic. Efekty tego "udanego okienka transferowego" wszyscy widzieli. Na razie pozyskaliśmy Camarę ze spadzi - Miedź Legnica, który nic wielkiego tam nie pokazał może u nas będzie lepiej ale czy to jest wzmocnienie? - pażywiom uwidim.
Wróbel weź człowieku się wyłącz to jest bo to jest temat "spekulacje transferowe" a twoje wywody nie wnoszą nic nowego a tylko zaśmiecają forum. Mam już szczerze dość tego twojego pseudofilozoficznego bełkotu. I nie tylko ja. Błagam piszcie w tym temacie tylko "przychodzi ten , odchodzi tamten" bez jakiś durnych wynurzeń.

szaju32

Post autor: szaju32 » 15 cze 2019, o 10:43

Nie odpowiadajcie dla tego pseudofilozofa to może się wyciszy :lol:

Sendilkelm

Post autor: Sendilkelm » 15 cze 2019, o 10:46

Jak wszyscy na ulicy mowia, ze masz katar, moze warto zastanowic sie nad uzyciem husteczki- takie madre chinskie przyslowie.

alkoholik dziesieciny

Post autor: alkoholik dziesieciny » 15 cze 2019, o 11:18

Wrobel WYPIERDALAJ. Tyle w temacie.

piotrekbks1

Post autor: piotrekbks1 » 15 cze 2019, o 11:18

Słuchaj Wróbel. Czasem lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości :)

Sendilkelm

Post autor: Sendilkelm » 15 cze 2019, o 11:19

Bo mądrzy ludzie, zawsze mi się wydawało, jak nie mają o czym mówić to po prostu milczą ;) Jeśli liczba postów jest wyznacznikiem, jaki według Twojego rozumowania, trzeba przyjmować w tego typu dyskusji, to cóż... Też powinno dać Ci to do myślenia. Że nawet niepiśmienni użytkownicy aż napisali. Wiesz dlaczego? Bo oczy ich pieką.

Serio Wrobel. Alboś mega dobry troll, bo dużo na to wskazuje, alboś zbyt. Hmm. "pewny siebie", żeby zobaczyć co robisz ze swoją osobą i jaką opinię inni użytkownicy mają na Twoj temat.

Ale moich dywagacji już starczy. Mądzi by się połapali co trzeba robić, czego nie. Niemądzi. Cóż. Nie wiem jak takim przemawiać do rozsądku.

Enfant terrible

Post autor: Enfant terrible » 15 cze 2019, o 12:34

Trolle, a właściwie Prowokatorzy z innych klubów przeszli obecnie w stan uśpienia. Do swojej roboty w postaci dezawuowania klubu, trenera, Prezesa, zawodników wrócą w przededniu otwarcia sezonu. Te tzw. wpisy "zamrożonych" to najpewniej konta-klony osób, które nie chcą aktywizować podstawowego nicku w jakieś bezsensowne utarczki, a szukają nowych wieści.
Królem letniego okienka transferowego na forum jest Warchoł Wróbel vs. Użytkownicy nawołujący do powrotu ad rem. Choć klub robi co może, aby nawilżać forum, ściągnął nawet na testy bramkarza-obieżyświata, któremu za chwilę trzeba będzie podziękować - niestety, to wciąż za mało!!!
A zatem i ja apeluję do Administracji Portalu - czy naprawdę nie stać Was na wyasygnowanie drobnej kwoty na zaproszenie zawodnika z siódmej ligi hiszpańskiej, by dać impuls forumowym fachowcom? Przecież nie może być tak, że rzesze świetnych analityków marnują się na ławkach rezerwowych w swoich przydomowych ogródkach!

Awatar użytkownika
plaJer

Post autor: plaJer » 15 cze 2019, o 13:46

Ludzie jak chcecie sobie poplotkować to macie od tego PRIV, a jak chcecie popisać na luźno to w Hyde Parku macie sporo tematów.
viewforum.php?f=20

Nie rozpierdalajcie tematu tylko dlatego, że jest tymczasem cisza na rynku transferowym.

Enfant terrible

Post autor: Enfant terrible » 15 cze 2019, o 15:03

Wróbel pisze:
15 cze 2019, o 13:27
"Sendilkelm" - ale się dowartościowałeś z tą mądrością.
"Enfant terrible" - bo przecież "transfery lubią ciszę" a "karty lubią dym".
To się chcesz nadto kłócić, że "Karty lubią dym"? To jest oczywista oczywistość, że posłużę się klasykiem, którego "w sposób oczywisty" nie lubię : ) Ja nie mam nic do Twych ansów, robisz nam sezon ogórkowy, ale żarty żartami kończą się, tam gdzie następujesz na odcisk Zarządowi - wtedy reaguję. Już Ci mówiłem, że ja nie mam z tym problemu, ale jestem: łubudubu łubudubu, Niech nam żyje Prezes Naszego Klubu!

Awatar użytkownika
lockerek

Post autor: lockerek » 15 cze 2019, o 15:41

Administratorzy dajcie mi moc zielonego moderatora a wprowadze reżim na forum. Mam doświadczenie w moderowaniu.. zapanuje porządek bo czytac tego sie nie da

Enfant terrible

Post autor: Enfant terrible » 15 cze 2019, o 15:47

Osobiście wyobrażam sobie, ile wysiłku Ci ludzie włożyli, żebyśmy zajęli godne Piąte miejsce w lidze, a to jest traktowane jako tak sobie. Od czasu do czasu ujawniają się tu jacyś starzy kibice, którzy piszą, że nasza historia nie jest pisana chwałą węgla kamiennego za komuny, czy jakimś Pułkiem sprzed wojny, tylko brakiem filiżanki kawy dla kogoś, kto tu przyjechał i nie było jak gościa podjąć. Tak było niedawno i trzeba mieć tupet, żeby cudów się domagać.

Jasiu Kowalski

Post autor: Jasiu Kowalski » 15 cze 2019, o 18:20

Radovica brac na „10” albo „8” ;) jak Wy sie do tego ustosunkujecie ?

ODPOWIEDZ