Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
Awatar użytkownika
Heroinowy_Joe

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Heroinowy_Joe » 30 lis 2019, o 16:53

Ja myślę jednak, że przy obecnej sytuacji kadrowej wypadałoby uzupełnić skład młodymi Polakami i dać im po prostu grać. Natomiast jedyną pozycją, na której wymagane jest faktyczne wzmocnienie, to rozgrywający.

Magiczny007

Post autor: Magiczny007 » 30 lis 2019, o 18:17

Jakbym miał wybierać między rozgrywającym a bramkarzem to brałbym bramkarza.

yak

Post autor: yak » 30 lis 2019, o 18:30

Heroinowy_Joe pisze:
30 lis 2019, o 16:53
Ja myślę jednak, że przy obecnej sytuacji kadrowej wypadałoby uzupełnić skład młodymi Polakami i dać im po prostu grać. Natomiast jedyną pozycją, na której wymagane jest faktyczne wzmocnienie, to rozgrywający.
To już nie walczymy o Mistrza? Po tej kolejce możemy zbliżyć się o kolejny punkt.

Ramze$

Post autor: Ramze$ » 30 lis 2019, o 18:54

yak pisze:
30 lis 2019, o 18:30
Heroinowy_Joe pisze:
To już nie walczymy o Mistrza? Po tej kolejce możemy zbliżyć się o kolejny punkt.
Wróbel już dawno napisał że nie.

yak

Post autor: yak » 30 lis 2019, o 19:31

Ajajaj, co za niefart, to może faktycznie ogrywajmy juniorów :-) i dajmy se spokój tak jak Hadaj nam pedzioł.

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 30 lis 2019, o 23:36

Jeżeli chcemy coś ugrać w tym sezonie to mecze do końca rundy( Nowego Roku) praktycznie tylko zwycięstwa. Następne dwa po nowym roku takowoż.
Później zobaczymy na co nas stać.
Jeżeli potoczy się inaczej to pozostają nam tylko marzenia co wcale nie oznacza że nie mogą się spełnić ale będzie ciężko.

anglik

Post autor: anglik » 1 gru 2019, o 02:03

Pozycja bramkarza jest jedną z najbardziej newralgicznych w polskiej lidze. W trzech ostatnich sezonach po tytuł sięgały drużyny z bardzo mocną obsadzoną bramką. 2x Malarz i 1x Plach. Nie mówię, że najlepszy goalkeeper zapewni nam tytuł ale trudno jest o niego walczyć bez dobrego specjalisty. Tak przynajmniej pokazują ostatnie sezony.

kamil23r

Post autor: kamil23r » 1 gru 2019, o 08:16

anglik pisze:
1 gru 2019, o 02:03
Pozycja bramkarza jest jedną z najbardziej newralgicznych w polskiej lidze. W trzech ostatnich sezonach po tytuł sięgały drużyny z bardzo mocną obsadzoną bramką. 2x Malarz i 1x Plach. Nie mówię, że najlepszy goalkeeper zapewni nam tytuł ale trudno jest o niego walczyć bez dobrego specjalisty. Tak przynajmniej pokazują ostatnie sezony.
Bramkarz bez dobrej obrony sam za dużo nie zadziała, masz przykład Steinbors w Arce

jagaartur

Post autor: jagaartur » 2 gru 2019, o 10:39

Na już potrzebujemy bramkarza,niestety ale Sandomierski to już nie ten sam bramkarz co kilka lat temu. Co do Węglarza to brakuje mu doświadczenia jak i wzrostu co widać przy dośrodkowaniach rywali. Kolejne zmiany powinny być na bokach obrony,do zmiany Wójcicki i Bodvarson którego gra nie wygląda może źle ale szału jakoś nie robi. Kolejna pozycja to rozgrywający , co prawda mamy Imaza który moim zdaniem na tą pozycję się nie nadaje. Pozycja jego to drugi napastnik. Do wyrzucenia Kwiecień, Mudryński ,Gui, Sandomierski,Wójcicki,Savković. Dla Kostala jak i Kadleca dałbym jeszcze szansę .

Awatar użytkownika
jack28
Ostrzeżenia: 1

Post autor: jack28 » 2 gru 2019, o 10:57

jagaartur pisze:
2 gru 2019, o 10:39
Na już potrzebujemy bramkarza,niestety ale Sandomierski to już nie ten sam bramkarz co kilka lat temu. Co do Węglarza to brakuje mu doświadczenia jak i wzrostu co widać przy dośrodkowaniach rywali. Kolejne zmiany powinny być na bokach obrony,do zmiany Wójcicki i Bodvarson którego gra nie wygląda może źle ale szału jakoś nie robi. Kolejna pozycja to rozgrywający , co prawda mamy Imaza który moim zdaniem na tą pozycję się nie nadaje. Pozycja jego to drugi napastnik. Do wyrzucenia Kwiecień, Mudryński ,Gui, Sandomierski,Wójcicki,Savković. Dla Kostala jak i Kadleca dałbym jeszcze szansę .
+ Mystkowski, Santini, Poletanovic ....i parę CZ-SK Kadlec z Kostalem. Grześka jednak bym zostawił jako rezerwowego.
Bodvarsson zawalił przy bramce z Piastem (nieudany spalony) i wczoraj zamiast doskoczyć i nie pozwolić na dośrodkowanie to zastosował pressing na 5m .... :lol:

nosebleed

Post autor: nosebleed » 2 gru 2019, o 11:09

Nie da rady na już wyrzucić PONAD POŁOWY kadry.
Tu też powstaje pytanie, czy ci zawodnicy wszyscy jak jeden są po prostu słabi, czy to jednak trener nie potrafi nic z tych zawodników umodelować.
Bo jakoś nie chce mi sie wierzyć, ze każdy transfer jest słabszy od poprzedniego. Nawet Imaz dostosował się poziomem i od kilku już meczów gra słabo. Arsenić to samo. Każdy jest coraz słabszy, więc mozna sobie wymieniać i nawet 90% kadry, ale coś mi się widzi, że pod tym sztabem różnica będzie tylko w innych literkach na koszulkach.

Ramze$

Post autor: Ramze$ » 2 gru 2019, o 14:46

Przede wszystkim to trzeba się pozbyć Serbów (Poletanovic, Scepovic, Mudrinski, Savkovic) i nie brnąć w ten rynek bo jak widać Ci zawodnicy się nie sprawdzają. Szukać trzeba w niższych ligach hiszpańskich.

szaju32

Post autor: szaju32 » 2 gru 2019, o 15:20

Ramze$ pisze:
2 gru 2019, o 14:46
Przede wszystkim to trzeba się pozbyć Serbów (Poletanovic, Scepovic, Mudrinski, Savkovic) i nie brnąć w ten rynek bo jak widać Ci zawodnicy się nie sprawdzają. Szukać trzeba w niższych ligach hiszpańskich.
Scepovicia to chyba nie ma już w klubie, a w dodatku mu się kontrakt kończy wraz z końcem roku.

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 2 gru 2019, o 16:45

Ramze$ pisze:
30 lis 2019, o 18:54
yak pisze:
30 lis 2019, o 18:30
Heroinowy_Joe pisze:
Wróbel już dawno napisał że nie.
Jakoś po Rakowie to do wszystkich dotarło prawda?
Lepiej późno niż wcale. :o

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 2 gru 2019, o 17:49

Naprawdę uważasz, że ktoś uważa Ciebie za autorytet ? Schlebiasz sobie, to był jedynie sarkazm.

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 2 gru 2019, o 21:22

JACEK--- pisze:
2 gru 2019, o 17:49
Naprawdę uważasz, że ktoś uważa Ciebie za autorytet ? Schlebiasz sobie, to był jedynie sarkazm.
JACEK a TY ze swoimi chybionymi diagnozami kim jesteś teoretyk fantasta. Po co Tobie wiadomości, przeczytane książki o futbolu jak nic tego nie wynika.Walisz tzw. puste przebiegi. Ładne opakowanie jak pisanka a w środku?.
Dla mnie byłbyś gościu jak byś pewne sprawy łapał na sporo czasu przed a po to każdy gamoń potrafi.
Pisanie teraz przez Ciebie że potrzebny jest nam trener z dużym doświadczeniem itp. najlepiej zagraniczny z dobrym CV to takie bla bla bla.Każdy chciałby jeździć porsche, maybachem niż dacią.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 2 gru 2019, o 21:42

Kuzwa wróbel, jesteś taki mądry ? Zadam ci więc po raz n-ty proste pytanie. Jaki jest budżet Jagiellonii, ile płacimy piłkarzom, a ile trenerowi ? Zadaję te pytania tylko w kontekście twoich postulatów, które sam oceniasz jako wyjątkowo nowatorskie. A mianowicie żądasz droższych i jednocześnie lepszych transferów. Oczywiście są to oczekiwania wyjątkowo odkrywcze i przyznam, że ja teoretyk - fantasta nigdy nie wpadłbym na taki koncept. Skoro więc jesteśmy w dziale transfery to rozwiń swoje wynurzenia. Na jakie pozycje potrzebujemy piłkarzy i jaki będzie tego koszt ? Proszę oświeć nas. Tylko nie pisz po raz n-ty, że to rola zarządu, bo sam każdorazowo podważasz kompetencje tego organu. Wróbel, czy poza narzekaniem na wszystko jesteś w stanie zaproponować coś konstruktywnego ? Czy znowu okażesz się miękką fają i unikniesz konfrontacji ?

pawelz

Post autor: pawelz » 2 gru 2019, o 21:45

Przecież ten koleś jak dostaje niewygodne pytanie to zwyczajnie je ignoruje. JACEK szkoda czasu na polemikę z idiotą.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 2 gru 2019, o 21:53

Doskonale wiem. Odpowie, że ja, jak i pozostali forumowicze nie jesteśmy godni zadawać mu jakiekolwiek pytania.

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 2 gru 2019, o 22:01

JACEK--- pisze:
2 gru 2019, o 21:53
Doskonale wiem. Odpowie, że ja, jak i pozostali forumowicze nie jesteśmy godni zadawać mu jakiekolwiek pytania.
JACEK TY chyba pracujesz w prokuraturze bo cięgle zadajesz pytania.
Pisałem kiedyś i powtórzę pytania to zadawaj swoim bliskim - dzieciom jeżeli posiadasz alb rodzinie.
Co do budżetu klubu i wynagrodzeń jest to powszechne i dostępne w internecie a więc poszukaj i znajdziesz.
Pisałem dzisiaj o trzonie drużyny wiec jasne że wakujące pozycje są do zastąpienia.
Pisałem też o zmianie polityki transferowej klubu w nowym okienku.
Pomyśl trochę i może zakminisz.

ODPOWIEDZ