Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
kamil23r

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: kamil23r » 16 sty 2020, o 13:51

Dajcie pracowac trenerowi skoro smutny Waldemar ze składu węgla i papy zrobił mistrza to może i nasz Trener wyczaruje chciaz podium, boli to że klub traktuje tak Grześka, swojego wychowanka, a sprzedawca arbuzow z Zadaru ma ciepła posadke na jeszcze pół rocznym kontrakcie, co do Macedonczyka to nie widziałem go w Akcji, może panowie wypadałoby dać mu szansę, nie zagrał nawet pół sparingu, kto wie może trafi nam się drugi Stipica... Albo drugi Rybansky nigdy nie wiadomo. Też bym chciał widzieć samych Polaków i nas w składzie albo chciaz połowę ale sami widzicie co się dzieje, chcemy mieć więcej Polaków w składzie to trzeba poczekać, szkolenie młodych piłkarzy to proces nie da się wszystkiego zrobić na pstrykniecie palcami, jestem dobrej myśli i liczę że tak za 5-6 lat będziemy mieli skład na poziomie ekstraklasy złożony z przynajmniej 1/2 wychowanków

UP jaka masz pewność że po podpisaniu kontraktu by nie zszedł z tego poziomu jak Kosta u nas czy np Arboleda w Lechu? Mało było takich historii?

chiper88

Post autor: chiper88 » 16 sty 2020, o 14:01

kamil23r pisze:
16 sty 2020, o 13:51
Dajcie pracowac trenerowi skoro smutny Waldemar ze składu węgla i papy zrobił mistrza to może i nasz Trener wyczaruje chciaz podium, boli to że klub traktuje tak Grześka, swojego wychowanka, a sprzedawca arbuzow z Zadaru ma ciepła posadke na jeszcze pół rocznym kontrakcie, co do Macedonczyka to nie widziałem go w Akcji, może panowie wypadałoby dać mu szansę, nie zagrał nawet pół sparingu, kto wie może trafi nam się drugi Stipica... Albo drugi Rybansky nigdy nie wiadomo. Też bym chciał widzieć samych Polaków i nas w składzie albo chciaz połowę ale sami widzicie co się dzieje, chcemy mieć więcej Polaków w składzie to trzeba poczekać, szkolenie młodych piłkarzy to proces nie da się wszystkiego zrobić na pstrykniecie palcami, jestem dobrej myśli i liczę że tak za 5-6 lat będziemy mieli skład na poziomie ekstraklasy złożony z przynajmniej 1/2 wychowanków

UP jaka masz pewność że po podpisaniu kontraktu by nie zszedł z tego poziomu jak Kosta u nas czy np Arboleda w Lechu? Mało było takich historii?

1/2 wychowanków?
Najlepsze kluby Europy z najlepszym szkoleniem wrzucają po max paru rocznie i to systematycznie.

Fajnie by było jakby 2-3 na sezon zaczynało coś grać.
Jednego rocznie sprzedac jak Klimale za 4’mln to więcej kasy niż za prawa telewizyjne i za zajęcie któregoś miejsca w szczycie tabeli

gpuzon

Post autor: gpuzon » 16 sty 2020, o 14:54

bambus pisze:
16 sty 2020, o 13:37
Szejq pisze:
16 sty 2020, o 13:30
Adam pisze:
16 sty 2020, o 12:30
ta informacja zamyka temat Starzyńskiego

Filip Starzyński podpisał nowy, 3-letni kontrakt z Zagłębiem Lubin. W skali klubu rekordowa umowa.
"pomocnik zacznie zarabiać ponad 100 tysięcy złotych brutto miesięcznie"
Chyba ktoś w Zagłębiu upadł na głowę. Ja wiem, że w skali ekstraklasy to jest wyróżniający się pomocnik, ale bez przesady. Całe szczęście, że do nas nie trafił.
U nas Santini dostaje 10 tys €, Mudrinski pewnie jeszcze więcej a co dają drużynie? Lepiej mieć jednego gościa robiącego grę za 100 tysi niż 3 zapchajdziurylądujących po 30 czy 40 tysięcy.

krzesimir90

Post autor: krzesimir90 » 16 sty 2020, o 15:03

Santini i 10 koła euro :) Chłopie zmień dilera , a jak nie wiesz ile ma to nie pisz bzdur z kosmosu.

bambus

Post autor: bambus » 16 sty 2020, o 15:13

gpuzon pisze:
16 sty 2020, o 14:54
bambus pisze:
Szejq pisze:
16 sty 2020, o 13:30

"pomocnik zacznie zarabiać ponad 100 tysięcy złotych brutto miesięcznie"
Chyba ktoś w Zagłębiu upadł na głowę. Ja wiem, że w skali ekstraklasy to jest wyróżniający się pomocnik, ale bez przesady. Całe szczęście, że do nas nie trafił.
U nas Santini dostaje 10 tys €, Mudrinski pewnie jeszcze więcej a co dają drużynie? Lepiej mieć jednego gościa robiącego grę za 100 tysi niż 3 zapchajdziurylądujących po 30 czy 40 tysięcy.
Ile by Santini z Mudrinskim nie dostawali, 100 tysięcy dla Starzyńskiego to kosmos. Jeżeli przy sprowadzaniu zawodnika z ekstraklasy licytujesz się z innymi zainteresowanymi klubami i zarobki są podbijane do tak absurdalnych kwot, to z naszą ligą jest gorzej niż myślałem. Za taką kwotę można by ogarnąć sensownie działający skauting.

Awatar użytkownika
bodybuilder

Post autor: bodybuilder » 16 sty 2020, o 15:24

bambus pisze:
16 sty 2020, o 15:13
gpuzon pisze:
16 sty 2020, o 14:54
bambus pisze:

Ile by Santini z Mudrinskim nie dostawali, 100 tysięcy dla Starzyńskiego to kosmos. Jeżeli przy sprowadzaniu zawodnika z ekstraklasy licytujesz się z innymi zainteresowanymi klubami i zarobki są podbijane do tak absurdalnych kwot, to z naszą ligą jest gorzej niż myślałem. Za taką kwotę można by ogarnąć sensownie działający skauting.
Pełna zgoda, dobrze napisane. Starzyński nie warty 100klocków miesięcznie.

Reg

Post autor: Reg » 16 sty 2020, o 16:57

Jeszcze odnośnie wypożyczeni bramkarza na pół roku, mogę się mylić, ale mam wrażenie, że akurat na tą pozycję ciężko jest znaleźć kogoś dobrego zimą. Po prostu topowi bramkarze dalej mają ważne kontrakty, a żaden klub nie zgodzi się na transfer w środku sezonu, chyba że za jakąś zaporową kwotę. Stąd wypożyczenie Iliewa jako opcja tymczasowa, a prawdziwa jedynka z krwi i kości będzie latem.

kamil23r

Post autor: kamil23r » 16 sty 2020, o 18:18

Reg pisze:
16 sty 2020, o 16:57
Jeszcze odnośnie wypożyczeni bramkarza na pół roku, mogę się mylić, ale mam wrażenie, że akurat na tą pozycję ciężko jest znaleźć kogoś dobrego zimą. Po prostu topowi bramkarze dalej mają ważne kontrakty, a żaden klub nie zgodzi się na transfer w środku sezonu, chyba że za jakąś zaporową kwotę. Stąd wypożyczenie Iliewa jako opcja tymczasowa, a prawdziwa jedynka z krwi i kości będzie latem.
Arka się sypie więc może uda się podpisać Steinborsa

JohnyBks

Post autor: JohnyBks » 16 sty 2020, o 18:29

kamil23r pisze:
16 sty 2020, o 18:18
Reg pisze:
Nie zdziwię się, jak już nie jest przypadkiem podpisany od czerwca. Pisałem to wcześniej, że my go od czerwca, on im pomaga się utrzymać, a w międzyczasie my kogoś na pół roku bierzemy.

AntekM
Ostrzeżenia: 1

Post autor: AntekM » 16 sty 2020, o 18:36

JohnyBks pisze:
16 sty 2020, o 18:29
kamil23r pisze:
16 sty 2020, o 18:18
Reg pisze:
Nie zdziwię się, jak już nie jest przypadkiem podpisany od czerwca. Pisałem to wcześniej, że my go od czerwca, on im pomaga się utrzymać, a w międzyczasie my kogoś na pół roku bierzemy.
TOTALNA BZDURA
W tym momencie on nie negocjuje z żadnym klubem i czeka na dalszy rozwój sytuacji w Arce. Jeśli do marca nie ogarną się to zacznie szukać innego klubu ale najchętniej zostałby tam dalej na następne 2 lata.

darolstar

Post autor: darolstar » 16 sty 2020, o 19:34

Zamiast przedluzyc kontrakt z jednym z najlepszych lewych obroncow w lidze tj Guliherme to ciagna jakiegos nn z bialorusi ktory jeszcze okaże sie gorszy od Bodwara.....co do Sandomierskiego to moze nie byl to wybitny lapacz ale na pewno solidny. Teraz grac bedzie jakis nn z macedoni i ide o zaklad ze w wersji optymistycznej bedzie bronil podobnie z ta roznica ze wszyscy w klubie beda piac z zachwytu..... Aaaa bylbym zapomnial, my juz mielismy grajka z Realu Madryt wiec jakis tam arsenal nie powinien robic wrazenia zwlaszcza ze ten calaktikos przewracal sie o wlasne nogi

szatyl

Post autor: szatyl » 16 sty 2020, o 19:52

darolstar pisze:
16 sty 2020, o 19:34
Zamiast przedluzyc kontrakt z jednym z najlepszych lewych obroncow w lidze tj Guliherme to ciagna jakiegos nn z bialorusi ktory jeszcze okaże sie gorszy od Bodwara.....co do Sandomierskiego to moze nie byl to wybitny lapacz ale na pewno solidny. Teraz grac bedzie jakis nn z macedoni i ide o zaklad ze w wersji optymistycznej bedzie bronil podobnie z ta roznica ze wszyscy w klubie beda piac z zachwytu..... Aaaa bylbym zapomnial, my juz mielismy grajka z Realu Madryt wiec jakis tam arsenal nie powinien robic wrazenia zwlaszcza ze ten calaktikos przewracal sie o wlasne nogi
Guilherme mówił kiedyś że chciałby wrócić do Brazylii więc ostatnia szansa na nim zarobić (taka sama sytuacj jak ze Świderskim ostatnio).

darolstar

Post autor: darolstar » 16 sty 2020, o 20:24

szatyl pisze:
16 sty 2020, o 19:52
darolstar pisze:
Guilherme mówił kiedyś że chciałby wrócić do Brazylii więc ostatnia szansa na nim zarobić (taka sama sytuacj jak ze Świderskim ostatnio).
Ebie
To on chce wracac do Brazylii czy ma jechac do Turcji???? O jakim ty zarobku piszesz? Jakies grosze.....patrz co robi zaglebie z czerwinskim ???? Wez pod uwage ze to.ma takze wplyw na innych w przyszłości a to jest cenniejsze. Jak patrze co sie dzieje to zmieniam zdanie odnosnie celow...a uwazalem ze przy 2 konkretnych wzmocnieniniach jestesmy w stanie powalczyc o majstra....teraz chcialbym zeby weglosz lub nawet gostomski wygrali rywalizacje w bramce, na srodku obrony obok runje ogrywal sie mlody stoper a w pomocy prawdziwa szanse dostal mystkowski....

Awatar użytkownika
bodybuilder

Post autor: bodybuilder » 16 sty 2020, o 20:32

Oho, mamy definitywnie nową gwiazdę forumową.

Awatar użytkownika
Tom(J)

Post autor: Tom(J) » 16 sty 2020, o 20:34

darolstar pisze:
16 sty 2020, o 20:24
szatyl pisze:
16 sty 2020, o 19:52
darolstar pisze:
Ebie
To on chce wracac do Brazylii czy ma jechac do Turcji???? O jakim ty zarobku piszesz? Jakies grosze.....patrz co robi zaglebie z czerwinskim ???? Wez pod uwage ze to.ma takze wplyw na innych w przyszłości a to jest cenniejsze. Jak patrze co sie dzieje to zmieniam zdanie odnosnie celow...a uwazalem ze przy 2 konkretnych wzmocnieniniach jestesmy w stanie powalczyc o majstra....teraz chcialbym zeby weglosz lub nawet gostomski wygrali rywalizacje w bramce, na srodku obrony obok runje ogrywal sie mlody stoper a w pomocy prawdziwa szanse dostal mystkowski....
Pisz poprawnie nazwiska piłkarzy !

anglik

Post autor: anglik » 16 sty 2020, o 20:37

bodybuilder pisze:
16 sty 2020, o 20:32
Made my damy hehehe

bogus

Post autor: bogus » 16 sty 2020, o 21:29

Awangarda bez słownika, nie wiem jak wy, ale ja bym się wstydził wbijać na forum nie mając kompletnie pojęcia jak pisać po polsku XD

anglik

Post autor: anglik » 16 sty 2020, o 21:36

anglik pisze:
16 sty 2020, o 20:37
bodybuilder pisze:
16 sty 2020, o 20:32
Made my damy hehehe
Słownik😂😂, sorry 🙂

WYSOKI999

Post autor: WYSOKI999 » 16 sty 2020, o 22:31

Wydaje mi się że jeszcze za czasów Probierza połapaliśmy paru fajnych Polaków bo trener miał ogląd w Cljotki, ekstraklapę i pracował w paru klubach w Polsce . Potem przyszedł trener Mamrot który miał orientację ale na poziomie tylko 1 ligi i nikogo ciekawego z Polaków nie wychaczył. Trudno będzie mieć teraz pretensje do naszego trenera że stawia na obcokrajowców bo wiadomo że ich lepiej zna. Swoją drogą w naszym Klubie jest niezły bałagan z tym kto odpowiada za transfery bo chyba nikt nie wie tak naprawdę kto... Prezes??? no tak tylko jeżeli on decyduje o doborze piłkarzy to nie można mieć pretensji potem do trenera o wyniki.

michal96022

Post autor: michal96022 » 16 sty 2020, o 23:30

Zgadzam się z wysokim999. Poza tym CK powinien zobaczyć, że takie transfery z "grubej rury" u nas w klubie raczej, to były niewypały np. ekipa z Bałkanów, czy już ładnych parę lat temu Maycon. Zazwyczaj odpalali ludzie tacy, jak Pazdan, Piątkowski czy Góralski. Trzeba patrzeć w tym kierunku, żeby spróbować ściągnąć kogoś stąd z Polski, kto się wyróżnia, nie gwiazdy ligi, ale takich, co wyglądają bardzo solidnie. Faktem jest, że o to coraz ciężej, bo wymagania piłkarzy poszły w górę i żądają absurdalnych kontraktów, ale mimo to trzeba próbować.

ODPOWIEDZ