Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
anglik

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: anglik » 14 lut 2020, o 12:40

Tester123 pisze:
14 lut 2020, o 11:59
http://weszlo.com/2020/02/14/forsell-ko ... -marzenia/

Ten zawodnik pomimo swojej postury zrobiłby różnicę... i dało się pozyskać za darmo.
Już jeden zawodnik z tej "złotej" jedenastki, która spuściła Miedź do 1 ligi jest w naszej drużynie i jakoś wielkiej różnicy nie robi.

Szejq

Post autor: Szejq » 14 lut 2020, o 13:31

anglik pisze:
14 lut 2020, o 12:40
Tester123 pisze:
14 lut 2020, o 11:59
http://weszlo.com/2020/02/14/forsell-ko ... -marzenia/

Ten zawodnik pomimo swojej postury zrobiłby różnicę... i dało się pozyskać za darmo.
Już jeden zawodnik z tej "złotej" jedenastki, która spuściła Miedź do 1 ligi jest w naszej drużynie i jakoś wielkiej różnicy nie robi.
No. Camara robi się dla mnie powoli małym fenomenem. Tak wiele osób go wychwala, a co on tak na prawdę robi? Holuje piłkę, traci, nie robi asyst, goli też jak na lekarstwo. Co to w ogóle jest? Wydawać by się mogło, że mamy całkiem mocne skrzydła, a tak na prawdę - jeśli Bida gra w ataku lub ma kontuzję/siedzi na ławce - to jest jeden jedyny Prikril. Znów jest ta sama chujnia, która była wcześniej, gdy mieliśmy tylko Frankowskiego i Novikovasa, a na skrzydłach w razie potrzeby musieli grać boczni obrońcy. Polityka transferowa w naszym klubie to jakaś łapanka bez pomysłu. Oferujemy długie kontrakty licząc, że każdy grajek odpali, a rzeczywistość jest zupełnie odwrotna. Coś nie pyknie i później trzeba trzymać takiego ananasa w klubie i liczyć, że zgodzi się rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron.

Będzie beka jak Makuszewski i Borysiuk się sprawdzą na kontraktach na pół roku :D

dzambodzambo

Post autor: dzambodzambo » 14 lut 2020, o 13:37

Ano to z tego, żeby w kluczowym momencie grając z legią nie wyciął nam takiego numeru, jak zrobił to furman Wiśle Płock. Nie ufam mu nawet w jednym procencie.

xDe

Post autor: xDe » 14 lut 2020, o 13:51

dzambodzambo pisze:
14 lut 2020, o 13:37
Ano to z tego, żeby w kluczowym momencie grając z legią nie wyciął nam takiego numeru, jak zrobił to furman Wiśle Płock. Nie ufam mu nawet w jednym procencie.
:!:

Szejq

Post autor: Szejq » 14 lut 2020, o 13:58

Pierdolenie.

Moniek

Post autor: Moniek » 14 lut 2020, o 14:12

Dokładnie. Ty jak zmieniasz robotę, to idziesz i robisz psikusy nowemu pracodawcy, czy pokazujesz że ci zależy?

Awatar użytkownika
Powstaniec

Post autor: Powstaniec » 14 lut 2020, o 14:13

dzambodzambo pisze:
14 lut 2020, o 13:37
Nie wiem czemu ty go porównujesz do Furmana, nie slyszalem jak gral w Lechii czy Wisle zeby odwalal takie sceny jak pan trener Dominik nigdy nie bedziesz mistrzem Furman.

Wiktor_94

Post autor: Wiktor_94 » 14 lut 2020, o 14:37

dzambodzambo pisze:
14 lut 2020, o 08:40
Wiadomo, że większość kopaczy to najemnicy, ale Borysiuk to już przesada. On był, jest i będzie legionistą.
Niestety, ale w polskiej lidze dla piłkarzy kasa jest jednak najważniejsza i nic tego nie zmieni. Kibice mogą na tym cierpieć, ale tak już jest.

Awatar użytkownika
Powstaniec

Post autor: Powstaniec » 14 lut 2020, o 15:01

W innych zawodach nie pracuje sie dla kasy? Wiekszosc ludzi chodzi z przyjemności? Jakbys dostal dwa razy lepsza propozycje pracy to bys powiedzial, nie ja jestem lojalny. Po prostu niektorzy kibice za bardzo do tego romatycznie podchodza.

Awatar użytkownika
Tom(J)

Post autor: Tom(J) » 14 lut 2020, o 15:09

Nie zdziwię się jak chłop powiedział tak by mieć spokój i mógł robić swoje . Może powiedział to z gotowca przygotwanego by zadowolić kogoś ? Poczekałbym z oceną na jego występ .

an

Post autor: an » 14 lut 2020, o 15:22

Chyba niektórzy Forumowicze mają kompleks drużyny ze stolicy, która "jako jedyna może godnie reprezentować Polskę w europejskich pucharach". Co za różnica, gdzie grał Ariel Borysiuk. Oby dobrze grał w J.

rexon33

Post autor: rexon33 » 14 lut 2020, o 15:29

Dokladnie madrego dobrze posluchac a nie kupy oszolomow.

xDe

Post autor: xDe » 14 lut 2020, o 15:30

Powstaniec pisze:
14 lut 2020, o 15:01
W innych zawodach nie pracuje sie dla kasy? Wiekszosc ludzi chodzi z przyjemności? Jakbys dostal dwa razy lepsza propozycje pracy to bys powiedzial, nie ja jestem lojalny. Po prostu niektorzy kibice za bardzo do tego romatycznie podchodza.
Racja, ale w przypadku najemników-wyrobników. Niestety on ma eLkę w sercu, jak Malarz, Kucharczyk czy Furman (tak, wiem, gdyby nie Malarz to cwenia wygrałaby wyżej). Mam nadzieję że ktoś o tych niuansach poinformuje Petewa w kontekście najbliższego wyjazdu.

jagger77

Post autor: jagger77 » 14 lut 2020, o 15:37

Borysiuk i Maki moga byc jeszcze duzymi wzmocnieniami i wcale jeszcze nie sa tacy starzy, kontrakty na pol roku wiec i ryzyko nieduze. Mozna ich jeszcze postawic na nogi. Wszystko w lapkach Petewa, podobno jest w tym dobry... Szczerze to nic do tych transferow nie mam... nawet bym przyklasna, jesli bylyby one tylko dodatkiem do innych 'przemyslanych' transferow. A tak to to jestem tylko rozczarowany tym co robi zarzad. Pojechal sobie Petew na oboz z druzyna... przygotowal ich, wraca a tu mu do rezerw chlopakow zsylaja i kontrakty rozwiazuja... nowych podrzucaja, nie tych co sobie wybral, bo nikt mi nie powie ze Borysiuk byl jego wyborem! Co wiecej nawet nie jestem pewien, czy zdazyl powiedziec jakie pozycje chcialby wzmocnic.

piotrekbks1

Post autor: piotrekbks1 » 14 lut 2020, o 15:40

jagger77 pisze:
14 lut 2020, o 15:37
Borysiuk i Maki moga byc jeszcze duzymi wzmocnieniami i wcale jeszcze nie sa tacy starzy, kontrakty na pol roku wiec i ryzyko nieduze. Mozna ich jeszcze postawic na nogi. Wszystko w lapkach Petewa, podobno jest w tym dobry... Szczerze to nic do tych transferow nie mam... nawet bym przyklasna, jesli bylyby one tylko dodatkiem do innych 'przemyslanych' transferow. A tak to to jestem tylko rozczarowany tym co robi zarzad. Pojechal sobie Petew na oboz z druzyna... przygotowal ich, wraca a tu mu do rezerw chlopakow zsylaja i kontrakty rozwiazuja... nowych podrzucaja, nie tych co sobie wybral, bo nikt mi nie powie ze Borysiuk byl jego wyborem! Co wiecej nawet nie jestem pewien, czy zdazyl powiedziec jakie pozycje chcialby wzmocnic.
Może decyzja o wywaleniu Mile i Ognia jest jego? A na konferencji przed meczem powiedział, ze Maki i Ariel to jego pomysł.

yak

Post autor: yak » 14 lut 2020, o 15:45

Czy przypadkiem nie zostali wywaleni zawodnicy, którzy odmówili gry w sparingu? Komunikat po meczu był pojednawczy, że sztab wiedział itd., ale po powrocie optyka tego zdarzenia mogła się zmienić. Mogły dotrzeć inne relacje dotyczące okoliczności przed sparingiem.

whosyourdad

Post autor: whosyourdad » 14 lut 2020, o 15:49

Niestety, ale w polskiej lidze dla piłkarzy kasa jest jednak najważniejsza i nic tego nie zmieni. Kibice mogą na tym cierpieć, ale tak już jest.
A w jakiej lidze pieniądze nie są najważniejsze dla piłkarzy? :D Zejdźcie na ziemię, bo niektórzy żyją w jakiejś bańce. Facet nie kopnął jeszcze nawet piłki, a rzuciliście się na niego jak psy na mięso. Nie zdziwię się, jak on i Maku przykryją czapkami nasze obecne gwiazdy.

Apropos klubu w sercu - a kto nie ma jakiegoś klubu w sercu? Każdy komuś kibicuje, gdzieś się wychowuje. Myślicie, że ktoś kto kibicuje prywatnie np. Arce, a jest piłkarzem, z założenia będzie umierał np. za Jagę albo Wisłę, gdy będzie w niej grał? Dopóki piłkarz przykłada się do obowiązków, trenuje, gra, to nie ma znaczenia, komu kibicuje prywatnie, jeśli umie to rozdzielić od pracy zawodowej. Taki kretyn jak Furman trafia się raz na 1000 przypadków.

Awatar użytkownika
Powstaniec

Post autor: Powstaniec » 14 lut 2020, o 15:56

xDe pisze:
14 lut 2020, o 15:30
Powstaniec pisze:
14 lut 2020, o 15:01
Racja, ale w przypadku najemników-wyrobników. Niestety on ma eLkę w sercu, jak Malarz, Kucharczyk czy Furman (tak, wiem, gdyby nie Malarz to cwenia wygrałaby wyżej). Mam nadzieję że ktoś o tych niuansach poinformuje Petewa w kontekście najbliższego wyjazdu.
Tak trenera to bedzie obchodzic :lol: . Naprawdę gosc przychodzi na tak cztery miechy a tu takie teorie sie tworzy.

kempez35

Post autor: kempez35 » 14 lut 2020, o 16:58

dajcie ludziom zagrać choć ze trzy mecze i wtedy płaczcie, co za mentalność co by nie wyszło to zle

michal96022

Post autor: michal96022 » 14 lut 2020, o 17:02

Z ocenami trzeba poczekać, aż zweryfikuje boisko, co wniosą do gry. Chociaż już kilka stron wcześniej pisałem, że oby to się nie skończyło z Borysiukiem, jak z Furmanem 2 lata temu w meczu Wisła Płock-Legła... Ale w sumie na całym świecie dzieje się tak, że piłkarze przechodzą często do drużyny, która była największym rywalem ich poprzedniego klubu. Dobrym przykładem jest Courtois, który swego czasu grał w Atletico, a teraz jest w Realu.

ODPOWIEDZ