Co słychać u innych zespołów ekstraklasy?

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
R.afał

Re: Co słychać u innych zespołów ekstraklasy?

Post autor: R.afał » 16 maja 2019, o 20:46

To jest takie łatwe i nie wbiegają.

bambus

Post autor: bambus » 16 maja 2019, o 21:15

Tymczasem w Lechu biorą przykład z Legii. Poznańską odpowiedzią na Vukovicia na stanowisku trenera został Dariusz Żuraw. Kontrakt przedłużony do 2021 roku. Legia pieniędzy nie ma, Lech może i ma, tylko niechętnie je wydaje. Nic tylko wzmocnić się konkretnie latem i skopać im tyłki w nowym sezonie.

koneser

Post autor: koneser » 17 maja 2019, o 07:53

Obsada sędziowska:

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, godz. 18:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Piast Gliwice - Lech Poznań, godz. 18:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
Cracovia - Pogoń Szczecin, godz. 18:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

zulik

Post autor: zulik » 17 maja 2019, o 10:51

kamil23r pisze:
16 maja 2019, o 12:19
Wiem że najprawdopodobniej do czegoś takiego nie dojdzie ale co gdy w Gliwicach kibice Lecha przy prowadzeniu swojej drużyny wbigaja na boisko i przerywaja mecz? Hipotetycznie jest wtedy walkower obustronny? Walkower dla Piasta czy jak
nie wbiegną, bo ich nie będzie :
https://www.rmf24.pl/fakty/news-kibice- ... Id,2995459

1920x2018

Post autor: 1920x2018 » 17 maja 2019, o 18:55

zulik pisze:
17 maja 2019, o 10:51
kamil23r pisze:
16 maja 2019, o 12:19
Wiem że najprawdopodobniej do czegoś takiego nie dojdzie ale co gdy w Gliwicach kibice Lecha przy prowadzeniu swojej drużyny wbigaja na boisko i przerywaja mecz? Hipotetycznie jest wtedy walkower obustronny? Walkower dla Piasta czy jak
nie wbiegną, bo ich nie będzie :
https://www.rmf24.pl/fakty/news-kibice- ... Id,2995459
Ale wy bzdury piszecie. Wy serio myślicie, że oni w Poznaniu wbiegli bo Legia zdobywała mistrza?

Prywaciarz

Post autor: Prywaciarz » 18 maja 2019, o 05:40

mrpatrick pisze:
16 maja 2019, o 07:24
Prywaciarz pisze:
16 maja 2019, o 06:11
Wiesz, w teorii fajnie, ale to dlatego, że ta liga jest niepełnosprytna. Kucharczyk mówi że Białystok to stan umysłu, a ja pójdę o krok dalej i powiem, że cała ta liga, to stan umysłu.
Kiedy i gdzie tak powiedział ten drewniak ze stolicy?
Bodajże w filmie na ich youtubowym kanale który brzmi jakoś "7 kroków do mistrzostwa", lub jakoś tak. Widziałem na twitterze tylko urywek kiedy to mówi, ale jest tak samo ubrany, więc... :)

Edit. Znalazłem ten fragment.

Adam

Post autor: Adam » 18 maja 2019, o 13:31

Prezes Lecha w Stanie Futbolu określił się na przyszły sezon i powiedział, że wynik sportowy nie będzie najważniejszy tylko liczy się budowanie drużyny. W Legii pewnie dalej burdel dopóki Miodek będzie tym zarządzał, w kasie się nie przelew a brak mistrzostwa (mam nadzieję) jeszcze to pogłębił. Piast też nie będzie miał lekko, europejskie puchary co najmniej 4 mecze, a może z jedną rundę uda się przejść. Kandydatów na mistrza nie widać, trzeba to wykorzystać ale do tego potrzebujemy udanych transferów.

MS

Post autor: MS » 18 maja 2019, o 14:10

Mnie tam Kucharczyka wypowiedź nie dziwi. Typowa warszawska menda. Wszyscy oni mają syndrom ''Wielkiego Warszawioka'' W takiej Legii od małego uczy się dzieciaki w szkółkach piłkarskich, że Legia jest najlepsza, najważniejsza, a reszta się nie liczy, i potem patrzą te dzieciaki z wyższością na wszystkich innych, to jak ma to wyglądać w dorosłym życiu? Zresztą, idąc dalej tym tropem na kilkudziesięciu warszawiaków których znam, to może jest ze dwóch, trzech którzy tego syndromu nie mają. Reszta to typowe bufony, co to nie ja, u nas wszystko najlepsze itd. Co ciekawe największy procent takich ludzi których znam to właśnie warszawioki. U Ludzi z innych rejonów polski jakoś specjalnie nie wyczułem specjalnie takiego natężenia bufonady.

koneser

Post autor: koneser » 18 maja 2019, o 16:38

Ale ten Ojrzyński to burak. Płock zagrał padlinę i byli o włos od spadku ( poprzeczka Sosnowca ) a ten aktorzy jakby był Kaczyńskim. Mam nadzieje, ze za rok nic ich nie uchroni przed spadkiem.

Ramze$
Ostrzeżenia: 1

Post autor: Ramze$ » 18 maja 2019, o 16:47

koneser pisze:
18 maja 2019, o 16:38
Ale ten Ojrzyński to burak. Płock zagrał padlinę i byli o włos od spadku ( poprzeczka Sosnowca ) a ten aktorzy jakby był Kaczyńskim. Mam nadzieje, ze za rok nic ich nie uchroni przed spadkiem.
Ekstraklasa to taki stan umysłu że za rok mogą grać o mistrza.

sterog

Post autor: sterog » 18 maja 2019, o 20:01

Szkoda Sosnowca. Może lepiej jakby Arka spadła. Po Pogoni to chyba nasze najdalsze podróże! Dobrze że odpadła Miedz. W przyszłym sezonie kolej na Śląsk lub Lubin a nasze wyjazdy znacznie się skrócą.

koneser

Post autor: koneser » wczoraj, o 11:49

Nie do końca na temat, ale widzieliście wczorajsze zakończenie batalii o utrzymanie w 1 lidze? Chyba lepszego dreszczowca być nie mogło.

po-prostu

Post autor: po-prostu » wczoraj, o 11:53

Najwazniejsze że naszym rezerwom z Suwałk udało się utrzymać ;)

old_generation

Post autor: old_generation » wczoraj, o 12:07

po-prostu pisze:
wczoraj, o 11:53
Najwazniejsze że naszym rezerwom z Suwałk udało się utrzymać ;)
I kolejna bramka Bartka Bidy.

dr

Post autor: dr » wczoraj, o 14:26

I taka ciekawostka z batalii o utrzymanie w1 lidze .W Gks Katowice gra niejaki Bartosz Śpiączka ,który wcześniej spadał o klasę niżej z Górnikiem Łęczna i Bruk- Bet Termalica Nieciecza.Skoro chłop przynosi takiego pecha,może go podesłać do Legii? :D

adr(J)ano

Post autor: adr(J)ano » wczoraj, o 15:04

Szkoda Miedzi, ale tylko bardziej w kontekście wczorajszego meczu bo to co oni się starali o wynik zasługuje na szacunek.
Kibicowsko lepiej, że została Wisła Płock. Raz że bliżej mamy do nich to i stadion ma się budować. Mogą być dobre wyjazdy, ale to zanim się zbuduje to pewnie jeszcze sezon spokojnie następny.

alabama

Post autor: alabama » wczoraj, o 15:52

dr pisze:
wczoraj, o 14:26
I taka ciekawostka z batalii o utrzymanie w1 lidze .W Gks Katowice gra niejaki Bartosz Śpiączka ,który wcześniej spadał o klasę niżej z Górnikiem Łęczna i Bruk- Bet Termalica Nieciecza.Skoro chłop przynosi takiego pecha,może go podesłać do Legii? :D
Jeszcze lepsze. Parę sezonów temu, Śpiączka dostał propozycje gry u Nas. Odrzucił Naszą ofertę, bo wybrał Termalice. Powiedział, że z Termalicą osiągnie więcej. Tak osiągnął, że spadł z nią do I ligi :D

Przypomina mi Szczota, piłkarza który wolał Górnik od Nas, bo "grają o większe cele"...i spadli :)

Awatar użytkownika
FanJB

Post autor: FanJB » wczoraj, o 17:34

Pogoń prowadzi w Krakowie, wszystko w naszych rękach!

Jaca

Post autor: Jaca » wczoraj, o 17:45

FanJB pisze:
wczoraj, o 17:34
Pogoń prowadzi w Krakowie, wszystko w naszych rękach!
No i My też przegrywamy ;/

kolejny

Post autor: kolejny » wczoraj, o 19:19

Oglądam cały czas Canal+ Sport i teraz jest wywiad z Gerardem Badia. Widać po nim, że jest związany z klubem i miastem. Chciałbym, żeby któryś z naszych obcokrajowców miał takie podejście. Chociaż jeden. Nie śledzę wszystkich wywiadów z naszymi zawodnikami, ale czy któryś z nich ma potencjał na coś takiego? Na bycie taką trochę legendą już? Ja mam wrażenie, że Gerard chętnie by w tym Piaście grał do końca kariery.

ODPOWIEDZ