Ireneusz Mamrot - trener Jagiellonii

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
romekmarkowski

Re: Ireneusz Mamrot - trener Jagiellonii

Post autor: romekmarkowski » 10 lis 2019, o 21:28

Co to za tabela to tylko głupie statystyki nie odzwierciedlające sytuacji na dzień dzisiejszy.Obecnie jesteśmy na równi pochyłej z której się staczamy w szybkim tempie!

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 10 lis 2019, o 21:35

Możesz konkretnie napisać coś o tym tempie staczania ? Bo piszesz o tym od 5 lat, a Jaga wciąż ma się dobrze.

RWD

Post autor: RWD » 10 lis 2019, o 22:06

Jaga ma się dobrze? W którym miejscu ty dzbanie skończony.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 10 lis 2019, o 22:19

Przyjdź na stadion, rozejrzyj się i zobaczysz. Nie wiesz gdzie jest stadion ? Wyślę Ci mapkę, a jak ładnie poprosisz to nawet bilet.

worm

Post autor: worm » 10 lis 2019, o 22:23

Nie liczą się statystyki z ubiegłych lat, a obecny stan rzeczy. Przez te 3 lata pracy Mamrota nie widać postępu w funkcjonowaniu drużyny, a tyle czasu jest wystarczające na wdrożenie swojej wizji. Dlatego myślę, że w przerwie zimowej powinno dojść do poważnych rozmów na temat przyszłości.

Awatar użytkownika
kzajko
Kontakt:

Post autor: kzajko » 10 lis 2019, o 22:46

Pytanie czy to wina trenera czy składu. Jeśli ma przyjść inny to czy jest pewność, żebędzie lepszy? Wątpię

chaoz

Post autor: chaoz » 11 lis 2019, o 07:48

JACEK--- pisze:
10 lis 2019, o 21:26
Chcę powiedzieć, że Jaga z IM jest drugą najlepiej punktującą drużyną w lidze.
i co wynika z tego miana "drugiej najlepiej punktującej drużyny w lidze"? powtórzone wicemistrzostwo, 5 miejsce + przewalony w tragicznym stylu finał PP i obecnie 7 miejsce. Chyba progres nie w tą stronę, której wszyscy oczekiwali. Do tego od dłuższego czasu patrzenie na grę Jagi wywołuje więcej frustracji niż jakiejkolwiek przyjemności :roll:

Magiczny007

Post autor: Magiczny007 » 11 lis 2019, o 09:02

NA forum dominują dwie tendencje. Jedni uważają że u Jagi często widać dobry styl ( chociaż w ostatnim meczu tego nie widać było ale biorąc całą rundę pod uwagę uważam ze nie było tak złe) i trzeba się z tego cieszyć. Inni mówią że za styl punktów się nie przyznaje i że siódme miejsce po 15 kolejkach i 6 pkt straty do lidera to tragedia. Dla tych drugich che przypomnieć że w tak dobrym sezonie 2017/2018 po 17 kolejkach byliśmy na 6 miejscu i mieliśmy 5 pkt straty do lidera. Więc nie przesadzałbym z tym staczaniem się po równi pochyłej. Ja ze swojej strony czuję jednak że można więcej wycisnąć z tej drużyny ale z decyzjami poczekałbym do końca rundy jesiennej.

slak3

Post autor: slak3 » 11 lis 2019, o 09:05

Jacek twoje obrony Mamrota sa tak żałosne że nawet nie ma co polemizować. Pamiętaj jedno jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. A odnośnie obrony Mamrota to pierwszy rok 2 miejsce, kolejny rok 5, a teraz juz 7. Widzisz moze jeszcze nie staczanie a spadek drużyny. Ja to dziwie się właścicielom. Tu juz nie chodzi o 100 klubu. ale w tym roku jest nowy podział kasy za prawa telewizyjne. Pierwsza trójka plus zdobywca pucharu dostaja duzo wieksza kase niz reszta. Miejsce na pudle to dodatkowe kilka milionow zlotych a to w naszym przypadku spora kwota. Trzymanie Mamrota na ławce tłumaczę tylko tym że cięzko znaleźć odpowiedniego kandydata, bo dalsza strata punktow spowoduje juz ze ciezko bedzie to odrobic.

sterog

Post autor: sterog » 11 lis 2019, o 09:10

Jakie są powody żeby czekać do przerwy! Im szybciej przyjdzie nowy dyrygent (właściwy) tym szybciej ogarnie zespół i jego potrzeby (również kadrowe). Tym sposobem przerwa nie będzie stracona! Zwłokę może tłumaczyć jedynie problem z wyborem kandydata. Ciekawe czy zarząd odrobił już lekcje?

Magiczny007

Post autor: Magiczny007 » 11 lis 2019, o 09:20

slak3 pisze:
11 lis 2019, o 09:05
Trzymanie Mamrota na ławce tłumaczę tylko tym że cięzko znaleźć odpowiedniego kandydata, bo dalsza strata punktow spowoduje juz ze ciezko bedzie to odrobic.
W ostatnim sezonie jeszcze w lutym Piast miał 14 pkt straty do lidera a jak się to skończyło wszyscy wiemy.

oktawian

Post autor: oktawian » 11 lis 2019, o 09:23

Z tą kadrą co teraz mamy nie powinniśmy wypasć nawet z trójki na moment. Brakuje nam jedynie dobrego bramkarza i ofensywnego prawego obrońcy bo Wójcicki jest po prostu słaby. Straciliśmy punkty w tak frajerski sposów, ze szkoda słów:

Z Zaglębiem 2:2 > stracone 2 punkty pomimo prowadzenie i dobrej gry przez 70 minut
z Pogonią 2:3 > minimum jeden stracony punkt, chociaż nasi kopacze powinni do przerwy prowadzic z 2:0
z legia pomimo gry w przewadze od 30 minuty Mamrot nie potrafil zdominowac i zgniesc rywala i to u siebie!!! (stracone 2 punkty)
z Plockiem tragiczna gra w obronie i stalych fragmentach

Tak naprawde to powinnismy byc spokojnie w czolowej trójce. Pewnie po przerwie znowu wygramy u siebie z Arką ale potem juz Mamrot z Rakowem nie wygra bo jest bardzo slabym taktykiem, chociaz z tą kadrą co ma powinnismy ich rozjebac 0:3 i Arke to samo u siebie.

Mamy teraz bardzo dobry terminarz:

Arka u siebie
Raków wyjazd
Zaglębie u siebie
Lechia u siebie

To wszystko jest do wygrania i liczę na 12 pkt i to powinno byc od tego trenerzyny wymagane.

kolejny

Post autor: kolejny » 11 lis 2019, o 09:40

slak3 pisze:
Pamiętaj jedno jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.
Ciekawe co Guardiola jeszcze w City robi...

kontroler7^7
Ostrzeżenia: 1

Post autor: kontroler7^7 » 11 lis 2019, o 10:25

Czego oczekiwać od trenera, piłkarzy czy władz klubu skoro nawet kibice są bez ambicji... zadawala ich minimalistyczny styl drużyny( np. Mecz z ległą) i gra co najwyżej o pierwsza ósemke🙄 taki Jacek jest zadowolony po każdym meczu, zawsze broni trenera i nie przyjmuje do wiadomości konstruktywnej krytyki zespołu. Bo przecież kiedyś graliśmy w 4 lidze... Ale to kurła było kiedyś...

Ramze$

Post autor: Ramze$ » 11 lis 2019, o 10:46

Bo taki Jacek jest normalnym kibicem, a nie tak jak Ty "sukcesu" dla którego świat się załamuje jak Jaga traci punkty.

kontroler7^7
Ostrzeżenia: 1

Post autor: kontroler7^7 » 11 lis 2019, o 11:07

Chlopcze, na Jage chodzę od prawie 20 lat więc tych sukcesów wtedy nie bardzo było. teraz kto ma jakieś inne spojrzenie na klub niż gwardia lizusów, jest nazywany kibicem sukcesów... no ja pierdziu😒 no ale przecież kiedyś było tak zajebiscie...

Ramze$

Post autor: Ramze$ » 11 lis 2019, o 11:38

kontroler7^7 pisze:
11 lis 2019, o 11:07
Chlopcze, na Jage chodzę od prawie 20 lat więc tych sukcesów wtedy nie bardzo było. teraz kto ma jakieś inne spojrzenie na klub niż gwardia lizusów, jest nazywany kibicem sukcesów... no ja pierdziu😒 no ale przecież kiedyś było tak zajebiscie...
Jebie mnie to co było kiedyś. Liczy się to co jest tu i teraz, a jest dobrze.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 11 lis 2019, o 12:31

slak3 pisze:
Jacek twoje obrony Mamrota sa tak żałosne że nawet nie ma co polemizować. Pamiętaj jedno jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. A odnośnie obrony Mamrota to pierwszy rok 2 miejsce, kolejny rok 5, a teraz juz 7. Widzisz moze jeszcze nie staczanie a spadek drużyny. Ja to dziwie się właścicielom. Tu juz nie chodzi o 100 klubu. ale w tym roku jest nowy podział kasy za prawa telewizyjne. Pierwsza trójka plus zdobywca pucharu dostaja duzo wieksza kase niz reszta. Miejsce na pudle to dodatkowe kilka milionow zlotych a to w naszym przypadku spora kwota. Trzymanie Mamrota na ławce tłumaczę tylko tym że cięzko znaleźć odpowiedniego kandydata, bo dalsza strata punktow spowoduje juz ze ciezko bedzie to odrobic.
Mamrota broniłem do ostatniego spotkania. Możesz to sprawdzić, ale bezpośrednio po meczu z piastem, napisałem że czas się z nim pożegnać. Wpis w tym temacie ma służyć jedynie refleksji. On nie jest złym trenerem, ale brakuje mu doświadczenia w dużej piłce. Nigdy nie grał na takim poziomie, ani nie prowadził drużyny z takimi ambicjami. Jeśli jednak chcemy walczyć o coś więcej, niż v-ce mistrzostwo, potrzebujemy jeszcze lepszego fachowca. Na pewno nie przedstawiciela "polskiej myśli trenerskiej".
PS strata to zaledwie 6 pkt, czyli tyle co nic. Ta liga jest tak słaba, że wystarczy krótka seria bez porażki i jesteśmy na czele.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 11 lis 2019, o 12:37

chaoz pisze:
11 lis 2019, o 07:48
JACEK--- pisze:
10 lis 2019, o 21:26
Chcę powiedzieć, że Jaga z IM jest drugą najlepiej punktującą drużyną w lidze.
i co wynika z tego miana "drugiej najlepiej punktującej drużyny w lidze"? powtórzone wicemistrzostwo, 5 miejsce + przewalony w tragicznym stylu finał PP i obecnie 7 miejsce. Chyba progres nie w tą stronę, której wszyscy oczekiwali. Do tego od dłuższego czasu patrzenie na grę Jagi wywołuje więcej frustracji niż jakiejkolwiek przyjemności :roll:
Muszę chyba się powtórzyć. Poza ostatnim spotkaniem, Jaga gra naprawdę niezły futbol. A jeśli tego nie zauważasz, to musisz mieć słabą jakoś łącza internetowego, bo nie wierzę, że chodzisz na Słoneczną. Tam podczas meczów nawet w czasie deszczu jest słońce. Przyjdź, przekonaj się i zobaczysz, że wciągniesz się.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 11 lis 2019, o 12:46

kontroler7^7 pisze:
11 lis 2019, o 11:07
Możesz mnie nazywać lizusem, a nawet gorzej. Nie ma to dla mnie znaczenia. Ja nie chodzę na Jagiellonię tylko dlatego, że wygrywa, tylko dlatego, że to jest Mój Klub i jestem z nim na dobre i na złe. Nie chodzę na mecze v-ce mistrza, zdobywcy Pucharu Polski, czy pretendenta do innych tytułów. Chodzę po prostu na mecze JAGIELLONII i nigdy nie będę pluł na MÓJ klub i nigdy od niego się nie odwrócę. To nie ma nic wspólnego z ambicją lub jej brakiem.
PS. Nie wierzę w to, że chodzisz na mecze Jagiellonii od 20 lat, bo gdyby tak było, to wiedziałbyś, że tak dobrze jak teraz NIGDY nie było. No chyba, że z racji na wiek, masz już jakieś luki w pamięci.

ODPOWIEDZ