Jagiellonia - Miedź Legnica

Tematy dot. spraw kibicowskich. Ultras, wyjazdy, itp.
Awatar użytkownika
Kula

Jagiellonia - Miedź Legnica

Post autor: Kula » 28 mar 2019, o 10:08

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Wtorek 9.04 godzina 18 PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI!

Bracia i Siostry! Wielkimi krokami zbliża się finał Pucharu Polski, a my jesteśmy na dobrej drodze aby w maju spotkać się na Stadionie Narodowym lecz wszystko zależy od meczu z Miedzią. Piłkarzom ostatnio idzie nie najlepiej ale czy to powód byśmy i my odpuścili? Nie muszę chyba przekonywać i namawiać do obecności na trybunach podczas tego spotkania. Klub obniżył kwotę biletów do 5zł, piłkarze nagrywają filmiki zachęcające do zapełnienia stadionu, ponad tydzień do meczu bilety powinny być wysprzedane ale tak nie jest...
Na mecz przychodzimy w pasiakach i szalach w dłoni, jak będzie pogoda chujowa to pasiak na bluzę czy kurtkę. Zaopatrzcie się w halls'y czy cokolwiek co Wam pomoże przez pełne 90 minut wspierać drużynę do zwycięstwa. Doping ma być jakby to był finał, nie chce podczas meczu zwracać uwagę na ręce w kieszeniach, brak podnoszenia rąk czy stanie na wyjebaniu.

Bez opierdalania, przez całe spotkanie doping na maksa, ale ma być tak konkretnie żeby echo się niosło po całym mieście!

Awatar użytkownika
Kajak

Re: Jagiellonia - Miedź Legnica

Post autor: Kajak » 29 mar 2019, o 23:17

Jednej rzeczy nie rozumiem i nie mogę jej pojąć jakoś... Na mecz z Miedzią klub zrobił zajebistą akcję z biletami za "piątaka". Od tygodnia co godzinę odświeżam stronę z biletami i patrzę na licznik, który zmniejsza się z godziny na godzinę coraz to bardziej - pierwsza myśl? Super, ludzie walą na stadion drzwiami i oknami aby ten mecz obejrzeć, a potem po podliczeniu wolnych miejsc na każdym sektorze widzę, że na Ultre (trybunę zajmowaną przez najwierniejszych kibiców, miejsce z którego zaczyna się doping, miejsce które pobudza stadion do śpiewania, do żywego reagowania na to co się dzieje na boisku, do robienia presji na przeciwnikach, sędziach) zostało 1764 WOLNYCH MIEJSC! :roll: no ludzie drodzy co z wami? Może wszyscy już żyją wyjazdem na Narodowy i chcą oszczędzić te 5zł aby mieć 2 żubry na wyjazd? No jaki jest powód, że sprzedaż na ten sektor idzie tak wolno? Sprzedanych biletów na ULTRE jest 1474 to nie jest nawet połowa :!: :!: Rozumiem, że do meczu zostało jeszcze 10 dni i liczę na to, że sektor zapełni się do ostatniego miejsca jednak dziwna sprawa, że na taki sektor jak ULTRA nie widać "ciśnienia"...

Awatar użytkownika
TABALUGA

Post autor: TABALUGA » 30 mar 2019, o 14:50

Kajak pisze:
29 mar 2019, o 23:17
Jednej rzeczy nie rozumiem i nie mogę jej pojąć jakoś... Na mecz z Miedzią klub zrobił zajebistą akcję z biletami za "piątaka". Od tygodnia co godzinę odświeżam stronę z biletami i patrzę na licznik, który zmniejsza się z godziny na godzinę coraz to bardziej - pierwsza myśl? Super, ludzie walą na stadion drzwiami i oknami aby ten mecz obejrzeć, a potem po podliczeniu wolnych miejsc na każdym sektorze widzę, że na Ultre (trybunę zajmowaną przez najwierniejszych kibiców, miejsce z którego zaczyna się doping, miejsce które pobudza stadion do śpiewania, do żywego reagowania na to co się dzieje na boisku, do robienia presji na przeciwnikach, sędziach) zostało 1764 WOLNYCH MIEJSC! :roll: no ludzie drodzy co z wami? Może wszyscy już żyją wyjazdem na Narodowy i chcą oszczędzić te 5zł aby mieć 2 żubry na wyjazd? No jaki jest powód, że sprzedaż na ten sektor idzie tak wolno? Sprzedanych biletów na ULTRE jest 1474 to nie jest nawet połowa :!: :!: Rozumiem, że do meczu zostało jeszcze 10 dni i liczę na to, że sektor zapełni się do ostatniego miejsca jednak dziwna sprawa, że na taki sektor jak ULTRA nie widać "ciśnienia"...
Może to dziwne, ale wiele osób kupuje bilet dzień przed meczem/w dniu meczu i w tych ostatnich dniach schodzi najwięcej. Zauważyłem, że często tak jest.

Awatar użytkownika
Kula

Post autor: Kula » 30 mar 2019, o 23:25

Czy Ultra z pewnością będzie pełna? 🤔 Ludzie często kupują bilety na ostatnia chwile tylko czy potem Ci „najwierniejsi” kibice nie będą żałować tego że jednak nie zostało wolnych miejsc? Trochę to dziwne że nasi najwierniejsi kibice, osoby które tworzą te atmosferę i są sercem stadionu czekają do ostatniej chwili. Mam nadzieje że to się zmieni i nie będziemy się martwić do ostatniej chwili 😉

adr(J)ano

Post autor: adr(J)ano » 4 kwie 2019, o 09:02

No i sprzedaż idzie teraz trochę wolniej. Do meczu 6 dni. Mimo wszystko mam nadzieję, że się uda zapełnić stadion i żeby mecz z zagłębiem jeszcze zachęcił niektórych do przyjścia na stadion. 3200 do końca za 5 zł. Dosyć dużo zostało.

Ghost

Post autor: Ghost » 4 kwie 2019, o 11:43

Na ultrze kto ma być ten będzie. Nie ma co namawiać byle kogo, żeby tylko zapełniali sektor bo tak wypada czy ktoś będzie pierdolił, że młyn mały na Jagiellonii. Chuj w to. Najważniejsze, żeby byli Ci, którzy tego chcą a nie Ci, których łaskawie trzeba namawiać.

Awatar użytkownika
Hemik1920

Post autor: Hemik1920 » 6 kwie 2019, o 10:13

Miedź mobilizuje się i będzie prawdopodobnie też Śląsk.

Na ULTRĘ jeszcze jest trochę biletów...

Czaha

Post autor: Czaha » 7 kwie 2019, o 00:23

Na ultrę to chyba najwięcej biletów zostało... Boją się czy co? :D

adr(J)ano

Post autor: adr(J)ano » 7 kwie 2019, o 14:46

2000 zostało - niech jeszcze z 1000 zejdzie chociaż, bo i tak lipa, że jeszcze są bilety za tą cenę na taki mecz.

Luźna propozycja ode mnie. Z racji, że stadion będzie zapełniony proponuję pod koniec meczu(tylko przy korzystnym wyniku dla nas w co mocno wierzymy) żeby cały stadion przy jakiejś pieśni odpalił latarki w swoich telefonach. Efekt widziałem w tv i dobrze to wygląda, ale chciałoby się to sprawdzić na żywo na naszym stadionie :)

Awatar użytkownika
TABALUGA

Post autor: TABALUGA » 7 kwie 2019, o 15:45

adr(J)ano pisze:
7 kwie 2019, o 14:46
2000 zostało - niech jeszcze z 1000 zejdzie chociaż, bo i tak lipa, że jeszcze są bilety za tą cenę na taki mecz.

Luźna propozycja ode mnie. Z racji, że stadion będzie zapełniony proponuję pod koniec meczu(tylko przy korzystnym wyniku dla nas w co mocno wierzymy) żeby cały stadion przy jakiejś pieśni odpalił latarki w swoich telefonach. Efekt widziałem w tv i dobrze to wygląda, ale chciałoby się to sprawdzić na żywo na naszym stadionie :)
Latarki, serio? Nie ośmieszajmy się :roll:

Awatar użytkownika
FYM

Post autor: FYM » 7 kwie 2019, o 16:12

adr(J)ano pisze:
7 kwie 2019, o 14:46
A z gniazda poleci "nie boję się, gdy ciemno jest..." :lol:

Awatar użytkownika
rafal021

Post autor: rafal021 » 7 kwie 2019, o 18:06

hehe lepiej było ,jeżeli awansujemy do finału i po meczu wszyscy wstają i śpiewają i jak cały stadion wstanie , to cały stadion , WSZYSCY NA FINAŁ HEJ JAGA WSZYSCY NA FINAŁ !! A NAWET :D LEPIEJ NA DWIE STRONY !!

Fala68

Post autor: Fala68 » 7 kwie 2019, o 21:06

Mam nadzieję,że doping poprowadzą Panowie z wczoraj. Super robota B i M.

worm

Post autor: worm » 7 kwie 2019, o 22:45

Ci Panowie prowadzili kiedyś doping cz pierwszy raz?

worm

Post autor: worm » 7 kwie 2019, o 22:52

Mam teorię na temat małej sprzedanej ilości biletów na ultrę na ten mecz. Po prostu osoby mało śpiewające przeniosą się na prostą, bo tam jest lepszy widok. Przecież cena nie jest uzależniona od sektora.

Czaha

Post autor: Czaha » 8 kwie 2019, o 01:06

Worm to chyba pierwszy raz na meczu był :D. Obaj panowie przez dłuższy czas prowadzili doping wcześniej.

Alias

Post autor: Alias » 8 kwie 2019, o 09:18

Sedziuje Gil, wiec trzeba przywitac sędziego. Za to co zrobił w Warszawie

Awatar użytkownika
Kajak

Post autor: Kajak » 8 kwie 2019, o 09:45

To już jutro! Najważniejszy mecz tego sezonu, na stadionie przy Słonecznej - podejmiemy Miedź Legnica! Mam do Was ogromną prośbę o to abyście żyli tym meczem, abyście przez cały mecz żywiołowo reagowali na to, co się dzieje na boisku. Nieważne czy siedzisz na loży VIP, Prostej czy Ultrze - ważne abyś przez cały mecz żył tym, co się dzieje na boisku, abyś podłączał się do dopingu – niech piłkarze czują wsparcie, że jesteśmy z nimi! Zróbmy taką atmosferę już przed meczem, aby tę całą Miedź zgnieść już na rozgrzewce. Jesteśmy JAGIELLONIĄ BIAŁYSTOK, piłkarze z Legnicy powinni mieć pełne spodenki po tym, jak cały stadion ryknie jednym głosem: „Puchar jest nasz!”. Jutro liczy się tylko awans! Musimy być w Warszawie na Narodowym! Inna opcja nie wchodzi w grę i odpadnięcie na tym etapie będzie dla wielu kibiców wielkim rozczarowaniem, a nie mówiąc już, że dla wielu to będą kolejne zrujnowane marzenia! Jutro wszyscy, ramie w ramie - razem zróbmy konkretną robotę, awansujmy do finału i potem niech się dzieje wola nieba! Panowie piłkarze – kurwa! Wygrajcie to dla kibiców, dla siebie, dojdźmy do tego upragnionego finału!

Awatar użytkownika
Kalmar

Post autor: Kalmar » 8 kwie 2019, o 10:26

Trzeba piknikow zachecic troszke do spiewania, dlugie Jaga na dwie trybunki, bks bks bks Jagiellonia, kto wygral mecz, meksykanska fala jak na starym obiekcie, zeby caly stadion zyl tym meczem. Nie spiewalismy dawno tylko Ty no I trzeba Zvezde konkretnie, pozdrowienia dla pilkarzy ktorzy walcza. Dla Klimaly wsparcie z trybun zeby poniosla go mlodziencza fantazja, dla Mariana, dla Tarasa. Musi byc ogien!

P.S. pisane z telefonu. Sorki

worm

Post autor: worm » 8 kwie 2019, o 10:52

Chodzę na mecze regularnie od 2 lat i pierwszy raz widziałem tych gniazdowych.

ODPOWIEDZ