Spotkanie z Runje, Romanczukiem i Pospisilem

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
Morf

Spotkanie z Runje, Romanczukiem i Pospisilem

Post autor: Morf » 16 lip 2019, o 12:48

Na cito.

Środa 17 lipca godzina 19.20.
Sala konferencyjna Stadionu Miejskiego.
Spotkanie z zawodnikami jak w w/w temacie.
Ilość miejsc ograniczona.
Wjazd na parking od ul. Ciołkowskiego

Idealna okazja aby zadać pytanie. Standard spotkania jak zwykle. Bez nagrywania i relacji na zewnątrz.

Ps

Prośba o podpięcie tematu do jutra.

ANDRZEJ

Re: Spotkanie z Runje, Romanczukiem i Pospisilem

Post autor: ANDRZEJ » 16 lip 2019, o 12:54

Ostatnio parking przy ul. Ciołkowskiego szybko się zapełnił i później ochroniarz kierował auta na parking pod trybuną vip . Na pewno wszystkie auta się pomieszczą.

KV1920nr5

Post autor: KV1920nr5 » 16 lip 2019, o 14:11

Niestety nie mogę być na spotkaniu ale pewnie kolega powie mi co miał do powiedzenia Runje.

Rozumiem też ideę aby nie rozpowiadać tego co będzie na spotkaniu bo dzięki temu frekwencja będzie wyższa ale...

Na prezentację zespołu nie weszło ponad tysiąc osób które miały prawo być wkurwionymi ale trudno, zdarza się najlepszym a marketing Jagiellonii akurat dostał złoty medal za poprzedni sezon.
Od wypowiedzi Runje z poprzedniego tygodnia na forum atmosfera jest napięta i po spotkaniu będzie jeszcze gorzej. Większość osób nadal nie będzie wiedziała jak się wytłumaczył Ivan.

Podkreślę, rozumiem z jakich powodów nie można nagrywać spotkania ani opowiadać o nim na forum, ale przez to syf i dezinformacja będzie kwitla w najlepsze.

Awatar użytkownika
webtrix

Post autor: webtrix » 16 lip 2019, o 14:14

Cześć,
Ja z kolei mam pytanko, czy można przyjść i być biernym uczestnikiem spotkania? W sensie posłuchać co mają piłkarze do powiedzenia lecz nie zadawać swoich pytań?

wer

Post autor: wer » 16 lip 2019, o 14:25

webtrix pisze:
16 lip 2019, o 14:14
Cześć,
Ja z kolei mam pytanko, czy można przyjść i być biernym uczestnikiem spotkania? W sensie posłuchać co mają piłkarze do powiedzenia lecz nie zadawać swoich pytań?
można

Awatar użytkownika
Drewno

Post autor: Drewno » 16 lip 2019, o 15:46

Wszyscy wejdą :D ?

ANDRZEJ

Post autor: ANDRZEJ » 16 lip 2019, o 16:39

Drewno pisze:
16 lip 2019, o 15:46
Wszyscy wejdą :D ?
Już na spotkaniu z trenerem Mamrotem było dużo ludzi. Na spotkaniu „pod prądem” z Ivanem powinno być jeszcze więcej. Ludzie chcą pogadać , chcą wyjaśnić pewne sprawy , czuć wkurzenie.
Jak będzie Nas dużo to znak jasny dla piłkarzy. Ja mogę stać przed salą , ważne aby być i pokazać swoje zaangażowanie. Zawsze w kuluarach jest o czym pogadać. Wyjazd na Arkę już w piąteczek .

bondek5

Post autor: bondek5 » 16 lip 2019, o 19:40

Mam nadzieję że po spotkaniu atmosfera się oczyści, bo już w piątek meczyk

KV1920nr5

Post autor: KV1920nr5 » 17 lip 2019, o 09:11

A jak ma się oczyścić skoro nie będzie relacji ze spotkania z piłkarzami? Ivan się wytłumaczy ale większość kibiców nadal nie będzie wiedziała info chodziło z jego wywiadem. Wszyscy się nie zmieszczą a i też nie każdy może pojawić się na spotkaniu wieczorem w środku tygodnia.

michues

Post autor: michues » 17 lip 2019, o 11:25

Dokładnie, Sam pracuje do 20 a jest wielu ludzi takich jak ja co nie mogą a chcieliby się dowiedzieć jak wytłumaczy się Ivan

Niefiltrowany

Post autor: Niefiltrowany » 17 lip 2019, o 11:28

Rozwiązanie jest jedno, niech po spotkaniu ktoś w jednym zdaniu przedstawi dalsze stanowisko kibiców.
Proponuje albo kogoś z SBS albo np. @ANDRZEJ.
Krotkie jedno zdanie, bez tłumaczenia.

KV1920nr5

Post autor: KV1920nr5 » 17 lip 2019, o 12:42

Żebyś się nie zdziwił niefiltrowany. Masz rację ale ma nie być pisania o tym co było na spotkaniu. Na początku myślałem, że to jaja bo wiadomość była podana w satyrycznym SBS. Jednak odpowiedź Runie ma być owiana tajemnicą.

Dziś po spotkaniu kupuję popcorn i odpalam forum. Będzie ciekawie.

Byłyby jaja jakby wszyscy co nie weszli na prezentację pojawili się dzisiaj i pocalowali klamkę hehe.

orzel0101

Post autor: orzel0101 » 17 lip 2019, o 14:15

Nie rozumiecie że właśnie dlatego te spotkania się odbywają że wszystko zostaje w środku kto nie może to trudno .

Fox

Post autor: Fox » 17 lip 2019, o 20:32

KV1920nr5 pisze:
17 lip 2019, o 12:42
Żebyś się nie zdziwił niefiltrowany. Masz rację ale ma nie być pisania o tym co było na spotkaniu. Na początku myślałem, że to jaja bo wiadomość była podana w satyrycznym SBS. Jednak odpowiedź Runie ma być owiana tajemnicą.

Dziś po spotkaniu kupuję popcorn i odpalam forum. Będzie ciekawie.

Byłyby jaja jakby wszyscy co nie weszli na prezentację pojawili się dzisiaj i pocalowali klamkę hehe.
Jak tam ma się popcorn?

Morf

Post autor: Morf » 17 lip 2019, o 21:43

Krótkie enigmatyczne podsumowanie spotkania, aby nie było że tajemnic wielkich się doszukujecie. Po prostu to są spotkania "antyinternet" i tyle. Bo jak organizowaliśmy przy relacji live etc to kto przychodził? A kilka osób. A dzisiaj? Kolejny rekord frekwencji. Pierwsze osoby na spotkanie od 19.20 były już pod salą konferencyjną o godzinie 17.30.
Kilka faktów aby zaspokoić Waszą forumową ciekawość:
- spotkanie konkretne, dużo pytań i odpowiedzi takich, które do tej pory nie były opisywane w mediach etc. ale ich nie napiszę, bo jutro będzie jeden art. pojutrze inny a źródłem aż jawnie będzie to forum
- na spotkaniu moim zdaniem została wyczyszczona atmosfera w kwestii słów Ivana w Porannym
- było można zrobić sobie zdjęcie i dostać autograf - nie cyfrowy, a analogowy
- wniosek kolejny, takich spotkań "analogowych" musi być więcej i częściej - zawodnicy muszą znać kibiców.

Inni uczestnicy mogą napisać swoje wrażenia i odczucia.

PS

Klimatyzacja centralna na stadionie była zepsuta, więc zaduch był okropny, za co przepraszamy.
Dzisiaj jak po spotkaniu rozmawialiśmy z Kamilem Świrydowiczem doszliśmy do wniosku, że warto było dzisiaj rozstawić sprzedaż biletów i karnetów - ale nikt z nas nie pomyślał o tym wcześniej, dzisiaj mogły się sprzedawać :)

snook

Post autor: snook » 17 lip 2019, o 21:50

A jak z kiwi? Było w końcu czy odwagi zabrakło? :twisted:
UJB! Zawsze złe!

anglik

Post autor: anglik » 17 lip 2019, o 21:54

Morf pisze:
17 lip 2019, o 21:43
Krótkie enigmatyczne podsumowanie spotkania, aby nie było że tajemnic wielkich się doszukujecie. Po prostu to są spotkania "antyinternet" i tyle. Bo jak organizowaliśmy przy relacji live etc to kto przychodził? A kilka osób. A dzisiaj? Kolejny rekord frekwencji. Pierwsze osoby na spotkanie od 19.20 były już pod salą konferencyjną o godzinie 17.30.
Kilka faktów aby zaspokoić Waszą forumową ciekawość:
- spotkanie konkretne, dużo pytań i odpowiedzi takich, które do tej pory nie były opisywane w mediach etc. ale ich nie napiszę, bo jutro będzie jeden art. pojutrze inny a źródłem aż jawnie będzie to forum
- na spotkaniu moim zdaniem została wyczyszczona atmosfera w kwestii słów Ivana w Porannym
- było można zrobić sobie zdjęcie i dostać autograf - nie cyfrowy, a analogowy
- wniosek kolejny, takich spotkań "analogowych" musi być więcej i częściej - zawodnicy muszą znać kibiców.

Inni uczestnicy mogą napisać swoje wrażenia i odczucia.

PS

Klimatyzacja centralna na stadionie była zepsuta, więc zaduch był okropny, za co przepraszamy.
Dzisiaj jak po spotkaniu rozmawialiśmy z Kamilem Świrydowiczem doszliśmy do wniosku, że warto było dzisiaj rozstawić sprzedaż biletów i karnetów - ale nikt z nas nie pomyślał o tym wcześniej, dzisiaj mogły się sprzedawać :)
Myślę, że takie spotkanie tuż przed startem ligi było potrzebne Nam Jagiellończykom. Sporo sie wyjaśniło. Dzięki za możliwość uczestnictwa. Po raz kolejny się nie zawiodłem.

Awatar użytkownika
AndreasKuettel

Post autor: AndreasKuettel » 17 lip 2019, o 22:08

snook pisze:
17 lip 2019, o 21:50
A jak z kiwi? Było w końcu czy odwagi zabrakło? :twisted:
Było, gratuluję osobie która się wysprzęgliła.

Awatar użytkownika
czester515

Post autor: czester515 » 17 lip 2019, o 23:43

Spotkanie-konkret! Szacunek dla organizatorów za zaangażowanie w tym temacie! Widać, że Taras to kapitan pełną gębą, bo odpowiadał jak na lidera przystało. Runje chyba momentami się delikatnie zagotował, ale odpowiedź na pytanie Zygmunta o motywację gry w Jagiellonii mnie osobiście uspokoiła. Było dużo śmiechu (pytanie młodego chłopaka o hobby piłkarzy i ich odpowiedzi - bezcenne ;)) i pozytywnej, jagiellońskiej atmosfery. Jeśli w takim klimacie i zbliżonej frekwencji uda się utrzymać te spotkania to będzie z dużą korzyścią dla drużyny i dla nas kibiców.

Andrea21

Post autor: Andrea21 » 18 lip 2019, o 01:55

Osobiście niestety nie mogłem być na spotkaniu ale od kolegów dowiedziałem się że odbyło się ono w sporo luźniejszej atmosferze niż z trenerem i było dużo młodszych gości. Spotkanie jednak bardzo ciekawe i liczę na następne w bliskimi czasie na którym będę już mógł być 😉

ODPOWIEDZ