Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 12.08.2019 godz. 18:00

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
w71w

Re: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 12.08.2019 godz. 18:00

Post autor: w71w » 15 sie 2019, o 14:33

Wycisz go i po sprawie. Ja nawet nie zauważam, że ktoś taki istnieje na forum. Polecam.

Bony

Post autor: Bony » 15 sie 2019, o 16:03

Z wrobla zrobil sie komarek hehe idzie chlop z gazem;)

matiz

Post autor: matiz » 15 sie 2019, o 18:38

KoMarek1920 pisze:
15 sie 2019, o 09:14
matiz pisze:
15 sie 2019, o 08:46
Ryzykowne to bylo dla podwórkca. Jesli ktos ma to cos to reaguje tak jak i on z pierwszej pilki. O pilce widze tez masz pojecie tyle co reszta o ktorej piszesz. W piłce liczy sie przygotowanie fizyczne , inteligencja oraz szybkosc podejmowania decyzji. Jak ktos umie kopac piłkę to jak zidane w pamietnym meczu lm potrafi nawet z gornej pilki bez przyjecia uderzyć precyzyjnie. Co w naszej extra smiesznej lidze to rzadkość
Jak taki dobry Mudrinski to dlaczego spierdolił setkę z Rakowem i wykładkę w końcówce z Zagłębiem bo ty widzę po komentarzu masz duze pojecie o piłce moje przy okazji duże uznanie. :D
Jak nie próbujesz to nie strzelasz. Nie ma piłkarza który coś nie spie..i ale nikt nigdy nic nie osiągnie jak na boisku zachowuje sie jak aptekarz Januszu piłki.

KoMarek1920

Post autor: KoMarek1920 » 15 sie 2019, o 18:55

matiz pisze:
15 sie 2019, o 18:38
KoMarek1920 pisze:
15 sie 2019, o 09:14
matiz pisze:
15 sie 2019, o 08:46
Ryzykowne to bylo dla podwórkca. Jesli ktos ma to cos to reaguje tak jak i on z pierwszej pilki. O pilce widze tez masz pojecie tyle co reszta o ktorej piszesz. W piłce liczy sie przygotowanie fizyczne , inteligencja oraz szybkosc podejmowania decyzji. Jak ktos umie kopac piłkę to jak zidane w pamietnym meczu lm potrafi nawet z gornej pilki bez przyjecia uderzyć precyzyjnie. Co w naszej extra smiesznej lidze to rzadkość
Jak taki dobry Mudrinski to dlaczego spierdolił setkę z Rakowem i wykładkę w końcówce z Zagłębiem bo ty widzę po komentarzu masz duze pojecie o piłce moje przy okazji duże uznanie. :D
Jak nie próbujesz to nie strzelasz. Nie ma piłkarza który coś nie spie..i ale nikt nigdy nic nie osiągnie jak na boisku zachowuje sie jak aptekarz Januszu piłki.
Jak można nazwać kogoś który jak pisze wyżej ogląda i komentuje extra śmieszną ligę? - masochistą?

matiz

Post autor: matiz » 15 sie 2019, o 19:26

Cenić przebłyski normalności w śmiesznej lidze a dopier..ć się do byle gówna jak Ty jak sądze nie mając duzo pojęcia o kopaniu piłki to drugie. Bez odbioru jałowy Januszu.

ugly

Post autor: ugly » 16 sie 2019, o 05:27

matiz pisze:
15 sie 2019, o 19:26
jałowy Januszu.
Zajebisty nick
Zmienić mu z automatu :D

KoMarek1920

Post autor: KoMarek1920 » 16 sie 2019, o 06:57

Jak brakuje argumentów to inwektywy. To pokazuje kochani forumowicze wasz poziom intelektualny.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 16 sie 2019, o 08:50

Panie KoMarek (ex Wróbel). Poziom intelektualny forumowiczów jest zróżnicowany, a Pan go wcale nie zawyża. Niemniej większość nas łączy pasja, jaką jest kibicowanie Jagiellonii i to niezależnie od tego czy wygrywa, czy przegrywa. Panu natomiast z tym klubem jest najwyraźniej nie po drodze. Po co więc męczy się Pan sam i przy okazji nas ?

ramzess

Post autor: ramzess » 16 sie 2019, o 10:00

Ja nie wiem skad niektorzy maja czas tak trollowac. Brakuje zajęć w zyciu czy jak..

mrwhite

Post autor: mrwhite » 16 sie 2019, o 10:21

Komarek Wróbelek czy inny pasożyt siedzi zapewne w domu nie wystawiając nosa poza wyjściowe drzwi- możliwa głęboką depresja bądź inne ciężkie schorzenia. Nie wyobrażam go sobie w pracy i komentowanie przez niego wszystkiego i wszystkich którzy mu nie pasują i nie mają jego poglądów.
Ba! Tym bardziej nie mogę sobie wyobrazić wróbla na meczu siedzącego na trybunach. Taki "undercover". O zgrozo!

Awatar użytkownika
Kolombek

Post autor: Kolombek » 16 sie 2019, o 10:36

mrwhite pisze:
16 sie 2019, o 10:21
Komarek Wróbelek czy inny pasożyt siedzi zapewne w domu nie wystawiając nosa poza wyjściowe drzwi- możliwa głęboką depresja bądź inne ciężkie schorzenia. Nie wyobrażam go sobie w pracy i komentowanie przez niego wszystkiego i wszystkich którzy mu nie pasują i nie mają jego poglądów.
Ba! Tym bardziej nie mogę sobie wyobrazić wróbla na meczu siedzącego na trybunach. Taki "undercover". O zgrozo!
Ja sobie mogę wyobrazić. Siedziałem ostatnio przy takim dziadku który się tylko ożywiał kiedy naszym coś nie wychodziło i kwitował to za każdym razem radosnym - "Oooo".

KoMarek1920

Post autor: KoMarek1920 » 16 sie 2019, o 10:53

Zero merytoryki tylko dalszy ciąg inwektyw.Może skupcie się na treści a nie mojej osobie.Co tam profesorze Jacku jak tam budżet Jagi wystarczył na Pikryla,Camarę i Mudryńskiego kłania się kolega Rostowski. Co do klubu To masz na niego wyłączność, wykupiłeś prawa kibicowania że będziesz definiował komu po drodze komu nie. Niektórym na tym forum oczywiście nie wszystkim wydaje się że Jagiellonia to ja a innym wara. Czym wy to mierzycie oświećcie mnie.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 16 sie 2019, o 12:49

Nie brnij chłopie. Merytorycznie próbowałem z Tobą rozmawiać wielokrotnie i sam przyznałeś się, że nie masz pojęcia o finansach, transferach itd. Przy okazji ostatniego meczu Twój "merytoryczny" komentarz brzmiał zaś mniej więcej tak: Ognjen słaby bo strzelił bramkę uderzając z pierwszej piłki, a powinien był przyjąć piłkę i dopiero potem strzelić. Zresztą obiecałem sobie, że nie będę wdawał się z Tobą w dyskusje i zamierzam się tego trzymać. Chcesz to pisz tu sobie swoje przemyślenia, ale nie dziw się, że z racji ich wyjątkowo wysokiego poziomu fachowości, możesz nie zostać zrozumiany przez takich jak ja laików. I znowu zakończy to się banem.

KoMarek1920

Post autor: KoMarek1920 » 16 sie 2019, o 16:19

Jacku twoim wielkim błędem jest to że zamiast przyznać się ze nie masz racji bo nadmienię że to TY pisałeś że kasy nie ma na transfery a one zaistniały zaczynasz "odwracać kota ogonem" tak jak z faktem że na koniec sezonu to Cracovia była wyżej.Nie będę już wspominał co pisałeś o nieudanych transferach.Zmierz się z tym i będzie dobrze. Co do bana Ty już wiesz że będzie bo dla takich komentatorów jak Ty i tobie podobni są najlepsi jak to kiedyś napisał zbanowany przez was "MS" adoracja liżących się i tu przypomnij sobie co to było, bo ja tak ostro nie piszę.Wszyscy którzy mają na tym forum zdanie odmienne od pewnej grupy mimo konkretnych argumentów wylatują bo ma być tak jak wy to sobie ustaliliście.Najśmieszniejsze jest to że wiele z tego co pisałem stało się faktem i to was wqurwia bo jak taki JANUSZ może lepiej się znać na piłce od fachowców z forum.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 16 sie 2019, o 18:15

Wróbel/Komarek jesteś dziwny. Najpierw piszesz, że się nie znasz na niczym, a teraz masz żal, że to Tobie przypominam. Piszesz, że odwracam kota ogonem, ale nie wyjaśniasz w jakiej kwestii, bo ile się nie mylę, to rozmowa dotyczyła Twojej opinii na temat poziomu intelektualnego forumowiczów.
Niemniej z kontekstu Twojego nieco chaotycznego wpisu, wnioskuję że dotyczy to kwestii transferowych. Niestety po raz kolejny wyłazi z Ciebie Pinokio (to taki drewniany chłopiec wystrugany przez Gepetto, któremu od kłamstw rósł nos). Bo nie bardzo rozumiem, o jakich nieudanych transferach pisałem, o jakim braku pieniędzy na transfery, ani tym bardziej jaką to niby wyimaginowaną grupę tworzę (no chyba, że 1-osobową). O cracovii nie chce mi się nawet pisać, bo nie intersuje mnie ten klub. Niemniej przypomnij mi ile punktów zdobyła ta wspaniale grająca i świetnie prowadzona drużyna oraz dlaczego tyle samo, co będąca jej przeciwieństwem Jagiellonia ?
Pytania zadałem, odpowiedzi nie oczekuję. Ktoś o takiej wiedzy i rzetelności jak Pan, zapewne nie zniża się do tego poziomu, którzy prezentują inni forumowicze.

KoMarek1920

Post autor: KoMarek1920 » 16 sie 2019, o 18:48

Lubisz manipulować Jacku - poziom intelektualny dotyczył tych forumowiczów którzy używali inwektyw wobec mnie.
Poczytaj swoje wpisy jak pisałem że należy zwiększyć budżet na transfery in w stosunku na transfery out w stosunku 50% z kwoty 20%. Byłeś przeciw a tak się stało. Co do kwestii transferowych u Ciebie wszystko było hepy a rzeczywistość rozeszła się z Twoimi oczekiwaniami.Kolego na koniec sezonu wciskałeś kit że Jaga była lepsza od Craxy chociaż tabela pokazywała co innego.
Dalszy ciąg wciskania ciemnoty Jaga na wiosnę grała kiepsko ale w twoich komentarzach nie dało się tego zauważyć jakbyś żył w alternatywnej rzeczywistości.
Ostatnią sprawą jest bardzo brzydkie napuszczanie na mnie innych forumowiczów w ostatnim zdaniu - następna manipulacja.
Odnośnie bajek w moich czasach popularny był "Bolek i Lolek" - bajeczki dla urwisów, a "Pinokio" to taka bajka dla plastusiów.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 16 sie 2019, o 19:15

No widzisz i do dziś zostałeś takim pociesznym urwisem jak bolek, lolek lub lola. Niech Ci będzie psotniku, że craxa była lepsza od Jagi, ale zapomniałeś dopisać o ile punktów. No i mój drogi rozrabiako nadal nie wskazałeś moich wpisów o braku kasy, ani też w żaden sposób nie uzasadniłeś swojej tezy o wyższości transferów gotówkowych nad bezgotówkowymi. Ale jeżeli jesteś usatysfakcjonowany obecnymi wzmocnieniami Jagi, to mnie tylko bardzo cieszy. Mam nadzieję, że na fali tego entuzjazmu zmienisz zdanie o naszym klubie, jego władzach i trenerze.
Oj Ty urwisie !!

matiz

Post autor: matiz » 16 sie 2019, o 23:11

Real i Barca też robią nie raz babole transferowe i jakoś z tym żyją. Jaga ma się dobrze, czasem coś wyjdzie , czasem nie. Tego lata zaszalała finansowo, być może zbierał klub kase na w końcu konkretniejsze wydatki... nie moja sprawa. Chłopaki coś grają ale komarek dalej zły nie dobry, weź Ty serio człowieku zastanów się o co Ty masz tutaj ciągle pretensje, bo każdy szczegól, każdy mały błąd przerabiasz na mega krytyke lub na jakąś wielką porażke. Jesteś toksyczny jak kwas który zjada nam emocjonalnie mózgi. Jedno co wprowadzasz na tym forum to zamęt nikomu nie służacy, na siłe próbując udowadniać Światu żę MASZ RACJE, gdzie nikogo nie obchodzi twoja racja. Każdy jest tutaj raczej świadomy że klub, zawodnicy, trener czy nawet pewnie my jako masa ludzka na stadionie popełniamy błędy ale je akceptujemy. Ty tego nie potrafisz. Jesteś wszą, smrodem na gaciach. Ogarnij swój spaczony umysł i zacznij myśleć jak kibic nie jak spaczona część tego społeczeństwa próbująca narzucać innym coś co maja w D.

Yelred

Post autor: Yelred » 17 sie 2019, o 06:33

Nie ma o kogo kopii kruszyć . Taki mamy świat , są ludzie dla których szklanka jest zawsze do połowy pusta i tego nie zmienisz , taka toksyczna natura . Mnie tylko zastanawia co niektórzy w realu robią ? Jak znajdują na cokolwiek czas poza klikaniem w klawiaturę ? A może smutna prawda , że poza kompem nic więcej nie ma .
Co do meritum wątku , duży niedosyt , że nie wcisnęliśmy jeszcze jednej bramki choć z drugiej strony ulga , że wejście Budvara nie zostało ocenione na karnego . Ogień ma to coś i nie piszę w tym wypadku o paru zbędnych kilogramach . Szkoda , że Bida jeszcze odstaje fizycznie , takiego zawodnika potrzebujemy na 90 minut . Największe zaskoczenie in plus Wójcicki , takiego jak w tym meczu chciałbym go zawsze widzieć . Najbardziej mnie martwi , że nadal popełniamy proste błędy w obronie tracąc po nich głupie bramki .

KoMarek1920

Post autor: KoMarek1920 » 17 sie 2019, o 07:31

matiz pisze:
16 sie 2019, o 23:11
Real i Barca też robią nie raz babole transferowe i jakoś z tym żyją. Jaga ma się dobrze, czasem coś wyjdzie , czasem nie. Tego lata zaszalała finansowo, być może zbierał klub kase na w końcu konkretniejsze wydatki... nie moja sprawa. Chłopaki coś grają ale komarek dalej zły nie dobry, weź Ty serio człowieku zastanów się o co Ty masz tutaj ciągle pretensje, bo każdy szczegól, każdy mały błąd przerabiasz na mega krytyke lub na jakąś wielką porażke. Jesteś toksyczny jak kwas który zjada nam emocjonalnie mózgi. Jedno co wprowadzasz na tym forum to zamęt nikomu nie służacy, na siłe próbując udowadniać Światu żę MASZ RACJE, gdzie nikogo nie obchodzi twoja racja. Każdy jest tutaj raczej świadomy że klub, zawodnicy, trener czy nawet pewnie my jako masa ludzka na stadionie popełniamy błędy ale je akceptujemy. Ty tego nie potrafisz. Jesteś wszą, smrodem na gaciach. Ogarnij swój spaczony umysł i zacznij myśleć jak kibic nie jak spaczona część tego społeczeństwa próbująca narzucać innym coś co maja w D.
Człowieku Ty w żadnym zdaniu nie odniosłeś się konkretnie do moich wpisów nic konkretnie nie zacytowałeś, ale najważniejsze w twoim komentarzu są inwektywy - w tym wypadasz celująco.Myślisz że mnie sprowokujesz - mnie to wali. Pokazujesz tym swoją bezradność i braki w temacie.

ODPOWIEDZ