Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
JACEK---

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: JACEK--- » 2 gru 2019, o 22:06

Widzisz jaki jesteś łatwy do rozgryzienia.

Pepe2011
Ostrzeżenia: 1

Post autor: Pepe2011 » 2 gru 2019, o 22:13

JACEK--- pisze:
2 gru 2019, o 22:06
Widzisz jaki jesteś łatwy do rozgryzienia.
To może mnie oświecisz?
Chciałbyś może nazwiska i adresy?

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 2 gru 2019, o 22:26

Pisałem i powtórzę kibic nie jest od tego żeby sugerować zarządowi konkretne transfery i ceny tego przedsięwzięcia dotyczące konkretnych osób bo byłoby to śmieszne.
Może zaś spokojnie oceniać konkretne ruchy klubu(zawodników i trenerów) oraz zarządu bo to jest esencja sportu - każdy po spotkaniach swojej drużyny to robi.

Em(J)Gie

Post autor: Em(J)Gie » 2 gru 2019, o 22:26

Pepe2011 pisze:
2 gru 2019, o 22:01
Co do budżetu klubu i wynagrodzeń jest to powszechne i dostępne w internecie a więc poszukaj i znajdziesz.
Pisałem dzisiaj o trzonie drużyny wiec jasne że wakujące pozycje są do zastąpienia.
Pisałem też o zmianie polityki transferowej klubu w nowym okienku.
Pomyśl trochę i może zakminisz.
Gdzie szukać tych wynagrodzeń, na pudelku.pl ?
I skąd info o zmianie polityki transferowej?
Dwa proste pytania.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 3 gru 2019, o 08:11

Pepe2011 pisze:
2 gru 2019, o 22:26
Pisałem i powtórzę kibic nie jest od tego żeby sugerować zarządowi konkretne transfery i ceny tego przedsięwzięcia dotyczące konkretnych osób bo byłoby to śmieszne.
Może zaś spokojnie oceniać konkretne ruchy klubu(zawodników i trenerów) oraz zarządu bo to jest esencja sportu - każdy po spotkaniach swojej drużyny to robi.
Nie odwracaj kota ogonem. Udajesz wszechwiedzącego, a jak przychodzi co do czego to chowasz głowę w piasek. Tymczasem pytanie było proste, jakie pozycje, ilu zawodników (a nie jakich) i jaki to będzie koszty (wliczając wydatki związane z rozwiązaniem kontraktów). Ale ty jak przychodzi do konkretów, zasłaniasz się "esencją sportu", prawem do krytyki itp.
A ja proszę o prostą wyliczankę:
Potrzebujemy:
2 bramkarzy - koszty: transfer + wynagrodzenie = ?
2 bocznych obrońców - k?
1 rezerwowego środkowego obrońcę - koszt ?
itd itp
Jednocześnie należy rozwiązać kontrakty:
- Mudrinsky - koszt ?
itd

I jak misiu to przedstawisz to możemy dyskutować o twoich racjach. A może nawet sam zrewidujesz swoje poglądy. Inaczej jesteś zwykłym populistą. Takie gadki, że są słabe transfery, to może wstawiać pierwszy lepszy. Powołujesz się na pogon, to sprawdź jaką skuteczność transferów ci sami ludzie mieli w poprzednich latach. Oczywiście tego nie zrobisz, bo nie pasuje to do twojej tezy. I nie bredź o scoutingu, czy srautingu, bo czegoś takiego w Polsce nie ma i nie będzie. "extraklasa" jest na samym końcu łańcucha i przebieramy w odpadach. Czasami i śmieciarz znajdzie złotą obrączką, ale zazwyczaj jedynie się ubabrze. Więc zanim znowu zaczniesz snuć swoje fantasmagorie, zacznij od wyliczeń.
Ps. Kiedyś podpowiedziałem ci gdzie masz szukać danych budżetowych. Wiedzę przyswoiłeś, ale i tak jesteś zbyt leniwy, żeby to zrobić.
Ps2. "zmiana polityki transferowej" - źródło to samo co zwykle, czyli niezbadane czeluści wyobraźni ?

Awatar użytkownika
bodybuilder

Post autor: bodybuilder » 3 gru 2019, o 12:10

Od dawna nie napisałeś nic konstruktywnego, więc Wróbelku, ty merytorycznie z Jackiem to dyskusji nie zaczynaj, bo Cię połknie i wypluje.

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 3 gru 2019, o 17:07

JACEK--- pisze:
3 gru 2019, o 08:11
Pepe2011 pisze:
Nie odwracaj kota ogonem. Udajesz wszechwiedzącego, a jak przychodzi co do czego to chowasz głowę w piasek. Tymczasem pytanie było proste, jakie pozycje, ilu zawodników (a nie jakich) i jaki to będzie koszty (wliczając wydatki związane z rozwiązaniem kontraktów). Ale ty jak przychodzi do konkretów, zasłaniasz się "esencją sportu", prawem do krytyki itp.
Potrzebujemy:
2 bocznych obrońców - k?
itd itp
- Mudrinsky - koszt ?
itd

I jak misiu to przedstawisz to możemy dyskutować o twoich racjach. A może nawet sam zrewidujesz swoje poglądy. Inaczej jesteś zwykłym populistą. Takie gadki, że są słabe transfery, to może wstawiać pierwszy lepszy. Powołujesz się na pogon, to sprawdź jaką skuteczność transferów ci sami ludzie mieli w poprzednich latach. Oczywiście tego nie zrobisz, bo nie pasuje to do twojej tezy. I nie bredź o scoutingu, czy srautingu, bo czegoś takiego w Polsce nie ma i nie będzie. "extraklasa" jest na samym końcu łańcucha i przebieramy w odpadach. Czasami i śmieciarz znajdzie złotą obrączką, ale zazwyczaj jedynie się ubabrze. Więc zanim znowu zaczniesz snuć swoje fantasmagorie, zacznij od wyliczeń.
Ps. Kiedyś podpowiedziałem ci gdzie masz szukać danych budżetowych. Wiedzę przyswoiłeś, ale i tak jesteś zbyt leniwy, żeby to zrobić.
Ps2. "zmiana polityki transferowej" - źródło to samo co zwykle, czyli niezbadane czeluści wyobraźni ?
JACKU jak jesteś taki mądry to sam rozwiąż rebusy które proponujesz.
Kolego ja nie piszę pierdoł tylko konkrety.
Klimala ma zapis w klauzuli i zobaczysz za ile pójdzie chyba że podpisze nowy kontrakt ale nie jest na tyle głupi by to zrobić.
Jeżeli w obecnym okienku zmieni się polityka transferowa Jagi to przeprosisz czy będziesz wciskał ciemnoty jak to że Craxa była gorsza od Jagi na koniec sezonu 2018/19.
Zapamiętaj też że mnie walą koszty bo nie jestem księgowym tylko to że ktoś udaje mudrego i ściąga Mudryńskiego który jest nic nie warty.
I taki mój wtręt nie jestem dla ciebie Misiem Dyzmo.
Ostatnio zmieniony 3 gru 2019, o 17:12 przez Pepe2011, łącznie zmieniany 1 raz.

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 3 gru 2019, o 17:10

bodybuilder pisze:
3 gru 2019, o 12:10
Od dawna nie napisałeś nic konstruktywnego, więc Wróbelku, ty merytorycznie z Jackiem to dyskusji nie zaczynaj, bo Cię połknie i wypluje.
Z Tobą już to zrobił. :lol:

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 3 gru 2019, o 17:17

Pepe2011 pisze:
3 gru 2019, o 17:07
JACEK--- pisze:
3 gru 2019, o 08:11
Pepe2011 pisze:
Potrzebujemy:
2 bocznych obrońców - k?
itd itp
- Mudrinsky - koszt ?
itd

JACKU jak jesteś taki mądry to sam rozwiąż rebusy które proponujesz.
Kolego ja nie piszę pierdoł tylko konkrety.
Klimala ma zapis w klauzuli i zobaczysz za ile pójdzie chyba że podpisze nowy kontrakt ale nie jest na tyle głupi by to zrobić.
Jeżeli w obecnym okienku zmieni się polityka transferowa Jagi to przeprosisz czy będziesz wciskał ciemnoty jak to że Craxa była gorsza od Jagi na koniec sezonu 2018/19.
Zapamiętaj też że mnie walą koszty bo nie jestem księgowym tylko to że ktoś udaje mudrego i ściąga Mudryńskiego który jest nic nie warty.
I taki mój wtręt nie jestem dla ciebie Misiem Dyzmo.
Zdobył Pan tym wpisem mój szacunek. Nie wszyscy są w stanie przyznać się do tego, że nie mają pojęcia o czym piszą. A Pan po raz kolejny to przyznał. I przepraszam za misia.
Pozdrawiam Dyzma

Em(J)Gie

Post autor: Em(J)Gie » 3 gru 2019, o 17:19

Wróbel skąd info o zmianie polityki transferowej? Z Przeglądu czy Super Expresu :lol: ?

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 3 gru 2019, o 17:25

Em(J)Gie pisze:
3 gru 2019, o 17:19
Wróbel skąd info o zmianie polityki transferowej? Z Przeglądu czy Super Expresu :lol: ?
Ilość twoich wpisów jest odwrotnie proporcjonalna do wiedzy wewnątrz klubu. :cry:

Em(J)Gie

Post autor: Em(J)Gie » 3 gru 2019, o 22:57

Pepe2011 pisze:
3 gru 2019, o 17:25
Em(J)Gie pisze:
Ilość twoich wpisów jest odwrotnie proporcjonalna do wiedzy wewnątrz klubu. :cry:
Ile Ty masz lat że nadal ćpiesz?

Awatar użytkownika
scar

Post autor: scar » 4 gru 2019, o 04:57

Em(J)Gie pisze:
Nie ma co podszczypywać Wróbla, bo akurat z tego co słychać to napisał prawdę odnośnie zmiany. Pytanie raczej należy zadawać czy to wypali, bo plany są naprawdę odmienne niż te realizowane w ostatnich latach.

Em(J)Gie

Post autor: Em(J)Gie » 4 gru 2019, o 05:03

Skąd słychać? Podaj jakieś oficjalne źródło.

pawelz

Post autor: pawelz » 4 gru 2019, o 06:31

Wołosik na TT coś wspominał

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 4 gru 2019, o 08:55

JACEK - napisał:
Zdobył Pan tym wpisem mój szacunek. Nie wszyscy są w stanie przyznać się do tego, że nie mają pojęcia o czym piszą. A Pan po raz kolejny to przyznał. I przepraszam za misia.
Pozdrawiam Dyzma

Wytłumaczę Panu na prostych przykładach może w końcu dotrze:
Jestem w restauracji jem zamówiony obiad i mam zastrzeżenia co do jakości mówię o tym kelnerowi i Wiesz co kutas mnie obchodzi cena surowca czy też że kucharz pobiera za wysoką pensję itd. i nie muszę się znać na prowadzeniu interesu gastronomicznego.
Drugi przykład: kupuję samochód(podstawowa zasada ma jeździć) jeżeli mi się psuje to mogę wyrazić swoje zdanie że jest ch..wy i nie interesuje mnie jaki jest tam prezes koncernu kto go zaprojektował, kto go montował.
Trzeci przykład:
Kupuję bilet lub karnet na Jagę lub płacę za canal+ np. 140zł/miesięcznie pośrednio sponsorując klub i wymagam jakości i kutas mnie obchodzi i wali mnie to ile kosztuja bramkarze, co zrobić z Mudrinskim ilu zakupić bramkarzy bo wcześniejsi niewypalili bo komuś nie styka z kasą.
Mogę spokojnie stwierdzić że jest to chybiony transfer i kasa wywalona w błoto a wiesz dlaczego bo jestem kibicem itd.
Capiszi kolego.

JACEK---

Post autor: JACEK--- » 4 gru 2019, o 09:46

Oczywiście, że rozumiem. Naprawdę nie musisz się tak biczować. Już wielokrotnie pisałeś, że nie znasz się na realiach futbolu. Żyjemy w wolnym kraju i nawet ignorant ma prawo pisać to co mu ślina na język przyniesie. Oczywiście możesz kwestionować smak dania w restauracji, ale pamiętaj, że możesz się narazić na śmieszność skoro dotychczas jadałeś w garkuchni.
Niemniej pozdrawiam. A jak martwi Ciebie cena biletów na mecze, to w każdej chwili możesz liczyć na mnie.

Pepe2011

Post autor: Pepe2011 » 4 gru 2019, o 10:41

JACEK--- pisze:
4 gru 2019, o 09:46
Oczywiście, że rozumiem. Naprawdę nie musisz się tak biczować. Już wielokrotnie pisałeś, że nie znasz się na realiach futbolu. Żyjemy w wolnym kraju i nawet ignorant ma prawo pisać to co mu ślina na język przyniesie. Oczywiście możesz kwestionować smak dania w restauracji, ale pamiętaj, że możesz się narazić na śmieszność skoro dotychczas jadałeś w garkuchni.
Niemniej pozdrawiam. A jak martwi Ciebie cena biletów na mecze, to w każdej chwili możesz liczyć na mnie.
Napisał to forumowicz który swoimi diagnozami na temat Jagi wykazał się ignoranctwem do sześcianu.
Sam się skompromitowałeś o czym Ci dobitnie napisali inni forumowicze.
Nie widziałeś problemu w Jadze jak ja to już Ci sugerowałem rok temu.
Przejrzałeś na oczy dwie kolejki temu i to dobitnie świadczy o Twojej znajomości branży jaką jest piłka nożna.
Nawet w Biblii jest napisane - "Po czynach ich poznacie", a te teksty o garkuchnii i sponsorowaniu przez Ciebie mi biletu to żałosne jest.
Zasponsorui całej widowni to byłby gest.

sterog

Post autor: sterog » 4 gru 2019, o 11:11

Załóżcie sobie własny "topić" i tam się pouczajcie!

Ramze$

Post autor: Ramze$ » 4 gru 2019, o 11:38

pawelz pisze:
4 gru 2019, o 06:31
Wołosik na TT coś wspominał
A ten Pan Wołosik to kim on jest że ma takie info , akcjonariuszem?

ODPOWIEDZ