Spekulacje transferowe

Dyskusje na temat meczów Jagiellonii, transferów, spraw około klubowych.
Awatar użytkownika
bodybuilder

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: bodybuilder » 14 lut 2020, o 17:06

Jak na moje: goście są teraz piłkarzami Jagiellonii. Z tego względu, zasługują na kredyt zaufania.

Gdyby Borysiuk miał sąsiadkę w sercu, myślicie że przeszedłby do Jagiellonii? Nie wydaje mi się.

Klub nie ryzykuje nic, podpisując kontrakty na takich warunkach. Sprawdzą się - super, dostaną przedłużenie.
Nie sprawdzą się - papa, bez żalu. A próbować zawsze warto. Nigdy nie wiesz, co życie przyniesie.

Co do defetyzmu w komentarzach - mówiłem wielokrotnie - doceniajcie to co macie, bo nadejdą kiedyś czasy, że nie będzie tak różowo. Oby to nie było już teraz. Ja nadal wierzę, że trener temat ogarnie. A o jego wielkości, będzie można mówić po roku układania składu pod niego, a nie po jednym okresie przygotowawczym, na materiale zastanym.

Jaga my wierzymy! Wbijcie sobie ten cytat do głowy.
A tych najbardziej krzyczących jak to jest chujowo - w niedziele Święto Ultry, tam się wykażcie.

kar

Post autor: kar » 14 lut 2020, o 17:07

Borysiuk za Pospisila ( ostatnio kilka wrzutek na wysokości jaj, a że bramki rzadko jajami się strzela... ) i będzie prawie dobrze. Maki za Prikrila. Nawet bez formy będzie lepszy.
Za Imaza Węglarz. Przynajmniej nie będzie się przewracał i machał rękami. Może coś też strzeli, jak go piłka w głowę trafi, a centymetry ma. Za Camarę , to już obojętnie i tak w statystykach będzie podobnie.
A... i tego, no .. Kwietnia spacyfikować, bo będzie miał następną asystę, albo bramkę.........

Awatar użytkownika
bodybuilder

Post autor: bodybuilder » 14 lut 2020, o 17:09

kar pisze:
14 lut 2020, o 17:07
Borysiuk za Pospisila ( ostatnio kilka wrzutek na wysokości jaj, a że bramki rzadko jajami się strzela... ) i będzie prawie dobrze. Maki za Prikrila. Nawet bez formy będzie lepszy.
1. Za Imaza Węglarz. Przynajmniej nie będzie się przewracał i machał rękami. Może coś też strzeli, jak go piłka w głowę trafi, a centymetry ma. Za Camarę , to już obojętnie i tak w statystykach będzie podobnie.
2. A... i tego, no .. Kwietnia spacyfikować, bo będzie miał następną asystę, albo bramkę.........
1. :shock:

2. Kwiecień jest chory i nie wiadomo czy wróci do gry w piłkę, jak chcesz śmieszkować, to chociaż się przygotuj.

darolstar

Post autor: darolstar » 14 lut 2020, o 17:31

Szejq pisze:
14 lut 2020, o 13:31
anglik pisze:
14 lut 2020, o 12:40
Tester123 pisze:
14 lut 2020, o 11:59
http://weszlo.com/2020/02/14/forsell-ko ... -marzenia/

Ten zawodnik pomimo swojej postury zrobiłby różnicę... i dało się pozyskać za darmo.
Już jeden zawodnik z tej "złotej" jedenastki, która spuściła Miedź do 1 ligi jest w naszej drużynie i jakoś wielkiej różnicy nie robi.
No. Camara robi się dla mnie powoli małym fenomenem. Tak wiele osób go wychwala, a co on tak na prawdę robi? Holuje piłkę, traci, nie robi asyst, goli też jak na lekarstwo. Co to w ogóle jest? Wydawać by się mogło, że mamy całkiem mocne skrzydła, a tak na prawdę - jeśli Bida gra w ataku lub ma kontuzję/siedzi na ławce - to jest jeden jedyny Prikril. Znów jest ta sama chujnia, która była wcześniej, gdy mieliśmy tylko Frankowskiego i Novikovasa, a na skrzydłach w razie potrzeby musieli grać boczni obrońcy. Polityka transferowa w naszym klubie to jakaś łapanka bez pomysłu. Oferujemy długie kontrakty licząc, że każdy grajek odpali, a rzeczywistość jest zupełnie odwrotna. Coś nie pyknie i później trzeba trzymać takiego ananasa w klubie i liczyć, że zgodzi się rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron.

Będzie beka jak Makuszewski i Borysiuk się sprawdzą na kontraktach na pół roku :D
Chyba inne mecze ogladamy, camara jak na razie nie daje tyle co moze ale cos gra i stanowi realne zagrozenie, wieksze niz imaz a Ty uwazasz ze pryklir cos wnosi ? To juz kostal bardziej rokuje a czech to dla mnie jest nastepny do odstrzału.

Awatar użytkownika
scar

Post autor: scar » 14 lut 2020, o 17:31

kar pisze:
(...)
A... i tego, no .. Kwietnia spacyfikować, bo będzie miał następną asystę, albo bramkę.........
Jeśli chciałeś zostać debilem stulecia to gratulacje...

kar

Post autor: kar » 14 lut 2020, o 17:33

Sport to raczej powinna być zabawa i rozrywka. Jak będziesz traktował go za bardzo poważnie , to Ci pikawa pier...., albo komuś krzywdę zrobisz.
A że jest to niezły kabaret, możesz przekonać się podziwiając w ostatnich meczach popisy Pepików, Camary i Imaza. Amen

Awatar użytkownika
Kolombek

Post autor: Kolombek » 14 lut 2020, o 17:38

yak pisze:
14 lut 2020, o 15:45
Czy przypadkiem nie zostali wywaleni zawodnicy, którzy odmówili gry w sparingu? Komunikat po meczu był pojednawczy, że sztab wiedział itd., ale po powrocie optyka tego zdarzenia mogła się zmienić. Mogły dotrzeć inne relacje dotyczące okoliczności przed sparingiem.
Troszkę wywołałeś temat który mnie nadal intryguje. Chodzi o Ognia. Na którymś z filmików z przygotowań Imaz gratulował dobrego treningu Ogniowi, to chyba nie było tak słabo z nim. Straciliśmy prawdziwą 9 - Patryka. Został nam się tylko Ogień i wysyłamy go do rezerw a kupujemy napadziora/ nie napadziora typu Imaz czy Bida. Jaki Ogień jest taki jest ale chyba mieć szersze możliwości taktyczne niż mniejsze to lepiej a kaska i tak idzie przecież dalej na konto Ogniowi. Nie rozumiem tego.

darolstar

Post autor: darolstar » 14 lut 2020, o 17:42

kempez35 pisze:
14 lut 2020, o 16:58
dajcie ludziom zagrać choć ze trzy mecze i wtedy płaczcie, co za mentalność co by nie wyszło to zle
A ja w tych 3 meczach wolalbym zobaczyc ktoregos z mlodych w srodku pomocy, mystkowskiego i kostala ktorzy tez zasluguja na porzadna weryfikacje, mlokosa na lewej obronie czy stoperze. Dla wszystich tych 3 meczy nie wystarczy. Owszem moze makuszewski czy borysiuk stac sie wartosciowym uzupelnieniem skladu ale ja wolalbym zeby szanse dostawali ci co moga zrobic roznice, nawet nie teraz a w przyszlym sezonie tak jak klimala rok temu.

Szejq

Post autor: Szejq » 14 lut 2020, o 17:51

darolstar pisze:
14 lut 2020, o 17:31
Szejq pisze:
14 lut 2020, o 13:31
anglik pisze:
14 lut 2020, o 12:40
Już jeden zawodnik z tej "złotej" jedenastki, która spuściła Miedź do 1 ligi jest w naszej drużynie i jakoś wielkiej różnicy nie robi.
No. Camara robi się dla mnie powoli małym fenomenem. Tak wiele osób go wychwala, a co on tak na prawdę robi? Holuje piłkę, traci, nie robi asyst, goli też jak na lekarstwo. Co to w ogóle jest? Wydawać by się mogło, że mamy całkiem mocne skrzydła, a tak na prawdę - jeśli Bida gra w ataku lub ma kontuzję/siedzi na ławce - to jest jeden jedyny Prikril. Znów jest ta sama chujnia, która była wcześniej, gdy mieliśmy tylko Frankowskiego i Novikovasa, a na skrzydłach w razie potrzeby musieli grać boczni obrońcy. Polityka transferowa w naszym klubie to jakaś łapanka bez pomysłu. Oferujemy długie kontrakty licząc, że każdy grajek odpali, a rzeczywistość jest zupełnie odwrotna. Coś nie pyknie i później trzeba trzymać takiego ananasa w klubie i liczyć, że zgodzi się rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron.

Będzie beka jak Makuszewski i Borysiuk się sprawdzą na kontraktach na pół roku :D
Chyba inne mecze ogladamy, camara jak na razie nie daje tyle co moze ale cos gra i stanowi realne zagrozenie, wieksze niz imaz a Ty uwazasz ze pryklir cos wnosi ? To juz kostal bardziej rokuje a czech to dla mnie jest nastepny do odstrzału.
Prikril ma liczby. To jest najważniejsze.

jeremiboski

Post autor: jeremiboski » 14 lut 2020, o 18:44

bodybuilder pisze:
14 lut 2020, o 17:09
kar pisze:
2. Kwiecień jest chory i nie wiadomo czy wróci do gry w piłkę, jak chcesz śmieszkować, to chociaż się przygotuj.
Sorry za off, możesz napisać ocb?

Awatar użytkownika
ultras99

Post autor: ultras99 » 14 lut 2020, o 19:25

jeremiboski pisze:
14 lut 2020, o 18:44
bodybuilder pisze:
14 lut 2020, o 17:09
kar pisze:
Sorry za off, możesz napisać ocb?
Sorki, że taki duży
Obrazek

rexon33

Post autor: rexon33 » 14 lut 2020, o 19:38

Szkoda chlopaka gral jak gral ale serducho zostawial jak malo kto.Wracaj do zdrowia Bartek.

szarystok

Post autor: szarystok » 14 lut 2020, o 19:53

Czytałem Przegląd Sportowy a w nim giełdę transferową i tam mamy nowego zawodnika Egzon Kryeziu pomocnik , ale to chyba błąd drukarski , bo to nowy piłkarz Lechii Gdańsk

muklozz

Post autor: muklozz » 14 lut 2020, o 21:49

Mnie jedynie interesuje ile za Borysiuka Jagiellonia zapłaciła. Bo coś musiała jeżeli to transfer.

kawo85

Post autor: kawo85 » 14 lut 2020, o 21:50

Wiktor_94 pisze:
14 lut 2020, o 14:37
dzambodzambo pisze:
14 lut 2020, o 08:40
Wiadomo, że większość kopaczy to najemnicy, ale Borysiuk to już przesada. On był, jest i będzie legionistą.
Niestety, ale w polskiej lidze dla piłkarzy kasa jest jednak najważniejsza i nic tego nie zmieni. Kibice mogą na tym cierpieć, ale tak już jest.
Po pierwsze o ile mi wiadomo w ligach zagranicznych dla piłkarzy też kasa jest najwazniejsza, a jeśli jest jakiś naiwny piłkarzyna który myśli że kasa nie jest najważniejsza to niech wejdzie na nasze forum i poczyta wszechobecny lament i zrozumie że gra się tylko i wyłącznie dla pieniędzy, dla siebie, swojej rodziny i swojej zajawki/ambicji, a nie dla kibiców, którzy będą cie klepać po plecach lub mieszać z błotem w zależności od tego jak wiatr zawieje.

Fala68

Post autor: Fala68 » 14 lut 2020, o 22:13

Mam nadzieję,że wszyscy "spekulanci transferowi"zaszczyca swą obecnością Ultre lub inny sektor w niedziele. Myslę też,że wielu uda sie z Nami do wa-wy.

Em(J)Gie
Ostrzeżenia: 1

Post autor: Em(J)Gie » 14 lut 2020, o 22:40

Żukow powiedział że nie gra dla pieniędzy. Podobno w Kazachstanie miał 10 razy tyle co w Wiśle.

Kuba

Post autor: Kuba » 14 lut 2020, o 22:43

Em(J)Gie pisze:
14 lut 2020, o 22:40
Żukow powiedział że nie gra dla pieniędzy. Podobno w Kazachstanie miał 10 razy tyle co w Wiśle.
Ale i tak liczy na transfer do ligi zachodniej i trudno mu sie dziwic. Czasem trzeba zrobic krok do tylu, zeby pozniej zrobic dwa kroki do przodu.

old_generation

Post autor: old_generation » 15 lut 2020, o 09:57

darolstar pisze:
14 lut 2020, o 17:42
A ja w tych 3 meczach wolalbym zobaczyc ktoregos z mlodych w srodku pomocy, mystkowskiego i kostala ktorzy tez zasluguja na porzadna weryfikacje, mlokosa na lewej obronie czy stoperze. Dla wszystich tych 3 meczy nie wystarczy. Owszem moze makuszewski czy borysiuk stac sie wartosciowym uzupelnieniem skladu ale ja wolalbym zeby szanse dostawali ci co moga zrobic roznice, nawet nie teraz a w przyszlym sezonie tak jak klimala rok temu.
A ja Mystkowskiego nie chcę już oglądać. Kiedy on zagrał ostatni dobry mecz? Trzy lata temu czy jeszcze dawniej?

Awatar użytkownika
Powstaniec

Post autor: Powstaniec » 15 lut 2020, o 10:30

old_generation pisze:
15 lut 2020, o 09:57
darolstar pisze:
14 lut 2020, o 17:42
A ja Mystkowskiego nie chcę już oglądać. Kiedy on zagrał ostatni dobry mecz? Trzy lata temu czy jeszcze dawniej?
Szesc lat od debiutu a tu dalej młody, dajmy mu szanse. W pierwszej lidze tez nie błysnął. Szczerze to nie wiem co on u nas jeszcze robi, chyba tylko ze wzglefu na przepis.

ODPOWIEDZ